Skocz do zawartości

Casting na junior moderatorów


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia, ogłaszam casting na junior moderatorów, trzeba nam myślę że czterech sprytnych chłopaków na początek.

 

Wymagania:

 

- nieposzlakowana opinia na forum i szacunek u innych Braci

- wewnętrzna moralność, by władza nad innymi nie urosła w tyranię 

- charakter, stabilność emocjonalna i lojalność, żeby nie było jak z Vincentem

- siła psychiczna, by nawet komuś z kim będziesz trzymał, dać warna albo bana jak złamie regulamin

- brak jakichkolwiek nałogów (ostatecznie papierosy mogą być)

- zrozumienie naszej idei, oraz szacunek dla pracy która została włożona przez ponad tysiąc Braci w to miejsce

 

 

Oferujemy:

 

- miłą atmosferę pracy (mam na myśli nasze słynne wieczorki na skype)

- krew, pot i łzy

- naukę internetowej walki z trollami, hejterami, szaleńcami, prowokatorami, oszustami, cwaniaczkami chcącymi się na nas wybić, głupkami no i sumą wszystkich tych cech, czyli Sławkiem

 

 

 

Junior mod dostanie dział który lubi i na którym się zna - i tam będzie wszystko kontrolował i "trzymał za mordę". Będzie mógł dawać warny, edytować wpisy itd., po roku, dwóch jak sobie już zaufamy, przydzielimy pełne możliwości moderatorskie. Proszę o wpisy kandydatur, a donosiki na priva co o tym sądzicie - przypominam że ostateczną decyzję podejmą modzi, bo ja z racji że mało tu przebywam, nie znam się jak oni na obecnych realiach i ludziach.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Silny napisał:

Wymagania:

(...)*

 

*drobnym drukiem

Posiadanie młodszej krewnej / bliskiej koleżanki:

a) Azjatki - @Mosze Red

b  ) artystki - @dr Mordechaj B'rzyt-wa

c) sportsmenki - @Quizas Jeremi

d) latynoski / arabki - Dł

chętnej poświadczyć o w/w zaletach kandydata...

 

:P

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa przypiął/eła ten temat

Rozumiem, że pierwszym etapem jest zgłoszenie się tutaj, następnie rozmowa przez skype w której trzeba udowodnić umiejętności jodłowania a trzeci etap odbywa się tu? : 

casting%20couch1.jpg 

(pozdro dla kumatych :D )

 

Ja nie startuję, za brzydki jestem i za młody na takie obowiązki :D Ale trzymam kciuki za resztę ;) 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz drodzy stulejarze abyście nie ulegli zbytnio reklamie guru napiszę jak to wygląda naprawdę:

 

 

42 minuty temu, Silny napisał:

- miłą atmosferę pracy (mam na myśli nasze słynne wieczorki na skype)

 

- guru gra w gry, pije browce je snickersy i pokazuje wszystkim tłuste loszki 40+ na badoo i często ma objawy kryzysu tożsamości płciowej :D

 

 

43 minuty temu, Silny napisał:

- krew, pot i łzy

 

- krew z nosa, łzy rozpaczy, pot z nerwów - wszystkie te uczucia gwarantowane gdy poznacie wybiórczą sklerozę guru :lol: Pytania na porządku dziennym typu "za co on dostał bana" gdy 3 dni wcześniej guru ryczał jak lew "zbanować go, zero litości dla takich" < czyli dobra Stalinowska szkoła wybielania się

 

 

49 minut temu, Silny napisał:

- brak jakichkolwiek nałogów (ostatecznie papierosy mogą być)

 

- cała moderacja jest na wiecznym haju, doszliśmy do wniosku, że przyda się ktoś trzeźwy :lol:

 

 

W sumie tyle :P Czekamy na chętnych.

 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie spróbuję swoich sił. Mógłbym zajmować się działami związanymi z hobby (głównie z powodu zamiłowania do muzyki trance) bądź też technologią (w tym wypadku chodzi mi o kwestię związaną z grami w które po prostu lubię giercować). Jeżeli mój staż jest zbyt krótki aby się nadać to zrozumiem to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red, wiadomo! Miałem na myśli to, że może użytkownicy wytypują innych użytkowników.

 

27 minut temu, Długowłosy napisał:

 

(gdzie się Pan widzi w perspektywie 5 lat? :D )

 

 

Na szczęście o to często nie byłem pytany. :-)

 

@Długowłosy, ja tylko mógłbym dbać o poprawną pisownię użytkowników (co raczej nie byłoby wykonalne ze względu na olbrzymią ilość postów). Miło byłoby patrzeć na estetyczną pisownię. :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Artem napisał:

Rozumiem, że pierwszym etapem jest zgłoszenie się tutaj, następnie rozmowa przez skype w której trzeba udowodnić umiejętności jodłowania a trzeci etap odbywa się tu? : 

casting%20couch1.jpg 

(...)

 

Jeden motyw był niezły, jak kazał chłopakowi jakiejś laski zostać na zewnątrz (przed budynkiem chyba) =]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

 

Mam na imię Zbigniew, dużo nie piję - połowę rozlewam. Mam 43 lata i jestem po rozwodzie, ale wkrótce zaręczyny z moją Elżbietką poznaną w bibliotece. Tamta poprzednia była złą kobietą obracającą się w patologii, a Elżunia jest inna niż wszystkie, jest wyjątkowa. To tak o mnie tytułem wstępu.

 

A tak na poważnie: to ja bym się chciał wprosić na dział ,,Motoryzacja'' z racji tego, że lubię tą dziedzinę życia odkąd pamiętam.

 

A czy się nadaję to już Szanowne Państwo musi stwierdzić. Jeśli nie, otrę łzę, zatankuję Skodę gazem i wyruszę na Słowację w poszukiwaniu szczęścia. 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.