Skocz do zawartości

Mowa ciała


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Podam przykład którego nima w bukwach żadnych a przynajmniej ja sie nie spotkałem z tak szczegółowym opisem.
Kolczyki u kobiety.jak ma małe kolczyki to lala lubi zwracac uwage na szczegóły i nie lubi sie rzucać w oczy,analogicznie lubi spostrzegawczych kolesi.
Łańcuszek u kobity na szyji lubi być prowadzona.wisiorek na łańcuszku.lubi jak facet spoglada na jej atut jakimi sa piersi.po za tym bez powodu lala nie nosi wisiorka wiec wiaze sie coś z nim dlaniej.
kształt ust-to już zostało opisane w innym temacie
zabawa włosami to juz wiesz
pozy na fotkach.lale pokazuja swoje atuty.to jak jest ubrana to czy eksponuje cycki czy nie.to wszystko mówi o kobiecie.mówi nawet otym jakie pozycje seksualne lala lubi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość rzeczy robia nieświadomie.czesć świadomie.one odczytują mowe ciała faceta swiadomie.a facet no cóż.musi sie tego nauczyć :D taka biologia :) zreszta odczytywanie sygnałów nieświadomych na swiadome u kobiety to fajna zabawa.jestem takim supermenem.najbardziej laski rozwala to jak im mówie jaki rodzaj orgazmu lubią i jakie pozycje sexualne :ph34r:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa ciala faceta ; Chodz prosto,klatka do przodu glowa prosto ,nie garb sie :) Ale jesli nie jestem pewnym siebie to taka postawa udaje pewnosc siebie To chyba nie dobrze ...Daje dwojakie sygnaly :) Kurwa mac ,musze zaczac czuc sie wartosciowy sam z siebie wtedy bede spojny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliscie czadu! Za co serdecznie dziekuje :) Dzieki temu powoli wyrzucam smieci z glowy ale wiem ze jeszcze sporo do przepracowania.Ja u iebie z szacukiem i miloscia do siebie ? Doceniasz sie ? Bo z twoich opisow wynika ze jestes pewnym siebie gosciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potrzebujesz jakiejs bzdurnej definicji to moge w tym pomóc.tylko z góry mówie nie idz ta drogą.nie akceptuje teraz swojego pizdowatego wygladu.jest to jest.wady to kwestia umowna.przejmuje sie opinia innych bo jestem zwierzeciem stadnym.albo ktos mnie akceptuje takim jakim jestem albo nie.nie jestem jakims jebanym konformistą.dobieramy sobie znajomych i kobiety takie jakimi sami jesteśmy.


Jak ktoś pierdoli głupoty typu nie przejmuj sie opinia innych to niech idzie do lasu.jest sezon na grzyby.tylko zeby nie zbierał i nie wpierdalał wszystkich bo bedzie jeszcze bardziej popierdolony w swoim pojebanym swiecie.
Gadki typu zeby sie nie przejmować tym co mówia inni maja osoby które najzwyklej sa zjebane i nie odbieraja bodźców z zewnatrz oraz nie sa w stanie zmienic nic w swoim życiu bo juz sa na takim dnie ze akceptuja stan rzeczy.
Co innego jak ktos komus dopierdala po złosci bo druga osoba jest lepsza,  i tym ze komus dopierdoli daje upust swojemu zjebanemu ego ze ktos moze byc bardziej spierdolony.Ale to juz kwestia rozróżnienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa ciala faceta ; Chodz prosto,klatka do przodu glowa prosto ,nie garb sie :) Ale jesli nie jestem pewnym siebie to taka postawa udaje pewnosc siebie To chyba nie dobrze ...Daje dwojakie sygnaly :) Kurwa mac ,musze zaczac czuc sie wartosciowy sam z siebie wtedy bede spojny.

 

Może i daje dwojakie sygnały, ale chyba lepiej dawać dwojakie sygnały "mowa ciała jak bym był pewny siebie a nie jestem pewny siebie" niż tylko jednakowe "mowa ciała jak bym nie był pewny siebie i... no tak, nie jestem pewny siebie".

 

Uważam, że warto poudawać zgodnie z zasadą "fake it, until you make it". Poza tym polecam wykład z TEDa: http://www.ted.com/talks/amy_cuddy_your_body_language_shapes_who_you_are?language=en

W skrócie: jeśli chodzisz przygarbiony, z głową wlepioną w podłogę to czujesz się jeszcze gorzej, natomiast jesli się wyprostujesz to czujesz się lepiej, bo ciało inaczej wydziela hormony.

U mnie działa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh ,w zasadzie to duzo przemyslalem o sobie.Kiedys pamietam mialem kompleks wypadania wlosow ale jakos sobie z nim poradzilem ,pozniej wyszedl z waga (masa ciala) teraz jest okej ,czasami mi sie wydaje ze sam szuykam kompleksow i chyba zbyt czesto porownuje sie do innych ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie porownywalem do innych z tego wzgledu ze chcialem byc tak jak Oni.

 

Myslalem sobie ze Jak bede mial to i tamto jak moj idol to bede mial dupy,akceptacje i milosc otoczenia ,dlatego kazde porownanie z idolem wprawialo mnie w dolek psychiczny ,wem ze to glupie ale tak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.