Skocz do zawartości

Nacja


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ,zawsze sie zastanawialem nad tym ktora z nacji na swiecie jest najpotezniejsza i najbardziej kreatywna .Anglo-sasi Latynosi czy moze my Slowianie? Miedzy tymi nacjami ciagle byly jakies konfilkty kto wg was rzadzi swiatem ,przedstawiciele ktorej nacji ? Zawsze mnie ten temat interesowal i chcialbym poznac wasze zdanie ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ,zapomnialem o Zydach .W ich przypadku to pewnie tulaczka ,ogromne przesladowania ,problemy uksztaltowaly w nich  taka inteligencje a moze jeszcze cos innego ? Nie wiem ,gdzies wyczytalem ze chca nas Slowian zniszczyc a czy to prawda to nie wiem.Zastanawiam sie dlaczego tak latwo podporzadkowali sobie panstwa germanskie ktore sa potomkami plemion barabrzynskich i wielkich zdobywcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ,zapomnialem o Zydach .W ich przypadku to pewnie tulaczka ,ogromne przesladowania ,problemy uksztaltowaly w nich  taka inteligencje a moze jeszcze cos innego ? Nie wiem ,gdzies wyczytalem ze chca nas Slowian zniszczyc a czy to prawda to nie wiem.Zastanawiam sie dlaczego tak latwo podporzadkowali sobie panstwa germanskie ktore sa potomkami plemion barabrzynskich i wielkich zdobywcow.

 

Odsyłam do Talmudu na poczatek. Jak przeczytasz, to zgłoś się do mnie. Mam dziesiątki książek w tej materii godnych polecenia. Najlepsze z nich wg mnie powstały w dwudziestoleciu międzywojennym, opracowane przez polskich księży jak np. ks. dr Stanisław Trzeciak. Znasz może rosyjski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ,zapomnialem o Zydach .W ich przypadku to pewnie tulaczka ,ogromne przesladowania ,problemy uksztaltowaly w nich  taka inteligencje a moze jeszcze cos innego ? Nie wiem ,gdzies wyczytalem ze chca nas Slowian zniszczyc a czy to prawda to nie wiem.Zastanawiam sie dlaczego tak latwo podporzadkowali sobie panstwa germanskie ktore sa potomkami plemion barabrzynskich i wielkich zdobywcow.

długi temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam rosysjkiego Vincent .Talmud ? Znam kilka tesktow ,czyli robia tak w co wierza .Sa pragmatyczni ale musze miec naprawde mocne przekonania zeby tak mocno w to wierzyc ...Nie kazdy wierzy w cos co przeczyta a Oni tak i to do takiego stopnia ze nie licza sie z innymi.Nie wiem ale uwazam ze jedynym bastionem obrony przed Zydami to Putin (Rosja) badz Chiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze masz rację. Putin to takie przedmurze na którym światowe żydostwo traci swoje zęby. Chiny podobnie. Zobaczymy do kiedy, syjonistyczna nagonka w mediach na te dwa kraje pewnie zrobi swoje prędzej czy później. Już piorą łby równo nieświadomej szarej masie.

A że nie znasz rosyjskiego to szkoda, mam sporo opracowań w tym języku właśnie o związku żydostwa z bolszewizmem które dokładnie przestudiowałem.

 

http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/03/Ks.-dr-Stanisław-Trzeciak-Talmud-o-gojach-a-kwestia-żydowska-w-Polsce.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy ostatnie prstesty w Hongkongu to nie sprawa Zydkow ...Chiny podpisaly z Rosja ostatnio kontrakt na gaz .Ogromne pieniadze ,pozatym Zydzi maja chrapke na Rosje i jej bogactwa ;Rope,gaz,zloto,diamenty i tak dalej tam jest ogromna kasa .Rosja z takim Tuskiem za przywodce dawno bylaby sprzedana ,podobnie jak za Jelcyna .Malo tego sa jeszcze panstwa Arabskie ktory nie cierpia Izraela .Kiedys ogladalem wywiad z prof.Kiezunem ktory stwierdzil ze obecny terroryzm Islamski jest grozniejszy niz nazizm Hitlerowski.Zdaje sie ze mamy obecnie wojne miedzy Rosja Chinami Islamem a USA ,UE nad ktora wladze maja Zydzi w postaci roznych organizacji syjonistycznych jak Masoneria i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józef Piłsudski to przede wszystkim ideowy socjalista tylko w takim łagodniejszym wydaniu. A socjalizm jest jak wiemy BE. Spotkałem się tez z teoriami że był agentem austriackim. Na ile teza ta jest prawdziwa? Trudno mi ocenić. Podobno wyjaśnia tą kwestię książka "Lodowa Ściana" którą bezskutecznie usiłuje od dłuższego czasu zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy ostatnie prstesty w Hongkongu to nie sprawa Zydkow ...Chiny podpisaly z Rosja ostatnio kontrakt na gaz .Ogromne pieniadze ,pozatym Zydzi maja chrapke na Rosje i jej bogactwa ;Rope,gaz,zloto,diamenty i tak dalej tam jest ogromna kasa .Rosja z takim Tuskiem za przywodce dawno bylaby sprzedana ,podobnie jak za Jelcyna .Malo tego sa jeszcze panstwa Arabskie ktory nie cierpia Izraela .Kiedys ogladalem wywiad z prof.Kiezunem ktory stwierdzil ze obecny terroryzm Islamski jest grozniejszy niz nazizm Hitlerowski.Zdaje sie ze mamy obecnie wojne miedzy Rosja Chinami Islamem a USA ,UE nad ktora wladze maja Zydzi w postaci roznych organizacji syjonistycznych jak Masoneria i tak dalej.

 

Nad USraelem mają niemal w 100% władzę. Nad UE w trochę mniejszym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ciesze sie ze ktos (Rosja ,Chiny) sprzeciwjaja sie hegemonii Izraela ...Ale przeciez Oni maja najwieksze banki,media i tylu sojusznikow a Rosja jest sama .Czy to nie tak ze te zydowskie ataki moga doprowadzic do zalamania sie Rosji...Pamietajmy ze to saludzie o ogromnym wskazniku alkoholizmu + psychiczne zniszczenia przez komune...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym pisałem przed momentem. Obawiam się że Rosja w końcu padnie osamotniona na polu bitwy. Oby jednak nie. Dla mnie W. Putin to prawdziwy, charyzmatyczny przywódca z jajami, który trzyma wszystkich za mordę. Zobaczymy co będzie dalej. Szkoda że Polska nie ma takiego premiera, tylko u nas same sprzedawczyki i nawet nie Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas politycy dzialaja dla innych .Niestety kiedy mielismy dobrych przywodcow bylismy swiatowa potega ,szkoda ze to tak dawno temu bylo.Niestety w Polsce problemem jest takze ludzka mentalnosc pelna zawisci ,zlosci ,zazdrosci sknerstwa i lajdactwa .A przeciez ponoc 95 % katolikow .Malo ludzi zdaje sobie sprawe ze podczas wojny w Jugoslawii to Jezuici mordowali prawoslawnych serbow na czas i na wynik a KK popieral ta polityke .Kosciol zawsze umial grac tak zeby nie narazac sie ani jednej ani drugiej stronie .Od kilkunastu dekad ma jednak powaznego przeciwnika ,mianowicie Masonerie ktora takze jest polaczeniem Zydostwa i Anglosasow.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Poziom medycyny w angli level sredniowiecze.po półtorej roku nieudolnego leczenia nadawałem sie juz tylko pod skalpel.żeby było zabawnie rozjabało mi kariere kulturysty zapalenie zatoki.więc spierdoliłem ratować zdrowie(teraz to juz powikłania powikłań)
2.poziom inteligencji otoczenia był tak niski az zaczął na mnie oddziaływać
3.brzydkie kobiety i syfiary
4.zarobki git ale trzymałem poziom.mieszkałem w wynajmowanym domu a nie na pokoju za 50f tygodniowo.i wydawałem na szame ponad 10f dziennie.a nie jak polaczki bydlaczki tygodniowo.dobra rada.unikaj polaczków cwaniaczków
5.całkowity brak kompetencji ludzi w urzedach i na jakichkolwiek stanowiskach
6 wszechobecne zakłamanie i obłuda.wszystko jest tam sztuczne jezeli chodzi o relacje miedzy ludzkie.
7.brak dostepu do sterydów
8.mam łeb do interesu anglia całkowicie mnie ograniczała wiec lepiej mi w pl.fakt faktem przez zdrowie trace kase leczac sie prywatnie i wszystko mi wychodzi z opóźnieniem.

to by było chyba na tyle co mi przychodzi teraz do głowy.swiezo po wyjeździe bym napisał tobie ksiazkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Polakow to mam do nich dystans .Mam jednego badz dwoch dobrych kumpli polakow i starczy.Ogolnie z polakami nic nie mozna zrobic .Kobiety strasznie malowane i sztuczne .Ogolnie rozpusta ,syf wymieszanie sie wszystkiego ze wszystkim .Slabe jedzenie ,posiedze troche i zwijam do PL .Kasa fajna ale nie najwazniejsza :) Co do imprez to totalna hujowka ,nie ma tego klimatu co w Polsce .Tak jak piszesz relacje miedzy ludzkie pozbawione bardzo czesto uczuc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze...a w takiej Rosji gdzie przez 74 lata rządził bolszewizm i wypaczano na wszelkie sposoby tradycyjne pojęcie rodziny, więzy te są o dziwo dość silne. Odradza się też coraz mocniej religia, dawniej tępiona i zwalczana zaciekle głównie w okresie stalinowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.