Skocz do zawartości

PLAYBOY - artykuł ALeksandry Różdżyńskiej


ReddAnthony

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, wczoraj miałem w ręku najnowszy numer playboya. Jak zwykle pobieznie go przeglądnąłem zatrzymując się jedynie na fajnych dupciach bo nie chciało mi sie czytać. Na nieszczęście moją uwagę przykuł jeden artykuł. Mianowicie dotyczył on tego, że kobiety lubią plotkować na temat seksu i zgadywać co ma facet pod spodniami. Doszlo już do tego, że robią to na podstawie np wielkości kciuka.

Ja pierdole...serio jest w tym jakaś analogia? bo jesli tak to po chuj w ogole nosimy spodnie? Moze by od razy wystawić faje na wierzchu?:D

CIekaw jestem czy w druga strone tez to działa...laska z dlugimi paluchami ma długą cipkę jak tunel w kanale La Manche?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, byłem raz na imprezie z panną (osoba towarzysząca), która miała bardzo wąskie usta. Do tego malutkie piersi. Zimna jak kłoda. Never again :P

 

Moja ostatnia kobieta taka była. Gdy ją poderwałem to myślałem, że wygrałem życie. Nie była ładna, była piękna. Zgrabniutka - także małe piersi pasowały. Wszystko super - tylko, że pod kopułą jedno wielkie kłębowisko kompleksów - a jak się do niej dobierałem czułem jakbym całował się z manekinem. Zero namiętności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia kobieta taka była. Gdy ją poderwałem to myślałem, że wygrałem życie. Nie była ładna, była piękna. Zgrabniutka - także małe piersi pasowały. Wszystko super - tylko, że pod kopułą jedno wielkie kłębowisko kompleksów - a jak się do niej dobierałem czułem jakbym całował się z manekinem. Zero namiętności. 

No dokładnie prawie to samo. Moja może nie miała kompleksów (przynajmniej nie dawała tego odczuć), ale była po prostu aseksualna w zachowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jak sie maja całowac małe wąskie płaskie usta? :) Panowie przepiłujcie pare ksiazek o mowie ciała.zimnym odczycie.pare set artów o kobietach itd.a  zakumacie chociaż żabami nie jesteście że jak wyglada lala to taka jest.

Nic przypadkowo sie na niej nie znajduje.zachowuje sie tak jak wyglada,ja patrze na kobiete i wiem o niej prawie wszystko


To ja.Don Pikaczumbo de Marko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba przez łzy to mówią tak samo jak to ze wyglad sie nie liczy

A to prawda. Jakoś sobie muszą usprawiedliwić swój wybór. Tym razem żartem. Nawet do myśli nie dopuszczają, że brzuch u faceta najpewniej źle świadczy o pewnych cechach osobowości i niesie za sobą zły stan zdrowia. Z tym że facet jest w stanie nadrobić swoje braki w wyglądzie innymi cechami. Przecież często wybierają miśków z brzuchem takim, że pozycja 69 jest nie do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie prawie to samo. Moja może nie miała kompleksów (przynajmniej nie dawała tego odczuć), ale była po prostu aseksualna w zachowaniu.

 

Moja to miała coś takiego, że ona strasznie się bała być sama. Miała już 26 lat a wcześniej nie miała chyba poważnego chłopaka. Jej młodsza siostra już się chajtała a ta nic. I wiesz - ja się z nią spotykam, a ta mnie kurwa 150 razy za przeprasza na minutę. Tak strasznie asekuracyjnie, żebym broń boże się na nią nie obraził. Albo jak się rozstawaliśmy mówiła mi kilka razy - że ma nadzieję, że jeszcze będę chciał się nią spotkać. Istna samospełniająca się przepowiednia. Bo ostatecznie te jej asekuranctwo sprawiło, że zobaczyłem jaka jest prawda: że ona nawet niekoniecznie chce być ze mną - tylko że ona tak strasznie boi się samotności, ze zrobi wszystko. Szczerze - pomimo, że to była piękna dziewczyna nawet nie poszedłem z nią do łóżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja to miała coś takiego, że ona strasznie się bała być sama. Miała już 26 lat a wcześniej nie miała chyba poważnego chłopaka. Jej młodsza siostra już się chajtała a ta nic. I wiesz - ja się z nią spotykam, a ta mnie kurwa 150 razy za przeprasza na minutę. Tak strasznie asekuracyjnie, żebym broń boże się na nią nie obraził. Albo jak się rozstawaliśmy mówiła mi kilka razy - że ma nadzieję, że jeszcze będę chciał się nią spotkać. Istna samospełniająca się przepowiednia. Bo ostatecznie te jej asekuranctwo sprawiło, że zobaczyłem jaka jest prawda: że ona nawet niekoniecznie chce być ze mną - tylko że ona tak strasznie boi się samotności, ze zrobi wszystko. Szczerze - pomimo, że to była piękna dziewczyna nawet nie poszedłem z nią do łóżka.

No właśnie...tak to jest z takimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie dotyczył on tego, że kobiety lubią plotkować na temat seksu i zgadywać co ma facet pod spodniami. Doszlo już do tego, że robią to na podstawie np wielkości kciuka.

 

Akurat ja mam bardzo duży nos, dlatego bardzo chętnie powtarzam staropolską mądrość "co na wystawie to i w sklepie"  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to prawda. Jakoś sobie muszą usprawiedliwić swój wybór. Tym razem żartem. Nawet do myśli nie dopuszczają, że brzuch u faceta najpewniej źle świadczy o pewnych cechach osobowości i niesie za sobą zły stan zdrowia. Z tym że facet jest w stanie nadrobić swoje braki w wyglądzie innymi cechami. Przecież często wybierają miśków z brzuchem takim, że pozycja 69 jest nie do wykonania.

Ej uważaj co piszesz na tym forum :D W sumie brzuch ma się raczej nijak do osobowości w sensie oceny dobra/zła.

 

A co do ust lasek to uważajcie bo teraz są botoksy i inne chujomujo więc trzeba sprawdzać czy te wary obciągary czasem nie pochodzą z innego źródła niż dobre geny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Botoks tak ale jest kwas hialuronowy, który jest naturalnym składnikiem ust i jak się go wstrzykuje to po roku i tak zejdzie. Tego nie widać jak się dobrze zrobi i to jest prze kurewstwo, laski po operacjach plastycznych powinny mieć podpisaną mordę a jeśli nie to brać z taką ślub i żądać odszkodowania za oszustwo matrymonialne :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.