Skocz do zawartości

Nacja


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Anglicy ogolnie sa niezbyt dobrze nastawieni do polakow ...Nie moga sobie darowac ze Stasiek z Pierdziszewa jest lepszy od Johna z Londynu w kazdej robocie .Maja ogromna wyzszosc nad innymi nacjami ,dlatego wszystko maja odwrotnie.Sa zimni czesto ,te ich You All right to troche sztuczne az sie slabo robi ...Ogolnie straszni lenie i smierdziuchy ,maja olewczy stosunek do zycia i innych ludzi ,nie okazuja uczuc .Ogolnie Angole boja sie Polakow i Rosjan ,jesli chodzi np o bitki to sraja w gacie ,aczkolwiek sa odwazniejsi niz Francuzi ktorych tez poznalem ale szalu nie ma...Zebysmy sie wszysyc trzymali razem jak np pakistance to bysmy byli tam potega .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuzi to w swej masie idioci, nie mający większego pojęcia o świecie, a już w szczególności geografii. Jak byłem we Francji to pytali mnie czy Polska leży gdzieś koło Japonii i czy u nas biegają po ulicach niedźwiedzie polarne i czy mamy bieżącą wodę w kranie. Sami siebie uważają za pępek świata a swój język na najcudowniejszy na świecie, dlatego tak słabo znają inne obce języki i też niechętnie się ich uczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglicy to samo ,poznalem sie tu z kilkoma francuzami i owiem szczerze ze uwazaja siebie takze za lepszych ,niestety kwestia kilkunastu lat i zostana opanowani przez kalifat Arabski .W drugiej badz trzeciej strefie w Paryzu jest juz tak samo jak w Afryce ,a jak akurat mamy sloneczny dzien to tylko sloni brakuje i Afryka jak ulal...Ogolnie tchorze niesamowici,delikatni i aroganccy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kraj nadal bogaty ,moze poprzez kolonie .Ale patrzcie ,czemu anglicy nie atakowali silnych krajow tylko podbijali jakies panstewka ktore praktycznie sie nie liczyly? Czy ich bogactwo bierze sie tylko z kolonii czy moze z dobrej organizacji ,ale skoro to takie tumany to jaka to organizacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bydłem steruja inteligentni nie liczni ludzie z tradycjami którzy sobie to przekazuja z pokolenia na pokolenie.wszystkie tajne organizacje zrzeszenia i inne pierdoły to przeciez narodziły sie w wiekszości w angli.pierwszym syjonem była anglia.ich bogactwo bierze sie z tego ze siedza na dupie zajebani dechami.waluta jest tylko unich i dzieki temu trzymana jest na wartosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent. A Ty nawijasz po francusku? Bo ja dopiero zacząłem się uczyć.  Właśnie pod wpływem kontaktu z tymi cymbałami. Kilkakrotnie miałem okazję przebywać w międzynarodowym środowisku i zawsze beka z francuzów było. Absolutny brak możliwości porozumienia. Nieznajomość żadnego języka poza ich własnym. Ale trzeba im przyznać, ze ładne mają tam kobietki. W jednym semestrze miałem w akademcu sąsiada francuza. Kupa śmiechu. Koleś przyjechał to go zaprosiliśmy na imprezę - i nawijamy do niego po angielsku, niemiecku, rosyjsku, hiszpańsku nawet. Nic - przyjechał panicz myśląc, że tu wszyscy znają jego język. 

 

Co do Anglii - nie mam doświadczeń. Ale za to organicznie nie znoszę Niemców. Lekceważący i zakłamany stosunek do innych nacji, buta, tępe trzymanie się przepisów. Bry.

Ich kobiety przeważnie nieatrakcyjne - i to bardzo. Za to wszystkie są takie extra nice i milutkie. Koszmarne połączenie - brzydka baba bez żadnego charakteru. Ble

 

Ukraińców nie lubię - straszne ponuraki, a jak tam byłem to jeszcze czynili niedwuznaczne sugestie, że panny im ruchać przyjechaliśmy. Chociaż kraj przepiękny.

 

Generalnie najmilej wspominam Rusków, Białorusinów, Węgrów i wszystkich z Jugosławii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po swoim pobycie tutaj najlepiej npostrzegam Ruskow ,Wegrow .Kontaktu z ludzmi z bylej Jugoslawii nie mialem ale slyszalem ze sa spoko,do turasow nie mam nic ,bo kontakt z nimi mam od czasu do czasu jak pojde po bulke i frytki .Bulgarzy tez sa spoko .Anglicy zadufani w sobie i ogolnie bucowaci aczkolwiek nie mialem z nimi spiec .Francuzi aroganccy ale czesto chodze grac w kosza badz tenisa z pewnym Francuzem .Ci z Polwyspu Iberyjskiego tez czuja sie lepsi ale ogolnie spoko.Wlosi fajni,sympatyczni ale straszne lenie a od polakow jak najdalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leviatan, tak nawijam po francusku. Może nie tak biegle i płynnie jak po rosyjsku, ale sobie bezproblemowo radze, tzn, znam go na poziomie B2. To zasługa gimnazjum do którego chodziłem - przez 3 lata miałem w nim język francuski na naprawdę wysokim poziomie. Potem uczyłem się już indywidualnie na własną rękę, ale cały czas starałem się miec kontakt z tym językiem. Niemniej uważam że obecnie mocno stracił on na popularności. Mało kto już się go uczy. Teraz coraz popularniejszy jest chiński.

 

Węgrów też wspominam niezwykle miło. Bardzo sympatyczni ludzie i życzliwie nastawieni szczególnie do Polaków. Wystarczy że usłyszą język polski to od razu robią się uczynni. Włosi również w porządku, ale tak jak pisze Assasyn: lenie i nieroby. I non stop się za dupami oglądają. Nic innego nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagonka na Polskę i Polaków odbywa się przede wszystkim w naszym kraju, w reżimowych mediach i gazetach które nawet nie są w polskich rękach, tylko w przeważającej ilości reprezentują obce interesy. Ale zauważyłem to od dawna, ten silny antypolonizm.

 

-92% mediów o zasięgu regionalnym znajduje się w rękach kapitału niemieckiego.

 

co do nacji- lubię wszystkie narody słowiańskie, pewnie ze wzgledu na język, kazdego traktuję jak nieznaną wcześniej piekną kuzynkę w duzej rodzinie, którą jestem bardzo ciekawy poznać :D  Rosjanie przyjaznie nastawieni ludzie ile razy miałem z nimi kontakt, nigdy nie słyszałem czegos antypolskiego, bje sie ze po wybrykach medialnych tych skurwysynów sprzedawczyków moze sie to zmienić. Niemcy- nie są ciekawi jako pojedynczy ludzie jak sie ich spotyka, brak w nich polotu, starzy Niemcy przypominaja tych z czasów II WS, a młodzi jacys tacy bezjajeczni. Jako naród całosciowo podziwiam ich i szanuje za niesamowitą politykę zagraniczną po II WS, cierpliwosć, zorganizowanie gospodarki, mimo ze zdaje sobie sprawę z tego, ze jako panstwa jestesmy rywalami i Polska aktualnie została przez nich podbita gospodarczo i jest niemiecką półkolonią

 

nie lubię aroganckich hiszpanów i makaroniarzy, zwłaszcza tych pierwszych, których namnożyło sie teraz w Polsce, ze wzgledu na kryzys w Hiszpanii, przyjezdzaja i żerują na kompleksach polskojezycznych chłopów i chłopek postpanszczyznianych. przyjezdza kurwa taki i dostaje odrazu stołek w koropracji od kolegi hiszpana i 4k netto- król zycia w PL, wkurwia mnie to niesamowicie i bardzo ich nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Hiszpanie sa dosc specyficzni,jak dobrze to dobrze jak zle to zle ...Dziwni ludzie ,wole juz wlochow .Ogolnie w Europie rzadko kto sie tak naprawde lubi .Moze Polska z Wegrami ...Angole nie lubia nikogo procz Holendrow .Francuzi lubia Belgow ,Niemcow nikt nie lubi podobnie jak Polske (procze Wegier ) Co do krajow z bylej Jugoslawii najlepiej mi sie gada z Serbami ,zawziety i odwazny narod .To chyba jeden z nielicznych narodow w ktorych widac ''pokaz'' meskosci ,zero rurek,pizdowatych fryzur tylko prawdziwa sila .Niestety kraj zniszczony przez uklad Zydowsko-Amerykanski ...Francuzi aroganccy i wyniosli.Polacy chciwi,lekkomyslni i ogolnie ciezko z nimi cokolwiek robic ,szczegolnie na emigracji .Spoko sa jeszcze Czesi ,Bialorusini z Ukraincami nie mialem kontaktu .Litwini nie lubia nas za to ze pod naszym batem byli zawsze .Moze dziwnie zabrzmi ale najfajniejsi sa Rosjanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na emigracji hiszpanie nie potrafia  nic,leniwi i jacys tacy dziwni .Niby poludniowcy z temperamentem a jacys tacy zamkniecie .Niestety nasze panie kochaja ich ...Ale to z jednej strony normalne ,wiadomo inny .My bysmy polecieli do Brazylii i podejrzewam bylo by to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowianie sa ladnymi ludzmi.Mowiac szczerze wielu polakow ktorzy wzieli by sie za swoj wyglad ,to wcale nie ustepuje latynosom i innym przystojniakom.Kiedys rozmawialem z takim gosciem ktory mieszka na stale we Wloszech,przyjechal do nas do firmy z reklama skuterow Piagio.Powiedzial mi ze polacy maja lepsza gadke ale za to wlosi dbaja bardziej o siebie o swoj wyglad ,ubior :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.