Skocz do zawartości

Pugułka antykoncepcyjna dla mężczyzn


Krzysiek1991

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiesz ze na Zachodzie w niektorych krajach mezczyzni nie maja prawa do tego zeby chciec zbadania DNA dziecka co jest "niby" jego?

Skutek?

Placa na nieswoje potomstwo dziesiatkami lat bez mozliwosci zlozenia reklamacji czy apelacji.

TO dopiero jest kurewstwo.

Ostatnio Niemcy troche zmienili prawo na korzysc mezczyzn na tym polu.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JoeBlue napisał:

Czy wiesz ze na Zachodzie w niektorych krajach mezczyzni nie maja prawa do tego zeby chciec zbadania DNA dziecka co jest "niby" jego?


Aż tylu facetów tam wyszło z Matriksa, że samice bały się ogromnej ilości badań DNA ws. ojcostwa? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JoeBlue napisał:

Czy wiesz ze na Zachodzie w niektorych krajach mezczyzni nie maja prawa do tego zeby chciec zbadania DNA dziecka co jest "niby" jego?

Skutek?

Placa na nieswoje potomstwo dziesiatkami lat bez mozliwosci zlozenia reklamacji czy apelacji.

TO dopiero jest kurewstwo.

Ostatnio Niemcy troche zmienili prawo na korzysc mezczyzn na tym polu.

 

To są smutne skutki feminizacji całych społeczeństw. Efektem jest pozbawienie mężczyzn elementarnych praw, które gwarantuje im konstytucja danego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, ze będą POTĘŻNE zakulisowe naciski pewnych lobbujących grup oraz generalnie - grupy trzymającej władze - by taka pigułka nie weszła na rynek.

Zauważcie, nawet po ostatnich czarnomarszowych protestach w Polsce, że 101% prawa do kwestii związanych z zajściem w ciążę, ciążą oraz urodzeniem/nieurodzeniem dziecka REZERWUJĄ sobie kobiety. Decyzja i oczekiwania mężczyzny są w tym momencie marginalizowane bądź całkowicie olane i nie brane pod uwagę. Gdzie słyszę hasło 'prokreacja' tak prawie od zaraz zlatuje się sabat pań, które przyznają sobie jedyne prawo do decydowania.

 

Pigułka dla mężczyzn oznacza, że wytrącacie im instrument władzy. Obecnie, w normalnych warunkach partnerskich, jak kobieta nie chce dziecka - to wierzcie mi na słowo, że nie będzie miała. A jak nagle zachce, czary mary - hokus - pokus, ona już się 'postara' by pojawiła się ciąża :) Magia, po prostu magia ! :D

 

A z pigułką? O nie ! To będzie instrument opresyjnego patriarchatu, jak tak można by mężczyzna decydował czy strzela ślepakami czy pełnoprawną amunicją !!! Skandal !!! Granda !!! Zakazać !!! Penalizować !!!

 

45633423.jpg

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że ja bym takiej tabletki nie wziął do ust - nie chcę być królikiem doświadczalnym pierwszej generacji leku, a potem się okaże że oślepnę albo dostanę wylewu i mnie sparaliżuje. Po drugie, większość mężczyzn to ludzie którzy o tym w ogóle nie myślą, bo nie mają wyobraźni. Jak nie korzysta z gumki za dwa zeta, to będzie systematycznie brał tabletki? 

 

No i nadal to nie chroni przed chorobami wenerycznymi i nie tylko...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już wolę poddać się wazektomii. O wiele pewniejsze zabezpieczenie i mam pewność, że pannie się nie odwidzi i nagle jednak będzie chciała dzidzię. Już ja znam te wyzwolone panie co chcą aborcję na życzenie oraz nie chcą mieć dzieci. Biologia się przebudzi ok. trzydziestki i będzie szał macicy na ulicy. Zgadzam się z @Silny zawsze pierwsze partie piguł ( suplementy, leki, antykoncepcja itp.) mają pewną granicę błędu. Tylko czekać na pierwsze skutki uboczne. Zresztą cała masa nawet tych wyzwolonych kobiet nie chcą brać jakiejkolwiek antykoncepcji bo to wpływa na układ hormonalny ( zresztą mają rację). To dlatego jest taka wścieklizna macicy na ulicy bo chcą doprowadzić do liberalizacji ( aborcja na życzenie) prawa aborcyjnego jako pewien wentyl bezpieczeństwa. Mimo wszystko jestem ciekaw co z tych piguł wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tobie sie odwidzi i bedziesz chcial miec dzizię?

Sasiad pomoze, nie martw sie.

 

Silny:

Wlasnie to uslyszysz od bab ty i wielu innych. Zebys sie cofnal.

Po to zebys wciaz wierzyl ze to kobieta ma prawo do decyzji a ty mozesz sie jedynie z nia zgodzic.

 

Jak jest dzisiaj?

Kobieta chce przerwac ciaze - przerywa i nie masz nic do powiedzenia.

Kobieta nie chce przerwac - masz 20 lat ssania portfela.

Ty chcesz zeby przerwala - takiego wała.

Ty chcesz zeby nie przerwala - takiego wala.

 

Tekst: "To i twoje dziecko" liczy sie tylko gdy chodzi o alimenty.

Chcesz zeby poszlo do tej a nie innej szkoly - takiego wala.

 

----------------------------------

 

CalvinCandie:

Chodzi o to zeby ktos placil na dziecko.

Jesli dowiesz sie ze to nie twoje - bedziesz sie burzyl. Lepiej nie dac ci szansy na to zebys sie dowiedzial.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, qbacki napisał:

...dobra guma panowie i po sprawie

 

@qbacki a jak guma pęknie to co wtedy hmm ? Zastanawiałeś się trochę nad tym ? Mam nadzieję, że potem od razu do kibla wyrzucasz.

 

A wracając do pigułek. To ja też nie mam zaufania do farmakologii. Zbyt dużo skutków ubocznych i pewnie cena będzie wygórowana. Business is business.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.