Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Feminazizm jest złodziejem uciekającym ze skradzioną torebką i krzyczącym wniebogłosy: "łapać złodzieja"!

Hipokryzja wyświęcona medialne na "prawdę objawioną", przez co feministkami mogą być tylko dwa typy kobiet - idiotki i obłudne hieny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał:

Feminazizm jest złodziejem uciekającym ze skradzioną torebką i krzyczącym wniebogłosy: "łapać złodzieja"!

Hipokryzja wyświęcona medialne na "prawdę objawioną", przez co feministkami mogą być tylko dwa typy kobiet - idiotki i obłudne hieny.

 

Wszystkie lewaki dzielą się na dwie grupy:

-kawiorową lewicę - psychopaci, którzy wiedzą że to wszystko bujda, ale użyteczna dla manipulowania i kontroli nad społeczeństwem

-pożyteczni idioci, którzy w te bzdury wierzą 

 

Btw:

14670650_10210565681559749_6868096945225

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te panie z widełów sobie mogą gadać co chcą, ja to widzę tak: nie jestem feministką bo mam wystarczającą ilość atencji, nie mam aż tylu kompleksów, jestem ładna i zgrabna, a faceci się do mnie łaszą, nie mam więc bólu dupy, że faceci to świnie i że ich nienawidzę.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Całe Hollywood jest w tej chwili złożone ze sprzedajnych prostytutek. Starsi bracia w wierze zrobili z nim co swoje. Dlatego właśnie jedyni, którzy się wyłamują to starsze pokolenie aktorów, jak Clint Eastwood, Sylvester Stalione, Jean Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris itd. 

 

 

 

Z mówieniem takich rzeczy trzeba uważać, bo można skończyć jak Mel Gibson ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.