Skocz do zawartości

Alfonsi z Wojskowych Służb Informacyjnych


SledgeHammer

Rekomendowane odpowiedzi

Brachy polecam przeczytać poniższy felieton mistrza słowa Stanisława Michalkiewicza.

Ubawiłeś się dziś rano po pachy:)

Oczywiście felieton nie jest jedynie polityczny, dostało się także naszym biednym feminazistkom:D - jak przystało na mistrza słowa.

 

http://3obieg.pl/alfonsi-z-wojskowych-sluzb-informacyjnych

 

Może zacytuje trochę na rozgrzewkę;).

 

" Warto zwrócić uwagę, kim są najbardziej aktywne feministki, jak np. pani Kinga Dunin, Manuela Gretkowska, czy Paulina Młynarska. To osoby w gruncie rzeczy nieszczęśliwe, którym życie się nie ułożyło, prawdopodobnie na skutek podporządkowania go postępackiemu doktrynerstwu. Każda z nich jest kobietą – jak to się kiedyś mawiało – „z przeszłością”, to znaczy – z nieudanymi związkami z rozmaitymi nieudacznikami, których najwyraźniej musiały dobierać sobie w korcu maku. Cóż dobrego może wydać z siebie związek łajzy z łajzą? Nic – tylko katastrofę. Ale łajza nie byłaby łajzą, gdyby potrafiła śmiało spojrzeć prawdzie w oczy i nie cofnąć się przed żadnymi wnioskami. Właśnie dlatego, że jest łajzą, czegoś takiego zrobić nie potrafi i ucieka w oskarżanie za swoje życiowe zawody wszystkich dookoła. To jest właśnie istota feministycznej ideologii i właśnie dlatego feministki są łatwym łupem sutenerów z bezpieczniackich watah, których najtwardsze jądro w naszym nieszczęśliwym kraju stanowią Wojskowe Służby Informacyjne – prawdziwa gangrena na ciele naszego narodu."

 

"Tedy Wojskowe Służby Informacyjne, zwyczajem alfonsów, ponownie wyprowadziły kobiety „na ulicę”. Ooo, to, to! Cóż bowiem innego mógłby zrobić ze swoimi kobietami alfons? Ano – właśnie wyprowadzić je „na ulicę”, żeby mógł potem wycisnąć z nich wszystko, co na swoim brzuchu („koraliki co mam w uchu zarobiłam na swym brzuchu…”) zarobiły. I podobnie jak zwykłym alfonsom, którzy dbają o swój interes, a nie o interes swoich niewolnic, również Wojskowym Służbom Informacyjnym na tych kobietach wcale nie zależy. Gdyby Państwo Islamskie zaoferowało tych wszystkim degenerałom i pułkownikom możliwość dalszego pasożytowania na narodzie tubylczym, natychmiast sprzedaliby je do haremów, gdzie jeden z drugiem trójbuńczuczny basza zaraz „każdą by ubrał w gelabiję, spuściłby suce lanie kijem, po czym umieścił ją w haremie pod czujną eunucha strażą.

 

Polecam:D

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna uwaga, kobiety są w większości krajów tzw "cywilizacji Zachodu" używane w charakterze naiwnego neo-proletariatu. Nie tylko na polskiej WSI.

"Rewolucja" ma przecież znacznie szerszy zasięg a w PL nie poczyniła jeszcze tak dużego postępu jak "na lewo od Odry", że o "w górę od Bałtyku" nie wspomnę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rnext napisał:

"Rewolucja" ma przecież znacznie szerszy zasięg a w PL nie poczyniła jeszcze tak dużego postępu jak "na lewo od Odry", że o "w górę od Bałtyku" nie wspomnę.

Nie byłbym do końca taki pewien @Rnext. Owszem feministek jest garstka ale feminizm jako współczesny Marksizm kulturowy oddziałuje równa na wszystkie kobiety w Polsce. Zgadzam się, że Szwecja, Norwegia, Anglia, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Austria są już skończone. Ale znając życie Polska jak zwykle jest 100 lat za murzynami i musi łykać wszystko jak młody pelikan co przychodzi z mitycznego zachodu ( kompleks niższości i postkolonializm).  Kobiety zresztą tak samo jak dzieci ( dla mnie prawie to samo) są wybitnie podatnie na sugestię i propagandę korporacji religijnych, ideologicznych czy reklamowych. Prawie cały rynek medialny, popkulturowy i reklamowy tworzy oraz zaspokaja potrzeby w 80% kobiet i dzieci. Pozostałe 20% to mężczyźni. Jestem tylko ciekaw jak długo to potrwa i jak to się zakończy u nas w Polsce bo zachód jest już skończony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsko! lecz ciebie błyskotkami łudzą!

Pawiem narodów byłaś i papugą;

A teraz jesteś służebnicą cudzą —

Choć wiem, że słowa te nie zadrżą długo 

W sercu — gdzie nie trwa myśl nawet godziny:

Mówię — bom smutny — i sam pełen winy!

 

Nie mam pojęcia jak to możliwe, że wciąż (choć nieco inaczej) aktualne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalkiewcza zawsze dobrze przeczytać - daje mi poczucie, że nei tylko ja uważam rzeczywistość za zjebaną.

 

Cały proces po co są homoseksualiści oraz feministki w mediach - opisał Jurij Bezmienow w filmie "Jak napaść na państwo"

Edytowane przez GluX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11/6/2016 o 12:47, Geralt napisał:

Zgadzam się, że Szwecja, Norwegia, Anglia, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Austria są już skończone

 

@Geralt co do krajów skandynawskich, to niebyłbym taki pewien czy są skończone.

Reszta krajów a szczególnie Anglia to pewniaki, jednak i tu byłbym ostrożny w przewidywaniach.

 

Już rozwijam myśl.

Jak sam napisałeś, współczesny feminazim to nic innego jak "samiczy marksizm ludowy".

Dlatego przypomniało mi sie jak to wygladało w Rosji jak Lenin przywieziony w "zapieczętowanym" szwajcarskim pociągu,

przywiózł rewolucje do kraju, upewniwszy się wcześniej razem z "braćmi masonami", że rewolta już osiągnęła punkt krytyczny.

 

Nadano wtedy ogromne prawa kobietom, feministki ruszyły do akcji, wszędzie przelewała się propaganda o wyzwolonych kobietach,

wolnym seksie itd. Były potrzebne do wojny propagandowej. Nie trwało to długo (tylko kilka lat), doputy "czerwoni" nie zdobyli pełni władzy.

A jak się skończyło: Jak już nie były potrzebne, to kula w łeb dla części, część przerobiono na seksualne niewolnice dla klasy rządzącej (wiele z nich były oficjalnie dyrektorkami jakichś nic nie znaczacych zakładów, a te lepsze i ładniejsze były sekretarkami na kremlu), te które były pokorne, brzydkie i zrozumiały szybko jak mogą skończyć,

wróciły do garów i siedziały cicho.

 

Piszę o tym dlatego aby Brachy nie zapomnały, że to "faceci" rządzą światem od zarania dziejów.

Ten kto ma broń i waleczna naturę, ten zawsze poskromi nawet najbardziej zidziociały ruch.

I tak jest nawet teraz, to my faceci mamy broń, jesteśmy żołnierzami (wielu jest  zaprawionymi mordercami w mundurach)

i jak tylko dostaniemy rozkaz do walki, to bardzo szybko feminazistki przypomną sobie gdzie jest ich miejsce.

Nigdy nam w tym nie dorównają i nigdy w otwartej walce z nami nie wygrają.

 

Niestety mamy teraz takie czasy, że "możni tego świata" uruchomili taki sam mechanizm jak za rewolucji bolszewickiej.

Dlaczego to uruchomili - teorii jest wiele, pewnie wszystkie mają sens.

Dla mnie najbardziej zauważalna, to ta, że przez feminazizm osłabia się "kraje".

I do tego dążą Illuminati.

 

Jeszcze dodam taką ciekawostkę, którą zauważyłem pracując wiele lat w Norwegii.

Feminazizm osiągnął tam taki punkt krytyczny, że faceci nie żenią się, a nawet nie mieszkają dłużej niż 3 lata w jednym gospodarstwie domowym z samicą

(samica może mu w konkubinacie odebrać część majątku, w szczególnych przypadkach cały, dlatego owe 3 lata:lol:).

Dodam, że w rejonach gdzie bywałem było o wiele więcej samic niz facetów.

 

Faceci wybierający "staro - kawalerstwo" są tam w zdecydowanej większości.

Doprowadziło to do bardzo ciekawych desperackich zachowań samic, które po 30-tce zrozumiały, że wpadły po uszy w gówno.

Na dzień dobry jak potrafisz się choć trochę porozumieć, to już masz zaproszenie od samicy do łóżka.

Podrywają cię "subtelnie" nawet w sklepie:lol:, o zakładzie nie wspomnę.

Nie będę opisywał co się dzieje na "dyskotekach" - sami sobie wyobraźcie.

 

Znam przypadki (szczególnie jeden), w którym zdesperowana norweżka w wieku MILF (około 35 lat) "zdobyła" faceta:D, który przyjechał tylko trochę popracować.

Oczywiście był to nasz rodak i to do tego z problemem alko, kilka lat młodszy o niej, któremu wydawało się, że wygrał na loterii:lol:.

Będzie miał żonę norweżkę, ładny samochodzik, duzi domek i trelele.

Nie wiedział ów "Janusz", że jego małżonka, smaliła do każdego:D - jednak zainteresowanie miała małe, na stały związek.

Tak po krótce wyglada feminazizm w pigułce.

 

Nie zapominajmy, że to MY rządzimy światem od zarania dziejów i jak tylko zacznie zmieniać się sytuacja i feminazistki zaczną być niepotrzebne,

to zdmuchniemy je na lufach karabinów, możliwe, że w bardzo podobny sposób jak za czasów rewolucji bolszewickiej;).

Co mądrzejsze od razu pójdą do garów i wezmą się za odkurzacz - to może ich uratować.

SH.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SledgeHammer napisał:

@Geralt co do krajów skandynawskich, to niebyłbym taki pewien czy są skończone.

Nie zgadzam się @SledgeHammer. Kraje skandynawskie są najbardziej zniszczone kulturowo. Chyba słyszałeś o tym, że w Szwecji zapłacono odszkodowanie muzułmanom za to, że zgwałcili szwedki. Kurwa co jest ?:blink:

 

3 godziny temu, SledgeHammer napisał:

I tak jest nawet teraz, to my faceci mamy broń, jesteśmy żołnierzami (wielu jest  zaprawionymi mordercami w mundurach)

Taaa i to my giniemy a nasze kobiety rozkładają nóżki jakimś orbiterom. Ja dziękuję za taką rzeczywistość. Za co mam niby walczyć i dlaczego mam ginąć na jakimś froncie za jakiś  polityków czy korporacje np. religijne czy narodowe ? I co ci po tej broni skoro jesteśmy słabsi psychicznie od kobiet.

 

3 godziny temu, SledgeHammer napisał:

Dlaczego to uruchomili - teorii jest wiele, pewnie wszystkie mają sens.

Dla mnie najbardziej zauważalna, to ta, że przez feminazizm osłabia się "kraje".

I do tego dążą Illuminati.

 Nie dążą do tego iluminaci tylko ktoś inny.;) Feminizm jako nowoczesna odmiana marksizmu kulturowego. Jest to mizoandryczna bańka spekulacyjna, która niedługo pęknie. I teraz jak każda kobieta ( wiadomo kobieta jest jak dziecko łyka wszystko jak młody pelikan co jej się poda w sugestii) mówi o sobie, że jest feministką nawet katoliczki to w przyszłości kiedy moda na feminizm oraz na "wyzwolenie i niezależność" minie to żadna się już wtedy nie przyzna, że była feministką. Cały ten mechanizm służy zniszczeniu podstawowej komórki społecznej jaką jest rodzina poprzez antagonizowanie postaw oraz nadmierną polaryzację społeczeństwa w wyniku "bujania wahadłem". Wiadomo upadnie rodzina to upadnie cywilizacja a wtedy takim motłochem gojów można łatwo sterować. Bo jak wiemy z chaosu porządek. - ORDO AB CHAO

 

4 godziny temu, SledgeHammer napisał:

Faceci wybierający "staro - kawalerstwo" są tam w zdecydowanej większości.

Doprowadziło to do bardzo ciekawych desperackich zachowań samic, które po 30-tce zrozumiały, że wpadły po uszy w gówno.

He he i o to chodzi. W Polsce też tak będzie tylko za jakieś 15-20 lat. Bo jak wiadomo Polska jak zwykle sto lat za murzynami. Tym się kończy odchylanie za bardzo w jedną stronę wahadła

 

4 godziny temu, SledgeHammer napisał:

Nie zapominajmy, że to MY rządzimy światem od zarania dziejów i jak tylko zacznie zmieniać się sytuacja i feminazistki zaczną być niepotrzebne,

Mylisz się. To kobiety rządzą światem i od zawsze rządziły. Tylko, że pośrednio a teraz wszystko zmierza do tego, że będą rządzić bezpośrednio. Wszystkie wojny i rozwój technologiczny był z pobudek wysokiego libido. Gdyby faceci nie odczuwali ochoty latania za kobietami to nie musieliby kobietom imponować :  nowe odkrycia naukowe, nowe patenty, nowe urządzenia, bitwy i potyczki wojenne. Wszystko jest robione dla dupy i tak zostało do dziś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Geralt napisał:

Mylisz się. To kobiety rządzą światem i od zawsze rządziły. Tylko, że pośrednio a teraz wszystko zmierza do tego, że będą rządzić bezpośrednio. Wszystkie wojny i rozwój technologiczny był z pobudek wysokiego libido. Gdyby faceci nie odczuwali ochoty latania za kobietami to nie musieliby kobietom imponować :  nowe odkrycia naukowe, nowe patenty, nowe urządzenia, bitwy i potyczki wojenne. Wszystko jest robione dla dupy i tak zostało do dziś.

 

Mylisz się.

Od zawsze istniały 2 grupy samców - ci co nie wiedzą o co chodzi i Ci co wiedzą o co chodzi.

Jak jesteś w tej drugiej grupie, to masz władzę według poniższego schematu:

Samiec 'beta' < Samice < Samiec 'alfa'

 

Gdzie określeń 'alfa' i 'beta' użyłem tylko do określenia poziomu świadomości.

Czyli po chłopsku: albo jesteś idiotą kierowanym przez własnego penisa, albo odwrotnie - Twój penis jest idiotą kierowanym przez Ciebie.

 

Jak szczerze wierzysz, że kobiety mają władzę nad samcem, który "przejrzał na oczy", to nie mam ochoty przebywać w Twoim towarzystwie z prostego powodu - nikt mi nie będzie skakał po głowie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale ja mówię o budowaniu cywilizacji. Ja doskonale wiem @dr Mordechaj B'rzyt-wa, że od zawsze była elita/garstka samców, którzy wiedzieli o co w tym wszystkim chodzi. Ja mówiłem o tych co siedzieli lub siedzą nadal u Platona w jaskini i widzą tylko cienie budując w pocie czoła cywilizację techniczną. Owszem są wtajemniczeni ale ich nie brałem pod uwagę ponieważ oni raczej są obserwatorami. A z określeniami Alfa czy beta dałbym sobie spokój bo jest cała masa alf co nie mają bladego pojęcia o prawdziwej naturze kobiet. Oni działają intuicyjnie i dlatego przyciągają samice do siebie  ot tak sobie jakby bez świadomości. O betach nie będę wspominał bo to wiadomo o co chodzi. Są świadome alfy jak i powoli pojawiają się także świadome bety. Ale to mniejszość.  W tym wpisie chodziło mi o władzę nad mężczyznami za pomocą kupczenia dupą i cipą. Ilu to władców robiło to co ich dziwki lub żony chciały ? Ilu królów czy cesarzy było pod wpływem ( haj hormonalny) kobiet ? O taką władzę mi chodziło. Nie realną bo takiej nigdy nie miały i mieć nie będą a o władzę subtelną za pomocą dupki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego 'alfa-beta' użyłem wyłącznie jako określenia "o co chodzi w tym burdelu" - co jasno napisałem wyżej, żeby uniknąć chaosu semantycznego.

 

To, że Panie do osobników posiadających ogromną władzę będą lgnęły jak muchy do gówna to jest właściwie aksjomat.

To, czy taki samiec da się takim Paniom zmanipulować to tylko będzie świadczyło o jego ewentualnej głupocie lub niewiedzy. Przejście shittestu to moment kiedy obie strony utwierdzają się w panującym układzie sił.

Albo zdajesz, i zachowujesz autonomię, albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SledgeHammer, bardzo ciekawe rzeczy opowiadasz (kompletnie bez ironii). Dawaj coś więcej. Skandynawii nie znam i nie poznam, za zimno mi tam by było :) No może na wypad do "Nomy" bym się skusił ewentualnie. Sam działam na baterie słoneczne, więc w polską zimę przechodzę w stan czuwania albo wyjeżdżania. 

 

@EnemyOfTheState - komuniści wyczerpali już wszelkie łatwo dostępne pokłady pożytecznych (dla stanu ich kont) idiotów, więc sięgają po rezerwy (rezerwistki). Ostatni bastion głupców. Następne w kolejce mogą być już tylko szparagi i ziemniaki. 

 

2 godziny temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

określeń 'alfa' i 'beta' użyłem tylko do określenia poziomu świadomości.

2 godziny temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

albo jesteś idiotą kierowanym przez własnego penisa, albo odwrotnie

Słowa warte co najmniej przemyślenia. Bo albo kontrolujesz albo jesteś kontrolowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext

Dlatego wszelkiej maści czerwoni prędzej czy później lądują na przysłowiowym "śmietniku historii". Spoczywają tam już merkantyliści, komuniści, naziści, socjaliści, keynesiści. Następni w kolejce będą: etatyści, kulturowi marksiści i uniokraci (eurosocjaliści) ^_^

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Geralt napisał:

Mylisz się. To kobiety rządzą światem i od zawsze rządziły.

Masz prawo mieć własne zdanie, ale się nie mylę;).

Ewentualnie mogę się mylić;).

 

2 godziny temu, Geralt napisał:

I co ci po tej broni skoro jesteśmy słabsi psychicznie od kobiet.

Proszę zastanów się jeszcze raz nad tym zdaniem które napisałeś.

Na razie, no comment.

 

2 godziny temu, Geralt napisał:

W tym wpisie chodziło mi o władzę nad mężczyznami za pomocą kupczenia dupą i cipą.

Ilu to władców robiło to co ich dziwki lub żony chciały ? Ilu królów czy cesarzy było pod wpływem ( haj hormonalny) kobiet ?

 

W takim razie zapomniałeś ? napisać ilu to takich cesarzy czy królów musiało sie przedwcześnie pożagnać z władzą, często nie tylko z władzą ale i życiem.

 

22 minuty temu, Rnext napisał:

@SledgeHammer, bardzo ciekawe rzeczy opowiadasz (kompletnie bez ironii). Dawaj coś więcej. Skandynawii nie znam i nie poznam, za zimno mi tam by było :) No może na wypad do "Nomy" bym się skusił ewentualnie. Sam działam na baterie słoneczne, więc w polską zimę przechodzę w stan czuwania albo wyjeżdżania. 

 

Masz jak w Panamskim Banku:D, jak tylko cosik sobie przypomnę.

Wbrez pozorom w skandynawii nie jest tak zimno:lol:, szczególnie na północy, baterie fotowoltaiczne też tam znają;).

Energia jest tam tak tania, że dla urządzeń "ekologicznych", np. auta elektryczne, @Rnext'y itd. są darmowe gniazdka aby się podładować.

Będziesz pocinał na obrotach lekko przekraczających znamionowe, a nawet dochodzących do maksymalnych:).

SH.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SledgeHammer napisał:

Proszę zastanów się jeszcze raz nad tym zdaniem które napisałeś.

Na razie, no comment.

Chodziło mi o to, że po co ci broń skoro mają nad nami przewagę psychiczną. Co chcesz ginąć za polityków i korporacje na froncie? Ty się będziesz wykrwawiał a twoja samicę ktoś będzie posuwał. A dlaczego tak napisałem? A no dlatego, że z twojego wpisu idzie takie o to przesłanie - Jak za bardzo będą fikać to użyjemy siły fizycznej. Naprawdę chcesz się zniżać do tak żałosnego poziomu jak kobiety? Ja rozumiem kobiety wykorzystują nad nami psychiczną przewagę ale ty chcesz wykorzystywać nad kobietami fizyczną przewagę? Naprawdę ? Chcesz się bić z feministkami ? No ale kto jak woli.  Chyba jest wiele innych metod aby okiełznać te chaotyczne istoty.

 

9 minut temu, SledgeHammer napisał:

W takim razie zapomniałeś ? napisać ilu to takich cesarzy czy królów musiało sie przedwcześnie pożagnać z władzą, często nie tylko z władzą ale i życiem.

No właśnie to tylko świadczy o tym, że dawali się podpuścić dziwkom i co często służyły dla obcych wywiadów i mocarstw. Gdyby mieli wiedzę o naturze kobiet o ich manipulacjach to nigdy by nie tracili "głowy" dla kobiety. Więc jaka to władza mężczyzn nad kobietami skoro nawet najwięksi tej planety potrafili zrobić wszystko dla swej lubej. Zresztą nie wszyscy dawali się podpuszczać kobietom. Nie którzy trzymali ramę. Zresztą są wyjątki jeśli chodzi o władzę kobiet: Elżbieta Batory, caryca Katarzyna II i wiele cesarzowych w Bizancjum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.