Skocz do zawartości

Sex po alkoholu


marios27

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za frajda  pukać w mięso nie będąc świadomym ? Jak nisko trzeba upaść aby w ogóle nad takimi rzeczami się zastanawiać? A zresztą możesz być wykorzystany ( przyszła ciąża) albo sprzęt może zawieść. Jednym słowem - CHUJNIA.

 

Ps. Alkohol obojętnie w jakiej ilości mocno zaburza gospodarkę hormonalną oraz  działanie synaps i nadnerczy. Spada testosteron oraz krążenie jest gorsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... nie pije się aż tak dużo, aby niczego nie pamiętać :)

Kiedyś będąc w związku laska była napalona na seks. Niby było fajnie, ale i tak nikt nie mógł "dojść" ;) 

Jak jestem pod wpływem, to nawet nie gadam z babami. Generalnie, to najlepiej siedzieć w domu, aby czegoś nie odwalić... chociaż ja jakoś tam się trzymam. Niektórzy twierdzą, że nie widać po mnie, że jestem pijany.

Pod wpływem alkoholu nigdy nie uprawia się seksu z obcymi babami. NIGDY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze stresującą pracę miałem. Wszystko na tak zwanej pełnej piździe. Po małej ilości alko tak, że wracam do domu, 30 minut odpoczynku, leki posiłek, warzywka, przełączenie się z "tryb praca" na "tryb dom". To seks taki fajny jest. Ale jak się upodlisz 0.5 litra w górę to kompletnie bez sensu. Dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.