Skocz do zawartości

Tekst laski po seksie - czy to normalne takie odzywanie się?


rarek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci

 

Znalazłem nową kobietę. Na trzeciej radce u niej w domu, skończyliśmy w sypialni. Potem drugie spotkanie i też sypialnia.

 

Cały czas coś gada, np: ty dzikusie, pieprz mnie itd.

 

Ale ostatnio jak już się ubieraliśmy rzuciła tekst na który nie mogłem się już powstrzymać i wybuchnąłem śmiechem.

 

Powiedziała - "przez ciebie jutro będę cały dzień mokra, aż będzie ciekło po nogach."   -   po prostu nie wytrzymałem i śmiałem się.  Gada jeszcze, że jestem tajemniczy i nie może mnie rozgryźć.

 

 

Co Wy na to powiecie - to moja pierwsza kobieta tak gadająca - wcześniej nie spotykałem takich.

 

 

A Wasze panny jak gadają w czasie i po seksie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kobitka :D

 

Akurat z tego powodu nie musisz się martwić, skoro nie krępuje się przy Tobie tak wyrażać, to znak, że trafiłeś na spontaniczną i przede wszystkim otwartą seksualnie laskę, a takich jest niewiele :D 

 

Ja na Twoim miejscu zachęcałbym ją do takich praktyk w trakcie inicjacji seksualnej, jeśli o mnie chodzi to jeszcze bardziej by mnie nakręcało gdyby w trakcie penetracji laska wyjechała mi z tekstem typu "tak, zerżnij mnie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2 chcial sie pochwalic, ze poruchal dobrze hehehe. Dobra rarek2 - kazdy juz wie, ze zajechales panne az jej sie wszystko skurzczylo w srodku :)

Na powaznie. Rozne rzeczy slyszalem od panien.
- Juz skonczyles? Juz po wszystkim?
- Nie przejmuj sie - kazdemu sie zdarza.
- Boze, ale gleboko jestes...
- Powoli, delikatnie...
- Zerznales mnie tak, ze mam zakwasy dzisiaj w pracy. Co ty zrobiles wczoraj!
- Nie moge sie doczekac powtorki
- Skoncz gdzie tylko chcesz!
- Ona (cipka) mrowi mnie jak sobie przypomne co robilismy. Siedze w tramwaju i wierce sie na siedzeniu!

Na szczescie nigdy nie uslyszalem, ze mam malego chociaz natura mnie calkiem przecietnie obdarowala, to mam to szczescie, ze wiem jak go uzywac i mam teraz panne co ma fajna cipke a nie wiadro ;)  

Edytowane przez Tomko
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomko napisał:


Na powaznie. Rozne rzeczy slyszalem od panien.
- Juz skonczyles? Juz po wszystkim?
- Zerznales mnie tak, ze mam zakwasy dzisiaj w pracy. Co ty zrobiles wczoraj!
- Nie moge sie doczekac powtorki
- Skoncz gdzie tylko chcesz!
 

 

podobny zestaw słyszałem, wszyskie wymienione od jednej karyny; teraz ma 32 lata jest niezależna, przedsiębiorcza... bla bla pewnie kota też ma :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordimer na szczescie slyszalem to od roznych lasek. Te dobre slysze od obecnej :) Dziewczyna seksu nie odmowila mi ani raz wiec wnioskuje, ze jej sie podoba. Zreszta gadalem z nia o tym. Powiedzialem, ze jak bedzie grac seksem to koniec na to ona stwierdzila, ze seks lubi wiec po co ma siebie karac przy okazji. Sprytna bestyja albo trafilem na perelke ;)

A taka jedna co mnie zlewala znam. Feministka troche. Wchodze do niej na fb ostatnio a tam... okocila jej sie kotka i rozdawnictwo, linki do pomocy zwierzetom ze schroniska itp itd gowna. Taka wrazliwosc :)

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu nie osądzałbym tak szybko tej relacji. To, że teraz jest super w łóżku to norma. Jeśli za miesiąc czy kilka miesięcy będzie rownie tak samo zajebiście bez podpytywania: "czy chcesz coś głębszego czy może ślub albo dzieci?", to wtedy możesz być tego w pewnej części pewien, ale też nie do końca. 

Korzystaj z okazji ile wlezie, ale uważaj bo kobiety potrafią być podstępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj koleś po wszytkim usłyszał: Piotr ale Ty to drwal jesteś! Było to gdzieś w 2000 roku a tekst, dalej chodzi wśród znajomych.

 

Ja mam bekę jak tu w UK pukasz polkę a ona: oł fuck... Kurwa to po polsku nie można??? Chyba ze nie wie kto ja rucha i nie chce zrobić gafy...

 

 

@rarek2 pukaj dalej i nie daj się rozegrać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy historii - po ostatniej wizycie, już przestała wygadywać głupoty. Za to się stara w łóżeczku. Obsłużyła gałeczkę z konsumpcją. Aż mnie zdziwiło - nawet się nie skrzywiła. Plus parę innych rzeczy.

 

Ale ważne jest co powiedziała później - co się w sumie pokrywa z tym co mówi Marek.  Powiedziałem jej że było bardzo fajnie itd. Pogadaliśmy i w trakcie rozmowy wyszło, że byłemu mężowi nigdy nie robiła takich rzeczy. I w małżeństwie się tego nie nauczyła.

Czyli w małżeństwie olewka na maksa bo certyfikat podpisany. A teraz się stara bo się wykazać trzeba i samca przyciągnąć. I zastanawiam się czy później nie wróci do swoich pierwotnych przyzwyczajeń.

Edytowane przez rarek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2016 o 14:30, rarek2 napisał:

Pogadaliśmy i w trakcie rozmowy wyszło, że byłemu mężowi nigdy nie robiła takich rzeczy. I w małżeństwie się tego nie nauczyła.

 

Kłamie. Zgaduję, że przed ślubem robiła, po ślubie gość stracił ramę i nie robiła ;) 

 

- "ja tego nigdy nie robiłam"

- "ja tego jemu nie robiłam"

- "ja to robiłam tylko z tobą"

 

Są to trzy najczęstsze teksty, które mają pokazać jak ona się dla ciebie stara/ jak bardzo jej zależy/ jak bardzo się poświęca/ jaki jesteś dla niej wyjątkowy.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak typiara ma ponad 30+ i mi wpierdala taka piłkę to odrazy w głowie czerwony napis kłamstwo kłamstwem podparte - urabianie...

To samo ma się do ilości partnerów na sex.... Co jak co ale ja nie jestem taka... 

 

Ale  @rarek2 korzystaj i trzymaj ramę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2 - Brat @Mosze Red świetnie to ujął. Ty też słusznie myślisz bo to często tak jest, że jak samica chce zdobyć samca to będzie robić takie rzeczy z seksem, że samiec będzie zachwycony. Tylko nie będą tego robić wiecznie. Wcześniej czy później zapytają czy jesteś gotowy na coś poważnego (czyt. ślub - kolejny certyfikat jak to ładnie ująłeś). 

Po ślubie przestanie tak dawać dupy bo będzie miała zabezpieczoną przyszłość. Zacznie się kupczenie dupą by dostać to czego chce za Twoje zasoby finansowe. Jak będziesz często fikać, to nie dostaniesz dupy, a jak nadal będziesz fikać, to znajdzie innego gacha, a Ciebie ograbi przy rozwodzie. 

O wpakowaniu w dziecko nie muszę dodawać bo to wiedzą inteligentni bracia na tym forum.

Także @rarek2 korzystaj ile wlezie i uważaj byś nie wkopał się w gówno.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2.11.2016 at 8:06 PM, CalvinCandie said:

@rarek2 - Brat @Mosze Red świetnie to ujął. Ty też słusznie myślisz bo to często tak jest, że jak samica chce zdobyć samca to będzie robić takie rzeczy z seksem, że samiec będzie zachwycony. Tylko nie będą tego robić wiecznie. Wcześniej czy później zapytają czy jesteś gotowy na coś poważnego (czyt. ślub - kolejny certyfikat jak to ładnie ująłeś).

Ano. Nic za darmo, tyle ze lepiej jest dac na kredyt z opozniona splata, tylko idioci mysla ze mozna kredytu nie splacic.

Jeszcze wiekszymi sa ci co mysla ze ich to nie dotyczy.

(Pomijajac mnie oczywiscie. Mnie to nie dotyczy).

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż to par na początku znajomości mówiło o "ogniu w łóżku" o tym że mogli z wyra i tydzień nie wychodzić :) Przy czym nie umniejszam bohaterowi umiejetności... Natomiast to co mowią niektorzy forumowicze - byłbym ostrożny w pławieniu sie w peanach, bo może sie okazać, że to tylko "waluta samicy"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Owszem to miłe takie coś usłyszeć od kobiety po stosunku ale jak to w tym dualnym świecie bywa - gdzieś musi być ten haczyk to "ale". Niestety ale takie teksty mocno działają na ego i męską dumę. Jeśli człowiek ma niską samoocenę albo jakieś kompleksy i traumy wyniesione z dzieciństwa ( brak pochwał i komplementów) to może nadziać się na niezłą minę. Ja się tak nadziałem. Pierwsze dwa miesiące to był istny orgazmiczny spektakl z rodem kamasutry a potem się zaczęły manipulacje i gierki słowne. Te słówka zawsze coś oznaczają. Kobieta zawsze ma jakiś interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ermano napisał:

może sie okazać, że to tylko "waluta samicy"

 

Ależ drogi Bracie, to jest waluta samicy.

 

Co tak na prawdę innego może Ci kobieta zapewnić ? Zwykle cały ciężar utrzymania związku spada na faceta, nie będę tutaj rozpisywał co i jak, bo każdy z Was wie o co chodzi.

 

Początki związku w każdym jednym przypadku są takie same, jest ogień, jest pożądanie, kobieta zamienia się w istną nimfomankę. Dla nas samców to oczywiście świetna sytuacja, ale często nie zdajemy sobie sprawy, że jesteśmy manipulowani cipą, dla późniejszych korzyści partnerki. 

 

Seks był, jest i będzie dla kobiet walutą przetargową przy przyciągnąć do siebie samca, lecz tylko nieliczni zdają sobie sprawę jakie to może ciągnąć za sobą konsekwencje.

Edytowane przez Przemek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od małego matka uczyła, że jak ktoś coś do mnie mówi to nie mam słuchać co on do mnie mówi, ale co chce przez to osiągnąć. Trochę mi to zryło beret, no ale trudno. Wszystko co mówi baba, absolutnie wszystko to manipulacja :D

 

Ogólnie kogo to obchodzi co baba ma do powiedzenia. A szczególnie w łóżku. Jak się dobrze rżnie i rżnącemu się podoba to chyba rżnący powinien mieć w pompie to co samica ma do powiedzenia. Swoja biologiczną potrzebę spełnił. Napięcie rozładował. Koniec. A analizowanie wszystkiego, nie daj boże pytanie się i domaganie pochwał czy dobrze było. Skandal. A jak powie, że słabo było, to pokazać drzwi. Niech spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie rozstania krzyczą na około po koleżankach ze miał małego...... 

 

Widzalem juz ze 100 razy + jeden raz wiem ze o mnie milf tez takie płoty puszczał.....

 

I w nowej relacji te teksy ze jej były był słaby w te klocki.... To kurwa każdy były na świecie był słaby - ale skua juz buduje ego obecnego partnera do wydymania....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.