Skocz do zawartości

Mowa ciała


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Daj szanse, daj czas. Ja słowa dotrzymuje. Mam nadzieje na dziś chyba ze zona bobra pokaże ;)

Obiecałem ze dam ci znać. Pamiętam.

Ogólnie to juz nie musisz pisac bo sie zakreciłes.ale dam ci prezent.otworze sie przed tobą.mam taka jedna kurewska ceche charakteru.traktuje ludzi tak samo jak oni mnie%-)

oczywiscie cytowanie i wklejanie cytatów sie spierdoliło ale ...

 

XYZ, dnia 21 List 2015 - 21:59, napisał: snapback.png

Pika czu, ciesze sie ze bawię twa boskosc.

Pika po polsku znaczy szczekaczka, po japońsku błysk. Czu to onomatopeja głosu myszy.

Żółty to kolor słońca, ludzi towarzyskich nawiązujących dość latwo pierwsze kontakty. To również kolor poszukiwań.

Jedyne czego o Tobie nie wiem to wlasnie cel twych poszukiwań. Co jest twoim nieodnalezionym jeszcze kamieniem gromu? Chyba ze udajesz i jesteś po prostu Pichu, który szuka trenera aby sie rozwinąć.

Wklejales na forum swoja fote - masz poliki jak twoj awatar. Sam fakt wklejki własnej seweat foci tez cos znaczy ale po co o bzdurach pisać.

Psychologia jest cudowna gdy świata nie przysłania i gdy go nie zasłania.

interpretacja niku iście wspaniała.pochodzi od innego niku z innego forum a nazwa wczesniejsza powstała bo najebany ziomek nie potrafił wypowiedzieć poprawinie słowa ciupakabra%-) no ale chuj mogłes sie mylic nie jestes pół bogiem

że żółty to mój ulubiony kolor czy jak?bo nie mam ulubionego koloru,co ja pedał jestem?moze pedałem jestem.tak odnalazłem sie dzieki tobie%-)

no ogólnie szukam dołu w dobrym stanie od stalowej menażki.lnu w splocie jedynkowym nie w cenie ponad 4dychy za metr,taśmy parcianej naturalnej lnianej albo bawełnianej a nie polipropylenowej i bawełny szarej drobnotkanej.obskoczyłem pare hurtowni i meilowałem z 2 producentami materiałów.pomozesz mi?%-)

wklejałem swoja fote ostatnio.poliki mam grubiutke jak pikaczu?kolego skołuj sobie lepiej dobrego okuliste a potem naucz sie czytać ze zrozumieniem oczym tam pisałem.podpowiem tobie zebys sie nie wysilał o testosteronie i rysach twarzy(standardowych)

Masz racje psychologia jest cudowna gdy sie widzi jak chcesz sie przypucowac i masz jakis ból dupy do mnie.ego napierdala ale spokojnie nigdy przeciwko tobie,zawsze z tobą.

 

 

Napisano dziś, 13:28

Szeregowiec

  • photo-thumb-834.png?_r=1446200484
  • Użytkownik
  • bullet_black.png
  • 102 postów
  • Miejscowośćrewir Samca Alfa
Dzieki za łaskę boski. Mozesz zaproponować znajomość a ja mogę podziękować. Nie strasz tylko działaj. Ale pamiętaj, ze jako żółty boisz sie odrzucenia/braku akceptacji Twojej boskości.

Szybko tez ulegasz emocjom kiedy kontakt nie akceptuje twojej wspaniałości. Jak sam widzisz czujesz sie dobrze w grupie, stąd wolanie o pomoc np. Brzytwy i Vinca, takie tworzenie poparcia grupy, gdy jako jednostka czujesz ze sam uśmiech nie wystarcza, gdy nie masz argumentów, gdy sobie przestajesz radzić. Normalne. Nie walcz z tym tylko sobie uświadom.

Sugeruje glebokie medytacje nad samym sobą, bo ludzie słońca na starość cierpią na gastryke. Wiesz, żółć zalewa cie cale życie i kiedyś to wychodzi.

Twojej historii nie znam i nie prosze o jej publikowanie. Wiem tylko, ze wszelkie problemy (z ojcem, tak zgaduje jakoś, ale to bzdura zapewne...) dusiles w sobie i kamuflowales uśmiechem.

Piczu, otworzę nowy temat w dziale samodoskonalenie i serdecznie Cię zapraszam na trening, merytoryczny.

Do tego czasu nie myśl o kolorze rożowym. Ani przez chwilę, zakaz. Czy to w toalecie, przy śniadaniu i kolacji, spiąć niech ci sie różowy nie śni, walac panny tez nie myśl o tym, ani gdy spotkasz kolegów. Nawet jak telefon zadzwoni nie myśl o różowym, nawet gdyby słuchawka była różowa.

No i najważniejsze - wchodząc na braciasamcy tez nie myśl o różowym.

Znaj moje dobre serce i łaske.własnie działam bo jakos sie nie doczekałem i raczej niedoczekam.ale lubie takich jak ty którzy staraja sie jakos przypucować.chciałes byc zauwazony piszac bzdury i doradzajac?stary masz 100% mojej uwagi.Ja działam emocjonalnie?kolego mam wspaniały humor ale uwierz emocjonalnego impulnu bym nawet nie odczuł napierdalajac kogos młotkiem(wymysl sobie historie jaka tylko chcesz zwiazana z moimi emocjami)Jakoś Brzytwa Vinc Qiuzas nie klaszczą wiec gdzie to wsparcie?kogos mam jeszcze dopisac a zredzta no tak grupa wsparcia.dalsza wzmianka o argumentach?kolego brak mi słów powinienes sie wstydzic za siebie%-)

Sugeruje ci kolego zebyś juz sie raczej nie wychylał ze swoimi pseudoteoriami

Najpierw piepszysz o osobistych moich rzeczach zeby je opisac a teraz mańke zmieniasz i niechcesz zebym ja sie wychylał?dziekuje za twoja troske.czyli jednak nic nie napiszesz

chcesz cos od mojego starego?w meksyku jest chcesz cos konstruktywnego wiedzieć?

Dałes mi prezent (myslisz ze nlp działa na nlpera?to sie przekonajmy)wiec ja tobie tez dam prezent,czytajac ten tekst i zastanawiajac sie co bys odpisał albo jak zareagowałem nie mysl o swoich zachowaniach homoseksualnych.nie przypominaj sobie jak fantazjowałes o namietnym seksie ze swoim kolega.z kazdym oddechem przeciez mógłbyś pogłebic fantazje o sterczacym członku swojego sąsiada który zniewiesciale wyglada.jestes lekko poddenerwowany bo poczułes impuls który potwierdza to ze posiadasz zachowania homoseksualne i posiadałeś fantazje na ten temat.

dobra koniec tego teatrzyku.jak modzi chcą wykasowac to proponyje wykasowac od pierwszego postu z turbo rada xyz albo odzielic temat wpizdu

tak xyz manipuluje teraz modami.daje im pozorny wybór i czekam na oklaski

a moze dadza mi bana albo ostrzezenie?

 
przekonajy sie

nie kurwa idz do ezo tv do wrózbity Macieja po tym co napisałeś

 

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to Przemek?

 

Moim zdaniem pisanie miliona postów w stylu ''jestem półbogiem'' jest 1) nudne 2) głupie 3) zamula forum 4) zapewne, gdyby nie długa znajomość z Moderatorami, zasługiwałoby na bana.

 

Zresztą mój stosunek do takich wygłupów już opisywałem, szkoda na to czasu.

 

Dodam tylko, że robienie z siebie specjalisty od relacji damsko-męskich i psychologii w stylu ''wiem, ale nie powiem'', rozpisywanie się wobec zadających pytania Braci w stylu '' myśl dalej'', ''kombinuj'' zamiast wyłozyć kawę na ławę-jest 1) nudne 2) głupie 3) zamula forum. Rozumiem, że guru psychologii lubi zachęcać uczniów do myślenia, ale dobrze byłoby, gdyby forma nie przeważała nad treścią.

 

Na koniec-PUA srua, to wszystko bzdety i doszukiwanie się skomplikowanych sytuacji psychologicznych i neurotycznych tam, gdzie nie trzeba się doszukiwać.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to Przemek?

 

Moim zdaniem pisanie miliona postów w stylu ''jestem półbogiem'' jest 1) nudne 2) głupie 3) zamula forum 4) zapewne, gdyby nie długa znajomość z Moderatorami, zasługiwałoby na bana.

 

Zresztą mój stosunek do takich wygłupów już opisywałem, szkoda na to czasu.

 

Dodam tylko, że robienie z siebie specjalisty od relacji damsko-męskich i psychologii w stylu ''wiem, ale nie powiem'', rozpisywanie się wobec zadających pytania Braci w stylu '' myśl dalej'', ''kombinuj'' zamiast wyłozyć kawę na ławę-jest 1) nudne 2) głupie 3) zamula forum. Rozumiem, że guru psychologii lubi zachęcać uczniów do myślenia, ale dobrze byłoby, gdyby forma nie przeważała nad treścią.

 

Na koniec-PUA srua, to wszystko bzdety i doszukiwanie się skomplikowanych sytuacji psychologicznych i neurotycznych tam, gdzie nie trzeba się doszukiwać.

Przemek to ja.ale w czerwcu urodzony.nie wiem jak na to wpadł ale zato ma oklaski odemnie.Adriano mój ulubieńcu moja pół boskosc bedzie cie prowadzić%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poliki czerwone a nie grube. O tym myślałem ale nie napisałem.

Homo nie jestem ale spróbować w zyciu warto wszystkiego. Nie wiem czy się skuszę bo wole cipki.

Juz napisałem, tuz przed Toba.

Chcesz to opisz mnie. Tylko poprzyj to czymś.

Dodam po edycji: dziekuje ze sie przyznałes do imienia. Mogłeś skłamac, ale powiedziałeś prawde. Cenne.

Od dziś jesteś dla mnie Przemek a nie Pikaczu.

dobranoc.

Edytowane przez XYZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym Przemkiem to ci sie udało%-)brawo dla ciebie%-)ale co mam ci konkretnie napisac ze naczytałes sie bzdur i przeniosłes je na mnie?swoja drogą kościół miał racje zeby dzieci nie ogladały pokemonów bo to demony a twórca postaci Pikaczu musiał miec niexle spierdolone zycie%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, nie musisz nic więcej potwierdzać. Ja nie potrzebuje poklasku, bo mam juz duża wiarę w siebie. Ile trafiłem zostaw sobie. Szacunek za zgodę na ta "zabawę".

Chcialbym jedynie żebyś innym nie odbierał narzędzi z których Ty nie chcesz korzystać i nie wmawiał, ze cos nie dziala bo nie działa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.