Skocz do zawartości

Ciągłe telefony od dziewczyny


Generał Lee

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Geralt napisał:

A jak miso staje się stanowczy i władza się kurczy to lada moment w odpowiednim momencie idzie sms - "Jutro mnie już nie będzie. Będziesz miał ze mną spokój. Pamiętaj, że zawsze cie kochałam i będę kochać. Byłeś dla mnie wszystkim, jednym jedynym. Mam nadzieję, że zapalisz świeczkę na moim grobie." Tak miałem kilka razy i wcale nie było mi do śmiechu.  Telefon to doskonałe narzędzie w rękach kobiety do niszczenia psychiki mężczyzn na odległość.

Dokładnie też tak mam co prawda nie straszy samobójstwem ale odejściem i tym że przeze Mnie nigdy już nie będziemy razem aaa i że ma nadzieje że ta twoja medytacja poda Ci szklankę wody na starość

a Ja zawsze odpowiadam dokładnie tak wytrenuje umysł że siłą woli ją Sobie sam podam :D

Zastanawia Mnie jeszcze jeden fakt:

Otóż w tym momentach jak przychodzi do Mnie strasznie się rżnie co Mi się podoba i sugeruje abym robił to w środku bez zabezpieczenia i to w dni płodne 

Wie z góry że testy dna dzieciaka jak się urodzi jej nie ominą a więc odpada zdrada

Ale ostatnio wygadała się trochę otóż powiedziała że idzie do celu w naszej relacji nie po prostej ale bocznymi ścieżkami a więc wiecie Bracia kombinuje 

I teraz sedno 

A może sobie pomyślała że:

Nie idzie Mnie złamać a więc użyję podstępu złapię Mnie na dzieciaka

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Generał Lee napisał:

Co wy na to ?

 

@Generał Lee ale koledzy i ja już powiedzieliśmy co robić -  SPIERDALAJ OD NIEJ JAK NAJSZYBCIEJ.

 

Powiedziałeś, że się rżnie ostro. Owszem ale potem będzie to ona ciebie będzie rżnąć ostro a zwłaszcza twoje konto i tak przez 25 lat. Chyba wiesz o co mi chodzi.

Edytowane przez Geralt
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Generał Lee napisał:

Ale miałem co myślicie dobrze kombinuje  z tym dzieckiem ?

 

Kombinuje z dzieckiem, bo pali jej się pod dupą. To najczęstsza próba udupienia faceta przez kobietę. Ona doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jak złapie Cię na dziecko, to nie uciekniesz od niej bez poniesienia konsekwencji.

 

Za cholerę nie daj się skusić na kończenie w środku bez zabezpieczenia, to tak jakbyś miał w ręku granat bez zawleczki, w każdej chwili może pierdolnąć i ujebać Ci rękę po samą pachę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Generał Lee dostałeś od nas rady i temat został moim zdaniem wyczerpany. Nie ma sensu go dalej drążyć wiec weź się chłopie zastanów nad tym co tutaj zostało napisane, przemyśl sprawę i podejmij decyzję.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Generał Lee

 

   Co ty sado-macho jesteś? Zycie to nie tylko seks. Bo jak myślę, tylko z tego powodu z nią jesteś.

I teraz, albo lubisz bić pianę wokół swojej osoby, albo nie rozumiesz co koledzy do Ciebie mówią.

Kończ związek bo jesteś już uznawany przez pannę w ostatnim akcie desperacji. Ona liczy już tylko na Twoje nasienie.

Nie kocha Cię wcale, liczy że dzieckiem coś na Tobie wymusi. Spierdalaj kolego, albo giń, nic dobrego Cię nie czeka.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze masz opcję blokowania wybranych numerów w telefonach z Androidem/iOS/Windows Phone. Nawet możesz ustawić sobie od której do której ma blokować dany numer. Ja będąc w pracy mam ustawione blokowanie wszystkich numerów z wyjątkiem numerów najbliższej rodziny czy paru najlepszych przyjaciół. W razie gdyby coś się stało to odbiorę. A tak to nikt inny poza nimi nie zadzwoni do mnie bo dostanie info zwrotne "Numer jest zajęty". 

Także polecam Tobie opcję z czasowym blokowaniem numeru w telefonie. Czyli ustawiasz, ze od 16 do 20 chcesz mieć spokój, to wtedy nikt poza wyjątkami nie zadzwoni do Ciebie. Wyjątki musisz też dodać do listy wyjątków by były uwzględniane.


Dla mnie taka kobieta jest niepoważna, najpierw bym ją zapytał na cholerę tyle razy dzwoni. Gdyby nie podała sensownego wytłumaczenia i robiła w dzień w dzień, to zablokowałbym czasowo dany numer na rzecz świetego spokoju.

Jeśli wtedy by zaczęła serię fochów czy pretensji, że jestem wiecznie zajęty, to powiedziałbym jej, że to koniec z nami. 

EDIT:

Doczytałem resztę wypowiedzi Braci i Twoje, to powiem tak, nie zdziwiłbym się gdyby chciała Cię złapać na dziecko. Tylko pamiętaj, dziecko, to alimenty i część kasy zajętej z Twojego konta. Nawet gdy staniesz się bogatszy, to suka może wnieść pozew o podwyższenie alimentów z byle powodu.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam Bracia że z tym dzieckiem to mam beke bo

Mówi że nie chce dziecka ale jak o tym mówi to za chwilę zaczynają się jej błyszczeć oczka zmienia się intonacja głosu i pojawiają się rumieńce na twarzy 

i taka słodka mina :D

A więc coś mocno nie gra pomiędzy tym co mówi a tym jak się zachowuje tzn. reakcja jej organizmu.

 

To tak jak z melanżami

Kiedyś dzwoni mówię że idę na melanż niby jej to nie rusza

Za chwilę jeszcze jeden telefon i jak koszula wyprasowana ze wkurwem w głosie 

i w przyszłości to pewnie żona będzie Ci prasowała koszulę na imprezy 

A więc jedno to co mówią a inne to co robią 

Edytowane przez Generał Lee
Dodanie info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Generał Lee napisał:

Powiem wam Bracia że z tym dzieckiem to mam beke bo

Mówi że nie chce dziecka ale jak o tym mówi to za chwilę zaczynają się jej błyszczeć oczka zmienia się intonacja głosu i pojawiają się rumieńce na twarzy 

i taka słodka mina :D

A więc coś mocno nie gra pomiędzy tym co mówi a tym jak się zachowuje tzn. reakcja jej organizmu.

 

To tak jak z melanżami

Kiedyś dzwoni mówię że idę na melanż niby jej to nie rusza

Za chwilę jeszcze jeden telefon i jak koszula wyprasowana ze wkurwem w głosie 

i w przyszłości to pewnie żona będzie Ci prasowała koszulę na imprezy 

A więc jedno to co mówią a inne to co robią 

 

Ty na prawdę jesteś taki głupi, czy jaja sobie robisz ? Każdy z braci daje Ci te same rady, a Ty najwyraźniej masz to w dupie i mało tego cała ta sytuacja Cię bawi. Wiesz co ? Puknij swoją pannę, zlej się do środka, zrób jej bachora i napisz nam coś śmiesznego...

 

Od siebie dodam, że chusteczki na zasmarkany nos nikt Ci tutaj nie poda. Jak dla mnie temat do zamknięcia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Generał Lee napisał:

A więc coś mocno nie gra pomiędzy tym co mówi a tym jak się zachowuje tzn. reakcja jej organizmu.

 

Przecież to nic nowego, że baba jedno myśli, drugie mówi, a trzecie robi. :D Patrz na czyny, nie słowa. A przede wszystkim przestudiuj dokładnie forum, felietony oraz książki Marka, bo widać że jeszcze niewiele kumasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RafX napisał:

 

Przecież to nic nowego, że baba jedno myśli, drugie mówi, a trzecie robi. :D Patrz na czyny, nie słowa. A przede wszystkim przestudiuj dokładnie forum, felietony oraz książki Marka, bo widać że jeszcze niewiele kumasz.

Czwarte wie, a piąte przeczuwa. Nie wiesz wszystkiego ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Generał Lee słuchaj. Być może wydaje się tobie, że jest super laską bo macie ostre rżnięcie. Dobrze ja to rozumiem no ale nie przesadzaj bo coś czuję, że się po prostu w niej zabujałeś i teraz nie wiem czego oczekujesz od nas. Pamiętaj tego kwiatu to pół światu. Zawsze się taka znajdzie, że będziesz mieć o wiele lepszy seks niż masz. Naprawdę chcesz aż tak ryzykować dla seksu z wampirem 25 lat płacenia alimentów. No kurwa wysiadam. @Przemek1991 dobrze tobie radzi. Albo coś z tym zrobisz albo to taka zabawa skończy się bardzo źle dla ciebie nie dal niej. I wtedy to ona będzie się śmiać a ty będziesz płakać i tak przez 25 lat. Będziesz wył do poduszki albo kieliszka żaląc się, że zmarnowałeś sobie i dziecku życie tylko dlatego, że wolałeś się bawić w  rozkminy i w "seks" i z jakimś wampirem zamiast odejść i poznać inną kobietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś tyle mądrości, tyle porad a ty się dalej z nią pierdolisz. Wiem, że sentymenty, że teraz będziesz sam i oj jak smutno :( Ale słuchaj lepiej być samemu i zająć się samorozwojem niż tracić czas na tą laskę. No czego ty nie rozumiesz. Napiszę tutaj specjalnie dla ciebie poradnik jak pozbyć się takiej laski w dość łatwy i bezbolesny sposób

 

Krok 1. (Od 0:02)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2016 o 20:38, Generał Lee napisał:

No bawi to takie śmieszne istotki samiczki, a co mam płakać

 

chyba nie śmieszniejsze niż niektóre samce - sorry ale aż sam się o to prosisz. Laska chce cię ewidentnie zlapac na dzieciaka (seks bez zabezpieczenia w dni płodne - gratuluję) Swoją drogą skoro sam to podejrzewasz to dlaczego sobie gumy na instrument nie naciągniesz tylko jej na to pozwalasz i ulegasz ??

Wydzwania po milion razy bo chce kontrolowac sytuacje czy przypadkiem na ulicy nie poznasz ładniejszej, ona automatycznie pójdzie w odstawke a wtedy nici z dymanka i wpędzenia ciebie w rolę tatusia. daj spokój, olej - bo gdyby coś czuła nie zachowywałaby się jak skończona kretynka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 29.10.2016 at 6:28 PM, Geralt said:

@Generał Lee tu nie ma co się śmiać tylko wreszcie podjąć jakąś decyzję bo później może być  za późno. Któregoś dnia dostaniesz wiadomość mms na telefon ze zdjęciem USG i wtedy nie będzie ci do śmiechu.

Moja miała takie zdjęcie.... Ściągnięte z internetu..... I tak wpłynęło to na mnie.... Na szczęście dla mnie nie była David Coperfildem (chyba tak się pisze) kłamstwa....    

: p

 

 

 

Pierdolona ma tupet....

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei kobiety to urodzone aktorki i bajkopisarki. Powinny harlekiny pisać. Przynajmniej moja ex. To urodzone hipokrytki i kłamczuchy. One same nie wiedzą kiedy kłamią a kiedy mówią prawdę. Same siebie oszukują. Kobiety to  także mistrzynie prowokacji i manipulacji. Bozia nie dała intelektu, logiki, siły fizycznej to musiała dać co innego. Miałem podobną przygodę z próbą wrobienia mnie w dziecko. Owszem była w ciąży ale nie ze mną tylko z moim kumplem ze studenckiej ławki. No cóż ja byłem kochającym romantycznym misiem a on kowbojem. Ściąganie z internetu albo pożyczanie od koleżanek to standard w tym przypadku. Autor wątku zamilkł. Nie wiadomo jaką podłą decyzję czy postanowił się rozstać czy może wręcz przeciwnie. Oby tylko nie żałował wejścia w tą relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj 3 dni. Zlej totalnie. Albo zrób jej to samo. Dzwoń od 5 rano co 10 minut z ryjem. Pytaj co robi. Każ opowiadać ze szczegółami jaki kurwa fluid na mordę nakłada i o kolor kupy, chociaz chuj Cie to obchodzi. Powinna sie zorientować. Jak sie nie zorientuje to wymień na inną. 24h powinny wystarczyć.

Edytowane przez Grzenio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczaj moment kiedy najczęściej dzwoni i idź na kibel, jak zadzwoni to włącz video rozmowę i powiedz, że srasz. 

W sumie jeden z moich najczęstszych tekstów jak dostaję sms co robię: "siedzę na kiblu, a co?". Potem już z pierdołami nie dzwonią, fajnie się też oburzają jak kończysz szybko rozmowę hasłem "dobra dobra, potem pogadamy, idę dalej mecz oglądać".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.