Skocz do zawartości

Młody chłopiec pobity przez nastolatki


Krzysiek1991

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.wykop.pl/link/3425863/trzynastolatek-pobity-przez-nastolatki-we-wrzesni/

"Okładanie pięściami, kopanie w brzuch i w głowę. Zamiast reakcji - śmiech i wulgarne wyzwiska. To wszystko wydarzyło się po lekcjach na jednym z wrzesińskich osiedli . Ofiarą dwóch nastolatek jest 13- letni kolega ze szkoły. "

Do tego prowadzi przyzwolenie na obecny feminizm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Krzysiek1991 napisał:

http://www.wykop.pl/link/3425863/trzynastolatek-pobity-przez-nastolatki-we-wrzesni/

"Okładanie pięściami, kopanie w brzuch i w głowę. Zamiast reakcji - śmiech i wulgarne wyzwiska. To wszystko wydarzyło się po lekcjach na jednym z wrzesińskich osiedli . Ofiarą dwóch nastolatek jest 13- letni kolega ze szkoły. "

Do tego prowadzi przyzwolenie na obecny feminizm...

 

Moje miasto takie piękne :)

 

A tak poważnie to bywają gorsze rzeczy. W jednej z okolicznych szkół dobrych kilka lat temu ukręcili chłopakowi wora tak skutecznie że musiał mieć amputowane jądro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lupele napisał:

 

Moje miasto takie piękne :)

 

A tak poważnie to bywają gorsze rzeczy. W jednej z okolicznych szkół dobrych kilka lat temu ukręcili chłopakowi wora tak skutecznie że musiał mieć amputowane jądro.

 

Z ciekawości ponieśli konsekwencje(i odszkodowanie) czy tradycyjnie jak większość ofiar dostał dwa razy po dupie? W sensie najpierw od oprawców a potem od systemu i społeczeństwa.

 

45 minut temu, Gekoneks napisał:

W czasach gdy jeszcze chodziłem do gimnazjum też przeżyłem coś takiego. Może nie aż tak brutalne, ale jedna z 'dresiar chłopczyc' sprzedała mi kilka liści. W tamtych czasach nie śmiałem oczywiście jej oddać, ale teraz... Ale bym jej soczyście zajebał :wub:

 

Patrząc na filmie na tzw. "kolegów" to myślę że gdyby zachował się jak facet i jej oddał to od razu naskoczyłoby go stado białych rycerzy... Islam jest chory i niesie swoje patologie, ale nie odmówię mu tego, że przynajmniej rozwiązuje jeden problem z którym w europie nie potrafimy sobie poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Krzysiek1991 napisał:

 

Z ciekawości ponieśli konsekwencje(i odszkodowanie) czy tradycyjnie jak większość ofiar dostał dwa razy po dupie? W sensie najpierw od oprawców a potem od systemu i społeczeństwa.

 

 

Tak naprawdę to nie wiem bo wtedy to już studiowałem w innym mieście i sprawę znałem głównie z mediów. Można się jednak domyślać, że wywołanie trwałego kalectwa nie pozostało bez poważniejszej kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepisana regulacja prawna feminizmu (bądź jak kto woli, nowe prawo zwyczajowe): jeśli jesteś płci męskiej i zostaniesz zaatakowany przez kobietę, tracisz prawo do obrony koniecznej. 

Najlepiej chyba w tej sytuacji czuć się np. "kolorowym", gejem albo kobietą.

Może w końcu da się zaszachować feminizm i genderyzm? ;)

Edytowane przez Rnext
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rnext napisał:

Może w końcu da się zaszachować feminizm i genderyzm?

@Rnext ależ w dobie "równouprawnienia" masz tym bardziej większe prawo aby oddać takiej suce. Kiedyś bym się wahał ale teraz przypierdoliłbym raz a porządnie i to chyba z pięści pod jednym warunkiem - gdybym miał do czynienia nie z jedną a kilkoma i bardzo agresywnymi. Mamy równouprawnienie to tym bardziej można przypierdolić kobiecie tak samo jak facetowi. Niech mają to co chciały. A tak przy okazji to straszne szambo się wylało na nasz świat. Chlew i rozkład moralny. Sam nie wiem skąd taka agresja fizyczna czy słowna u kobiet. Nawet u tych ładnych z "dobrych domów ".  Nie wiem może to te kurczaki z teściem albo coś dodają do kosmetyków dla kobiet. Jakiś składnik chemiczny powodujący wzrost testosteronu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek1991 napisał:

Islam jest chory i niesie swoje patologie, ale nie odmówię mu tego, że przynajmniej rozwiązuje jeden problem z którym w europie nie potrafimy sobie poradzić...

Jeszcze jeden dowód na to, że nasza cywilizacja upada. Historycy mówią, że to samo było w przypadku upadku Rzymu. Ludzie zaczeli szukać tożsamości, kodeksu, wręcz normalności w barbarzyńskich kulturach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Geralt, nie zrozumiałeś idei nowoczesnego równouprawnienia ;) A to może być kosztowne... I nie zapominaj o białych rycerzach, gotowych Cię obić i wytrzebić za samo podniesienie głosu na panią. Innymi słowy, trzaśnij jakąś panią choćby z plaskacza i potem obserwuj jaka magia zacznie się dziać na Twoich oczach i gdzie one potem się znajdą (alternatywa wziernikowania odbytu).

 

W tzw "równouprawnieniu" nie chodzi o równość płci wobec prawa, lecz o zwiększenie zysków i przywilejów kobiet, kosztem zwiększenia ciężaru odpowiedzialności mężczyzn i przeniesienia na nich wszelkich tego kosztów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiem o co chodzi @Rnext. To taka ironia z mojej strony. Specjalnie napisałem równouprawnienie w cudzysłowie. Doskonale wiem, że te "równouprawnienie" jest po to aby mieć monopol władzy na mężczyznami i mieć prawa i przywileje kosztem obowiązków. Doskonale zdaje sobie sprawę, że rzuciłoby się na mnie stado rycerzyków. Kobiety są tak pojebany bo puściły hamulce społeczne w postaci norm i ram. Teraz dopiero pokazują swoje prawdziwe oblicze. Wiedzą, że nikt nic im nie zrobi bo mogą sobie na to pozwolić. Ja nie przypominam sobie w moich czasach gimnazjum ( ponad 10 lat temu) aby jakieś dziewuchy lały nawet młodszego chłopaka. To się w głowie nie mieści. Nastały głupie i ciężkie czasy dla mężczyzn @Rnext ciężkie ....

 

Ps. Zresztą i tak nic tym pustakom nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagotowałem się  jak czajnik, jako że jestem NaziMizoginem ;) ,  szkoły muszą prowadzić selekcję patologia i motłoch musi być eliminowana, albo od razu do pracy albo np. 6 batów na dupe i 2 tyg pobyt w celi ( ci ludzie znają tylko prawo silniejszego, tłumaczenie że ktoś źle zrobił nic nie da)  dla recydywy gimnazjalnej wypalanie znamion na czole "karyna","Patol" 

 

 

 

patrze na te zdarzenia i na inne z forum (zachowania starszych karyn) przetrwają tylko cywilizacje /społeczeństwa z silnymi wzorcami i zachowaniami społecznymi....

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.