Skocz do zawartości

Mowa ciała


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem agresywny. Mam ego, czuje sie w pełni dorosly. Nie szukam super ego, przynajmniej teraz. Id pozegnalem dawno temu. Chyba myślałeś o dowartosciowaniu sie a nie reperowaniu ego?

Skoro to nic nie znaczy czemu lubisz niebieski?

Ludzie chyba najbardziej boja sie samych siebie... bo nie wiedzą kim są.

Edytowane przez XYZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie enigmatyczna odpowiedź. Nie mówie że jak lubie coś to nie znaczy nic, tylko to że sam kolor to za mało żeby coś z niego wyciągnąć. Ja to wiem dlaczego lubie niebieski to był tylko przykład mający pokazać absurdalność tego, że wyciągasz tak daleko idące wnioski z tak małej liczby faktów i nawet nie bierzesz pod uwagę , że możesz się mylić a sam o yym mówiłeś. Ponadto użyłem" związku frazeologicznego" w" podreperowani sobie ego". Agresywny racją to za duże słowo ale mocno naciskasz i patrzysz z góry. Złacz sobie swoją sentencje o ludziach z tym o id bo odnosze pewne wrażenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówiłem , ze mogę sie mylic czy nie? Za każdym razem mam to powtarzać?

Brzygot, podchodzę do tego z dystansem. Myślę, ze Pikaczu i inni również.

Na tym to polega, ze tworzysz obraz ze strzepow. Nie znam Pikaczu, nie znam Ciebie, nie znam tu nikogo osobiście ale analizuje i tworze portret. Ślepy nie trafi. Cyklop bedzie blisko. Jak masz lornetkę to zobaczysz cos tam. Jak znasz czlowieka to patrzeć nie musisz.

ja jestem ślepy tutaj ale spróbuję, bo ktoś zaczął temat i warto go kontynuowac. Jesli masz tylko kolor to i tak juz duzo Brzygot- to jest wskazówka.

Masz racje. Mam psyche jak stal i to wiem. Robie z tego użytek, ale staram sie szanować ludzi, szczególnie słabszych. Uległem tylko swojej babie dlatego tu jestem.

Gdyby fakty były znane powszechnie nie bylo by negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam przykład którego nima w bukwach żadnych a przynajmniej ja sie nie spotkałem z tak szczegółowym opisem.

Kolczyki u kobiety.jak ma małe kolczyki to lala lubi zwracac uwage na szczegóły i nie lubi sie rzucać w oczy,analogicznie lubi spostrzegawczych kolesi.

Łańcuszek u kobity na szyji lubi być prowadzona.wisiorek na łańcuszku.lubi jak facet spoglada na jej atut jakimi sa piersi.po za tym bez powodu lala nie nosi wisiorka wiec wiaze sie coś z nim dlaniej.

kształt ust-to już zostało opisane w innym temacie

zabawa włosami to juz wiesz

pozy na fotkach.lale pokazuja swoje atuty.to jak jest ubrana to czy eksponuje cycki czy nie.to wszystko mówi o kobiecie.mówi nawet otym jakie pozycje seksualne lala lubi.

 

W jakim temacie zostało to opisane ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówiłem , ze mogę sie mylic czy nie? Za każdym razem mam to powtarzać?
Brzygot, podchodzę do tego z dystansem. Myślę, ze Pikaczu i inni również.
Na tym to polega, ze tworzysz obraz ze strzepow. Nie znam Pikaczu, nie znam Ciebie, nie znam tu nikogo osobiście ale analizuje i tworze portret. Ślepy nie trafi. Cyklop bedzie blisko. Jak masz lornetkę to zobaczysz cos tam. Jak znasz czlowieka to patrzeć nie musisz.
ja jestem ślepy tutaj ale spróbuję, bo ktoś zaczął temat i warto go kontynuowac. Jesli masz tylko kolor to i tak juz duzo Brzygot- to jest wskazówka.

Masz racje. Mam psyche jak stal i to wiem. Robie z tego użytek, ale staram sie szanować ludzi, szczególnie słabszych. Uległem tylko swojej babie dlatego tu jestem.

Gdyby fakty były znane powszechnie nie bylo by negocjacji.

 

Nie wiem jak to zrobiłeś, ale po 10 minutach opublikowałeś posta o tej samej treści co poprzednio. Nie rób tak więcej. Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim temacie zostało to opisane ? 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/1377-kto-dobry-gracz-ten-wie-kto-lamus-to-nie/

 

 

To mówiłem , ze mogę sie mylic czy nie? Za każdym razem mam to powtarzać?

Brzygot, podchodzę do tego z dystansem. Myślę, ze Pikaczu i inni również.

Na tym to polega, ze tworzysz obraz ze strzepow. Nie znam Pikaczu, nie znam Ciebie, nie znam tu nikogo osobiście ale analizuje i tworze portret. Ślepy nie trafi. Cyklop bedzie blisko. Jak masz lornetkę to zobaczysz cos tam. Jak znasz czlowieka to patrzeć nie musisz.

ja jestem ślepy tutaj ale spróbuję, bo ktoś zaczął temat i warto go kontynuowac. Jesli masz tylko kolor to i tak juz duzo Brzygot- to jest wskazówka.

Masz racje. Mam psyche jak stal i to wiem. Robie z tego użytek, ale staram sie szanować ludzi, szczególnie słabszych. Uległem tylko swojej babie dlatego tu jestem.

Gdyby fakty były znane powszechnie nie bylo by negocjacji.

Brzygot ci popisał i rura zmiekła?bo piszesz jak potłuczony%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówiłem , ze mogę sie mylic czy nie? Za każdym razem mam to powtarzać?

Mówiłeś że można się mylić w tych tematach a twoja wypowiedź wskazywała na to że jesteś przekonany. W sumie jak sie nie jest pewnym to sie daje za każdym razem znać słowami zdaje mi sie, przypuszczam itp. Ja się zgadzam z tym że się tworzy obraz ze strzępów jak najbardziej i w sumie o to mi chodziło. Odniosłem wrażenie że ty z jednego strzępu indukowałeś następne a już po pierwszym przypuszczeniu szansa na trafinie wynosi ok mało w chuj. Ja też podchodze z dystansem. Jak pewnie zauważyłeś wszyscy piszą o zlajtowaniu. Co do oceny pikacza myśle że na podstawie forum niewiele można powiedzieć bo on tutaj tylko gra. Stworzył swoje półbóstwo ,pikaczu i całą wyimaginowaną osobowość dla beki żeby mu było weselej. Bo jak sie mówi "poważny będe po śmierci"

Ps dopiero słowa "bijo sie " przyniosły mi na myśl że ktoś tu na poważnie chce z kimś sie pojedynkować w dyskusji. A jak ktoś powie to i inni się zlatują i krzyczą "bijo sie" a potem ludzie na prawde się biją bo jest presja.

Edytowane przez Brzygot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ile o nim powiedziałes Brzygot. :)

Zgadzam sie z tym co napisałeś.

Marek wrzucił temat co znaczą nasze awatary i nicki. Wszyscy chętnie sie opisali :)

Gorzej jest gdy obcy opisują nas, bo powtórzę: swojej prawdziwej natury najbardziej sie boimy.

Jest fajnie. Treściwa dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piczu, Ty znowu bez argumentów.

Brzygot sie wysilił a Ty ponownie szukasz grupy.

Spoko.

mój argument jest taki ze nie masz argumentów.a drugim argumentem jest to ze dalej nie widze swojego cudownego opisu który tak bardzo chciałes napisac%-)(mam nadzieje ze po postach Brzygota nie zmieniła ci sie wena%-) )tylko nie sugeruj sie tym ze przeczytałes troche forum.ale zreszta pisz%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to była ta słynna afera pietruszkowa? %-)

 

Nie ma to jak podchodzić z dystansem i pisać wczute ściany tekstu + różnie z czytaniem ze zrozumieniem u niektórych.

 

Co do mowy ciała to najlepiej teoretyczną wiedzę wspierać intuicją i nie traktować wiedzy z książek jak wyroczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ile o nim powiedziałes Brzygot. :)

Zgadzam sie z tym co napisałeś.

Marek wrzucił temat co znaczą nasze awatary i nicki. Wszyscy chętnie sie opisali :)

Gorzej jest gdy obcy opisują nas, bo powtórzę: swojej prawdziwej natury najbardziej sie boimy.

Jest fajnie. Treściwa dyskusja.

O.o Zgoda w internetowej dyskusji. ?!Widziałem już w życiu wszystko moge umierać*łyk wódki* *zgon*

Ja w sumie dużo o nim nie powiedziałem a i to w oparciu o całokształ jego wypowiedzi. I żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał z grą że on gra bo musi bo sie sam siebie boi itp. ( wiecie o co chodzi) tylko stworzył postać dla swojej wygody taj jak nauczyciel mówi o dilerze jako o złym czarodzieju czy coś, a wszystko aby dawać nam promyk półboskośći bo pełna moc by nas zabiła.

A tak żeby wrócić do tematu. Co oznacza jak pani patrz na ciebie ale jak ty na nią patrzysz to odwraca buzie?

Edytowane przez Brzygot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem trzeba dać sobie w pysk bo by sie z ciśnienia sie nie wytrzymało XD Trzeba zrobić temat hejtu gdzie bedzie można sobie pojeździć po kimś do woli. Ale jak można to juź nie to samo...

 

Zgadzam się.

 

 

Trza zrobic "KLATKE".  Takie mordobicie intelektualne, dozwolone z bluzgami. Może ktoś lubi ostro podyskutowac.

 

Czytałem że u Kozaków w Rosji, lub jakieś andyjskie plemię, rozwiązują w ten sposób konflikty. Leją się baby, leją się faceci, po mordach za włosy, lecą bluzgi.

 

To oczyszcza atmosferę.

 

Tak że pomysł jak najbardziej.

 

Może z regułami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quizas, mowa ciała to nie tylko gesty łap, ale też ubiór, fryzura, budowa ciała, to co łapy wklepią w klawiaturę, symbole przeróżne (wisiry, pierścionki, tatuaże, awatary etc.), kolorystyka, blizny… Jeśli uważasz inaczej to tnij wątek w inny kątek.

 

Pikaczu, dziękuję za zgodę.

Piszę co myślę bez sięgania do źródeł – jedynie obrazek Pikaczu mam przed sobą i to co utkwiło w pamięci z wpisów Brata P. Traktuję to jako ćwiczenie dla mnie i próbę pokazania zainteresowanym jak to się je w praktyce. Efekty oceni Pikaczu lub nie, bardziej wnikliwie lub standardowo jak ma w zwyczaju.

  1. Nogi – krótkie: krótkie dzieciństwo, przerwane czymś traumatycznym, co rzutuje na teraźniejszość.
  2. Tułów – dość obszerny, zlany z kończynami dolnymi. Taki bagaż doświadczeń, z którym walczy każdego dnia.
  3. Ręce – podobnie jak nogi, krótkie i zlane z tułowiem. Dość solidne porównując do nóg. Potrzebne do walki z wyżej wymienioną codziennością (na krótkich nogach nie ucieknie, więc potrzebuje silnych rąk.)
  4. Głowa: a) oczy – spojrzenie bez wyrazu z nuta tęsknoty za czymś, czego nie miał a bardzo by chciał. B) uszy – wyraźnie spiczaste, takie wytargane za karę w szkole?, szuka nieustannie tego czego nie widzi.
  5. Ogon – podpora, wsparcie, potrzebuje pomocy. Koło ratunkowe.
  6. Pręgi na plecach bliżej nóg – trauma z dzieciństwa, którą dobrze pamięta.
  7. Policzki – coś ukrywa, psychicznego lub fizycznego.

Kolory:

  1. Żółty – kolor słońca, kontaktu, radości, kolor dobrych wspomnień. Żółty uwalnia więcej serotoniny odpowiedzialnej za szczęście.
  2. Brązowe pręgi – cierpienie / trauma zadana przez kogoś, kto miał być niezawodny, kogoś bliskiego na kim polegał lub chciał polegać.
  3. Czarne końce uszu – niewykorzystany potencjał wrodzonej inteligencji oraz cierpienie psychiczne związane z traumą – pamięć o tym do końca życia.
  4. Czerwone policzki – wstydzi się tego co ukrywa.

 

Pisałem wcześniej, że Pikaczu to dusza towarzystwa, pewny siebie. Brylant pierwszej gadki i tylko pierwszej. Gdy nie uzyskuje akceptacji otoczenia szuka wsparcia w grupie poprzez obśmiewanie i szydzenie z innych (OGON). W ostateczności grozi przemocą. W ten sposób dominuje otoczenie, które daje mu poczucie akceptacji i nie przyjmuje do wiadomości, że to tylko ze strachu lub litości. Ale to tylko maska, pod która jest człowiek bez wzorca ojca (brązowe pręgi na plecach bliżej nóg i blisko ogona). Wzorca takowego nie dostarczyły mu również subkultury, typowe męskie, do których przynależności aspirował (OGON).

 

Jest przywiązany do miejsca, bo tu jest to co najlepsze w życiu pamięta (NOGI krótkie, nie ucieka). Bierze sprawy w swoje ręce i walczy tu na miejscu o lepszego siebie, o pamięć lub zapomnienie, o codzienność (RĘCE). Pod maską jest góra emocji, których boi się pokazywać (POLICZKI). Myśli, że to wstyd mieć takie doświadczenia, bo przecież inni ich nie mają. Obwinia się. Wychowany przez kobiety.

 

Trochę strzelam, ale tak mi przyszło do głowy – jakoś tak intuicyjnie mi pasuje:

Przemek, urodzony we wrześniu choć lipiec i sierpień też pasuje, roku nie zgadnę ale myślałem o 87. Wzrost 180+, waga ca. 86. Wysokie ciśnienie krwi. Używki raczej nie?

Inteligentny ale zaniedbany, umysł ścisły raczej, słomiany zapał, lubi mieć rzeczy na swoim miejscu, mało się dzieli z innymi swoimi zabawkami.

 

Zanim wciśniecie napisz – nie twierdzę, że taki jest tylko takie mam wyobrażenie o Przemku ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.