Skocz do zawartości

Czas decyzji


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawy temat i w sumie to zarejestrowałem się tutaj aby właśnie tutaj sie wypowiedzieć. Śledzę historię od samego początku i też podejrzewałem i dalej w sumie podejrzewam trolling, bo jest to możliwe, ale mniejsza z tym. Zakładając, że jest to historia prawdziwa to szacun dla autora za progres i wytrwałość. No i przede wszystkim za stalowe nerwy po odkryciu krestwa żony. Uważam, że auto załatwił to całkiem nieźle, zapewne przy pomocy tego forum i rad oraz sugestii, ale co rzuca się bardziej w oczy, to de.bilizm koniobijców wypowiadających się w tym temacie, jak i na całym tym forum. Pewnie część użytkowników ma jakieś doświadczenia i wiek oraz staż związku, ale jak czytałem ten temat, to miałem wrażenie, że większość to po prostu prawiczki, którzy piczke widzieli jedynie na xxxtube, a o związku z kobietą nawet nie ma co mówić. Niektóre porady... naprawdę... gimbazjada i czysty de.bil.izm. Widze tutaj grono wzajemnej adoracji i masturbacji... gimnazjalne cio.ty. Porady by lać laske brudnym ch..em po twarzy... tylko byle $mieć koniobijca mógł to wymyślić. Pewnie jedynym jego bliskim kontaktem z kobietą było wąchanie spoconych majtek matki albo siostry, oddając się przy tym rytualnej czynności koniobijstwa. Z chyba większość z was ma podobne doświadczenia, moim zdaniem, a doradzacie dorosłemu gościowi w sprawach rodzinnych i życiowych pisząc totalne bzdury, że sie tego syfu czytać nie da. Później czytałem tylko posty autora. Serio, nie wiem jak można być takim gównem, ale internet pozwala kreować nową osobowość i przynajmniej tu na forum nie jesteście przegranymi stulejarzami, bo zbudowaliście sobie tutaj obraz samca alfa i ruchacza. Żal mi was. A autorowi życzę wytrwałości. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, boloneze napisał:

Bardzo ciekawy temat i w sumie to zarejestrowałem się tutaj aby właśnie tutaj sie wypowiedzieć.

 

Ciekawy? Typowo kobiece\serialowe podejscie... Nic nie wniosłeś\wniosłaś do wątku poza obrażeniem żony autora i okazaniem braku szacunku stulejarzom. Wybaczamy, urazy nie chowamy i życzymy najlepszego w 2017r zapraszając do konstruktywnej i logiczenej dyskusji.

 

Dnia 29.12.2016 o 23:11, XYZ napisał:

Dajcie pomysły jak z seksu i dupy samicy zrobić własną przewagę!?

 

- przerywany seks z komentarzem?

- seks na żądanie? - np. policzkowanie " brudnym chujem po twarzy"? ;)

- odmowa seksu żonie np. 'boli głowa' , a za poł godziny żądanie zdjęcia majtek?

- komentarz w trakcie seksu: "rozwód i tak będzie"?

- zaprzestanie kontaktów do czasu rozwodu?

 

@Mike39 choć żona lata ma i możliwe, że Twoja świadomość nie podnieca się tak bardzo, myślisz, że to kontrolujesz... będzie Cie baba dosiadać aż wyssie całą energię witalną, całą Twoją złość, konsekwencję i pewność siebie... a wtedy popełnisz błąd, który zostanie wykorzystany.

 

Zadbaj o to aby seks był, ale na Twoich zasadach i tyle ile ty chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, boloneze napisał:

Bardzo ciekawy temat i w sumie to zarejestrowałem się tutaj aby właśnie tutaj sie wypowiedzieć

No toś się wypowiedział(a)... Bardzo konstruktywne to było.

 

16 godzin temu, boloneze napisał:

Żal mi was

Zły adres. 

 

Na wypadek gdybyś jednak chciał(a) się wypowiedzieć jeszcze gdzieś oprócz tego wątku (wątpię że pod tym nickiem), podnieś poziom wypowiedzi, usuń inwektywy i może dobijesz przynajmniej do poziomu "stulejarzy-koniojebców".

 

Tłumaczę obrazek dla forumowiczów - "przyszedł, nasrał i wyszedł".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zwrot akcji: "Dramat trolla i białorycerza/rycerki. Przyszedł wysrać się na forum Braciasamcy, został wyzwany od jakiś Sławków"

 

Nie rozumiem co się dzieje, przecież mieli się rozpłakać i popaść w depresję - Mówi zszokowany użytkownik internetu.

 

P.S. Czekam na rozwinięcie historii, ciekawi mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Czujecie się wydymani w tym temacie? Ja też. Cóż takie życie. Założyciel tematu zachował się jak rasowy alfa. Wszedł na forum, skorzystał z wiedzy, i odszedł.

Lub jest trollem. Tak czy siak, mam swoje problemy, powodzenia @Mike39.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.