Skocz do zawartości

Siła Masa Pompa!


KevinMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda mój trening a nie to co te ciecie w leginsach  (nic niemam do legginsow ale to gejowato wygląda) wyprawiaja to az w oczy szczypie ... gdzie ci mezczyzni ?

 

Zarzut z ziemi :

-60 x 2

-80 x 2

-90 x 4

Wyciskopodrzut:

-60 x 4

-70 x 4

-80 x 4

Przysiad ATG:

-100 x 4

-120 x 3

-130 x 2

-140 x 2

Drążek chwyt wąski neutralny:

-30 x 4

-30 x 4

Wiosłowanie:

-100 x 4

-120 x 4

Brzuch:

-Dragon Flag x 7

Bic Tric Barki w superseriach 25 kg na ręke , barki 20 kg x 10

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KevinMitnick napisał:

Tak wygląda mój trening a nie to co te ciecie w leginsach  (nic niemam do legginsow ale to gejowato wygląda) wyprawiaja to az w oczy szczypie ... gdzie ci mezczyzni ?

 

 

 

... i powiedz po co ta hipokryzja. Nic do nich nie masz, a jednak ciecie i gejowato wygląda.
W innym temacie piszesz: "No i git. Przynajmniej jeden chłop a nie to co te p.zdy w leginsach ... ''if u know what I mean'' "

To Ci coś powiem: dragon flag bombie x7 +10 kg na nogach.

Nosze jak to mówisz "leginsy".

 

 

Proszę nie pojawiaj się na tym forum jeżeli masz wypisywać takie dyrdymały dobrze?
Powodzenia w trenowaniu. Mam nadzieje że kiedyś będę mężczyzną tak jak Ty.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qbacki - luzuj - sam nosze leginsy  krótkie na siłkę ale nie wyobrażasz dziś treningu bez nich - szczególnie jeśli chodzi o przysiady, wykroki ze sztangielkami itp. Ale jakoś nie poczułem się urażony.

Co więcej - noszę te leginsy bo odstaje w nich mój wielki kutang. Męska dominacja na 100%! Ty widocznie musisz mieć małego skoro się zdenerwowałeś xD

 

@KevinMitnick Co do treningu - taki trening ile razy w tygodniu? To wszystko robisz na jednej sesji?

Dwa - jak wygląda Twoja dieta i suplementacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KevinMitnick napisał:

 

Drążek chwyt wąski neutralny:

-30 x 4

-30 x 4

 

 

Drążek robisz na końcu? Słyszałem od ciężarowców żeby po drążku nie robić żadnych ciężkich ćwiczeń wielostawowych bo przy drążku rozciągamy i rozluźniamy kręgosłup, łatwiej później o kontuzję.

 

A jak z martwym ciągiem?

 

 

Rozumiem że to nie na jednym treningu? Każde ćwiczenie jest wielostawowe i nie wiem jakim cudem podciągasz się 30x w 4 seriach a potem jeszcze wskakujesz na wiosło ;). Też zależy czy podciągnięcia normalne czy "crossfitowe". Albo masz przedupny staż i doświadczenie albo/lub jesteś na bombie albo to ściema ;).

 

Podaj wagę, staż, dieta suple. itp ;)

 

 

@BigDaddy a robisz nachwytem czy podchwytem? Bo jeśli nachwytem, a on pod to stąd może różnica wynikać.

Edytowane przez Senso
post scriptum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbacki ok ok bez spiny :) nie chcaiłem urazić ,mi chodzi o ludzi co robia sie na siłe modni i nosza te pstrokate stroje obcisłe ze spidermanem a siły u nich nie widać ale co innego Małecki Karol ktory tą siłe ma za dwoje ... jemu taki stroj pasuje ale jak przyjdzie jakis 60 kg gosc w legginsach to serio to wygląda jakby miał kobiece nóżki . Dwuboisci nosza leginsy ale oni tyraja na treningu 3 x dziennie i te spodnie mspełniaja swoja funkcje(sztanga nie obciera nóg) i nie sluza do pokazania sie. Ciekawe czemu gosc nie ubierze takich legginsow do klubu w sobote ? Widziałes kogos takiego ?

GluX 3 x w tyg, zmieniam tez cwiczenia np: zamiast drążka siłowo to robie 8 x 8 itp. w inny dzien jakis interwał i zabawa nunchaku :) a w diecie to mam juz takie nawyki ze slodyczy nie jem,cukru nie uzywam i jem duzo i zdrowo , zapewniam ze jest dobrze bo krata widoczna jest na brzuchu przy wadze 95 kg . 3 miesiace temu wszedłem na propa solo i to wszystko , nie załuje ,wiedziałem ze to co ludzie gadaja na temat saa to dyrdymały są i wcale nie jest to szkodliwe :o Po 3 miechach siła poszła o 10 kg w kazdym boju w góre oprucz zarzutu bo tam technika raczej jest najwazniejsza a mi troche brakuje do dwuboistow. Co do dragon flagi to zrobie x7 moze 8 ale ja mam 95 kg ^^ i tak nikogo na zywo nie widzialem zeby zrobil to co ja czy to natural czy koks nie wazne .

 

Senso 30 kg x 4 ruchy hehe nie takie ciezkie zapewniam . To moje FBW od 2 lat takie same nie ma sensu zmieniac jak idzie siła non stop i zapewniam doping to nie wszystko .

Martwy 190 kg na raz ostatnio zrobilem czyli roznica miedzy naturalem a koksem wynosi u mnie 10 kg po 3 miesiacach zobaczymy co bedzie za pol roku , z supli nie biore nic - czytałem artykuły |KNIFE'a na body-factory i serio to nie dosc ze placebo to jeszcze szkodzi ale sa rzeczy ktore dzialaja ale ja tego juz nie potrzebuje. Staz prawie 10 lat z czego 2 lata to trening siłowy a nie kulturystyczny.

 

Kurde non stop edytuje :) drążek po siadach i martwym

Edytowane przez KevinMitnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie dawaj zdjęcie jak wyglądasz teraz bo po

10 godzin temu, KevinMitnick napisał:

 .

Martwy 190 kg na raz ostatnio zrobilem

wyczuwam konkretny rozpier*ol.
 

 

10 godzin temu, KevinMitnick napisał:

Qbacki ok ok bez spiny :) nie chcaiłem urazić ,mi chodzi o ludzi co robia sie na siłe modni i nosza te pstrokate stroje obcisłe ze spidermanem

Jest okey :] Nie zrozumieliśmy się;] Piona

Edytowane przez qbacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą zdjęcia już niedługo na dniach . Musze pod światło robić bo w słońcu to tak sobie to wygląda ^^ 190 kg to Knife z bodyfactory robi jedną reką to jest dopiero siła . 180 kg na filmie mój guru i mistrz , polecam jego metody treningowe i artykuły.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba :) Klokov wymiata ,nie widziałem jeszcze zeby ktoś robił jakąkolwiek tabate na siłce . Liu Xiaojun to też przekozak ale do ich formy chyba nigdy nie dojde bo oni nic innego nie robia tylko trening jedzenie i spanie . Cristina Iovu siada 175 kg przy wadze ciała 56 chyba. To ja siadam max 150  by poszło jakbym był mega wypoczęty . Swoją drogą bardzo przystojna lalka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a weź hantle, zaczynasz od układu równoległego względem ciała, a im wyżej tym bardziej prostopadle, czyli kręcisz hantlami w trakcie ruchu. Odkąd odpuściłem sztangę przy żołnierskim, to nic nie boli, a tez wychodziłem z podobnego założenia, że ma boleć. Identycznie przy wyciskaniu na płaskim, powinno się chcieć złamać sztangę w trakcie ruchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bede robił hantlami - jest oczywiście trudniej :) ale ten wyciskopodrzut to na poczatku bym zrobił bo na końcu to już nie ta moc :)

 

Test sie już na dobre rozkręcił - zmieniłem z Genesis na Shree i jest lepjej . 100 kg dzisiaj na 2 razy w zarzucie ze zwisu. Przysiad czułem dużą dynamike przy wstawaniu ze 140kg ale jakbym robił statycznie to tyle samo powtorzen bym trzasnął - statycznie teoretycznie powinno być wiecej. Drążek 30kg x 3 x 2 serie . Martwy na 180 x 2 ale wiosło najlepjej bo 120 x 5 przy odkładaniu sztangi za każdym razem na ławeczke - nawet chciałem 130 sprobowac . Wyciskanie wąsko 100 x 4. Przy wiośle oczywiście nie bujam aż tak mocno tułowiem bo w sumie i tak by mi to nic nie dało :)

Na siłce same nakoksowane konie wyscigowe ale ciezary takie jak poczatkujaca dziewczyna dzwigaja hehe i jeszcze jakby wyglądali jak kulturysci na scenie ale tu ani wyglądu ani siły . Tylko ma być wielkie a że ulane to co tam - masa jest? jest i git :D

Jakie ty masz obserwacje Trenerze GluX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.