Skocz do zawartości

Tak kończy orbiter.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję obserwować życie koleżanki z pracy. Jako, że ma ona niewielu znajomych stałem się jej kumplem do pogaduch.  Ale do rzeczy. W tym roku facet kopnął ją w tyłek, bo nie zamierzał brać ślubu na który ona nalegała. Już parę tygodni później zaczęła spotykać się z managerem knajpy w której często bywała. Okazało się jednak, że facet ma  kosztowne hobby w stylu żeglarstwa i nie zostaje mu zbyt wiele na wydatki związane z zabawianiem i inwestowaniem w księżniczkę.Tak więc szybko okazał się nudziarzem zaś oficjalny powodem zerwania był słaby seks a dokładnie zbyt mały fiut.

 

Parę tygodni później  całkiem przypadkiem odwiedził ją kolega ze studiów na codzień mieszkający w jednym z krajów Zatoki Perskiej. Skończyło się na codziennym seksie i zasponsorowanym przez niego weekendowym wyjeździe nad morze. Przed wyjazdem obiecał jej, że zaprosi ją do siebie na urlop. Tak też się stało. Koleżanka zaklepała urlop w firmie. O nic innego nie musiała się martwić. Kolega zakupił dla niej bilet lotniczy plus wykupił na miejscu jakieś romantyczne wycieczki.

 

I tutaj zonk. Na jednej z firmowych imprez poznała Włocha, który przyjechał do nas w delegację. Z wyjazdu więc do znajomego zrezygnowała i zamiast tego pojechała na urlop do Włoch. Niestety polski orbiter musiał przełknąć gorycz bardzo kosztownej porażki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TestosteroneBoy napisał:

tez mnie ciekawi ile ma lat i jakie smv :D ale to normalne nawet dla srednio ładnych typiar poukładanych.

 

masę sprytnych kobiet spotkałem o bardzo przeciętnej urodzie, potrafiły się szybko zakręcić koło moich dobrze sytuowanych kolegów (lecz mniej ogarniętych w relacjach z kobietami) - okazywało się, że mają podobne zainteresowania i poglądy co oni - no patrz jaki przypadek :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kleofas napisał:

Karyna 32 letnia. SMV to w mojej ocenie słaba 7. Po zrobieniu porządnej tapety i makijażu 8.

 

podeszły wiek jak na kobietę szukającą partnera, czyli wnioskując sztukę manipulacji przyswoiła  dość dobrze na białych rycerzach

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Przemek1991 said:

Z bardzo niskiej części proletariatu ta kobieta jest z tego, co wyczytałem :D

To akurat prawda, z klasy niższej ale z wysokimi aspiracjami. Wciąż nadrabia dystans w wykształceniu bo mam wrażenie, że mgr ktoś za nią napisał. Braki w wiedzy podstawowej. Na FB zdjęcia sprzed kilku lat z których wyłania się obraz blachary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie nadinterpretacja. Po prostu typowe zachowanie kobiety, ktora chce wszystko a nie wie czego chce. A frajera zawsze znajdzie. Ale czy facet na pewno jest frajerem? Kto z nas nie skusil sie na ladne gadki albo lechtanie ego niech pierwszy rzuci kamien. A co do nas. Mam na budowie 60letniego angola jako kierownika. Potrafi wszystkich ustawic do pionu, wszyscy go sluchaja. W piatek gadal z jakas dupa i tak zenujacej rozmowy jeszcze nie slyszalem. Facet doslownie prosil i blagal o szanse spotkania, szanse zeby on sie pokazal, zeby ona go poznala. Slabe jak jasny chuj. Ale natury nie oszuka ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, wiem coś i tym. Jak baba chce zdobyć chłopa, to na rzęsach stanie. Nagle jest och i ach. Jaki to on wspaniały, cudowny, haki mądry, jakie ma super zainteresowania. Wszystko jej się podoba. Gdy wie, że już usidliła faceta, to nagle chce go zmieniać. Nagle coraz więcej rzeczy zaczyna jej przeszkadzać.

 

Jak dobrze, że znam już takie sztuczki. Teraz czasami sam je podkręcam i udaję, że działa na mnie to, co mówią ;) Nie przejmuję się tym zbytnio i wiem doskonale, że loszka poleci do innego jeśli tylko uzna, że jest bardziej atrakcyjny.

 

Na punkcie Włochów czy Hiszpanów baby dostają wścieklizny macicy. Nie przeszkadza im nawet to, że mają męża i dzieci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.