Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie mam gdzieś wybory - tam czy u nas. Ale reakcje na mediach społecznościowych to jakaś psychoza. Zarzucę czymś przykładowym:

Cytat

"FUCK YOU AMERICA. YOU FUCKING SPOILED, FAT, VIOLENT, RACIST, SEXIST, IGNORANT IDIOTS. FUCK YOU. YOU JUST GAVE IT AWAY. ALL OF IT. IT'S OVER, AND IT SHOULD BE OVER. BECAUSE YOU SUCK. WE SUCK. WE DESERVE WHAT WE WILL NOW GET. WE ARE ROME. IT'S OVER. FUCK!"

Czy tak właśnie się wypowiadają ci młodzi i wykształceni popierający lewicę? Autokompromitacja jak się patrzy. Kogoś dupsko piecze i to ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewaki będą miały jeszcze większy ból dupy kiedy okaże się, że w innej ordynacji wyborczej Trump niekoniecznie wygrałby te wybory.

wyniki.png

 

(https://www.google.pl/search?q=wybory+usa+wyniki&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=IuciWOyvOMav8weC0aWwBg#q=wybory+usa+)

Stan na godzinę 12:32

 

Clintonowa  ma przewagę 35 tysięcy głosów jeżeli chodzi o bezwzględną ilość, a pozostały jeszcze 4% głosów do podliczenia.

 

39 minutes ago, Endeg said:

Mnie się przypomniało jak ktoś 8 lat temu, gdy Obama uzyskał nominację Partii Demokratycznej pokonując p. Clinton - Amerykanie zaakceptują nawet czarnoskórego na stolcu prezydenckim, ale nigdy nie zaakceptują kobiety.

Także wyniki zdają się przeczyć temu stwierdzeniu.

 

Trump po prostu albo miał szczęście albo lepiej to rozegrał, że układ głosów pozwolił mu na zdobycie takiej przewagi w postaci głosów elektorskich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne, że Trump serio wygrał. Chyba dawno się tak nie cieszyłem :o Dzisiaj rano po raz pierwszy od x czasy włączyłem tvn info i słuchałem. Sluchałem jak te debile mimo tego iż wygrał pan Trump to ich głównym tematem było to jak się teraz czuje pani Clinton. Jak dobrze, że ten facet wygrał. Miejmy nadzieję, że to pierwszy krok do zmian w tych ładnych, politycznie poprawnych i strasznych czasach.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się uśmiechnąć czytając twitty Ziemkiewicza:

 

https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz

 

A na giełdach Armageddonu dziwnie, ale nie mogę dostrzec, kurs franka i innych walut prawie bez zmian, złoto podrożało o 2%, a nasze akcje spadły o 1% co i bez wyborów nie jest żadnym wielkim spadkiem. Bitcoin w stosunku do $ podrożał o 3%. Najbardziej zatrzęsło meksykańskim peso:

 

http://stooq.pl/q/?s=mxnusd&c=3d&t=l&a=lg&b=0

 

A jednak pomimo że Trump zagroził nielegalnym Latynosom wyrzuceniem z USA i wzniesieniem muru na południowej granicy, to nie przeszkodziło mu wygrać w Teksasie i na Florydzie - tu miejscowi Kubańczycy zemścili się na Obamie za sztamę z Castro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nieprawdopodobna satysfakcja słuchać od rana lamentów lewactwa :-)

Lis z Kuźniarem na ten przykład, transmisja live na Onecie - oglądałem ich przerażone i zawiedzione gęby doprawdy z wielką radością :lol:

A tak normalnie wyłączyłbym ich po 5 sekundach, bo nie znoszę...

 

Teraz z kolei przeczytałem Twitta Krystyny Jandy "Trump, wygrał człowiek, który poniża kobiety!" :D

Przecież żadna normalna kobieta nie obrazi się za to, że ktoś jakąś konkretną idiotkę, nazwie zgodnie z prawdą idiotką...

 

P.s.  Wczoraj do trzeciej nad ranem oglądałem wyniki, tak mnie to wciągnęło...:P

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Forbes'a:

"Sfrustrowani, biali, niewykształceni Amerykanie, siedzący całymi dniami przed telewizorami w swoich przyczepach, w dużej mierze zdecydowali o losie USA i świata. Przez lata ignorowani, marginalizowani i pogardzani wreszcie dali o sobie usłyszeć"

 

Jeśli ktoś ma chroniczny ból dupy, niech zapieprza MiGiem do apteki, bo światowe zapasy się za chwilę skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej cieszy fakt, że lewaki w innej części globu dostały po dupie, ale mnie bardziej interesuje jak przyszły prezydent USA będzie postępował wobec sytuacji w Europie wschodniej i jak w reakcji na to zachowają się nasze 'elity'.

Bo tylko to ma dla nas wymierne znaczenie.

Czysta, chłodna kalkulacja interesów - zarówno wobec hegemona zza oceanu jak i wobec regionalnych potęg i mocarstw z ambicjami - mam na myśli Niemcy i Rosję.

 

No, ale do tego oprócz odwagi, wypadałoby mieć nieco konkretniejsze argumenty, niż Obrona Terytorialna, wyprzedany za bezcen majątek państwa że nie wspomnę o jakości wykształcenia i poziomu świadomości u w/w elit.

 

Żeby grać z takim zawodnikiem jak Trump na poważnie, to oprócz bycia państwem podmiotowym (dzisiaj jesteśmy przedmiotowym) to sami musimy mieć kogoś o podobnych cechach i celach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście wygrana Trumpa to zwycięstwo, bo nie można było pozwolić aby kobieta piastowała najważniejsze stanowisko na świecie. Jak osoba, która nie kontroluje swoich stanów emocjonalnych może kontrolować cały świat - to irracjonalne. Zaobserwowałem też, że kobiety które się wypowiadają po wyborach nieomalże płaczą, że Clinton przegrała w cuglach, a to tylko pokazuje, jak bardzo się zjednoczyły.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy wszyscy pana Trumpa nazywali pajacem itd (pracuje w  UK - firma 8 osób) - dziś byłem w domu - ciekawe jakie mieli miny...

 

w radio BBC2 była o tym audycja aby zakazać mu wjazdu do UK - dzwoniąca kobieta prawie lamentowała do słuchawki.... Ciekawe jaka będzie to prezydentura....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że w telewizji wszyscy jojczą i sieją dość negatywne emocje. A europejscy lewako-politycy to prawie łzy w oczach mają:D

Z tego co pamiętam to gdy wygrał ciemny Obama to była wielka fala entuzjazmu, i wszyscy w chuju mieli porażkę jego przeciwnika. Teraz na odwrót, współczują tej babie a o wygranym ciężko usłyszeć coś dobrego w głównym ścieku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jest jednak jakas nadzieja ze nie jest tak w pełni za elitami... skoro go tak blokuja i olewają, daje do myslenia. jak myslicie? marionetka 100% czy jednak cos tam znaczy i chce sie im "sprzeciwic" chociaz w polowie? bo wiadomo jakby chcial w calosci to by dostal kulke jak JFK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kootas napisał:

Chciałbym zobaczyć minę tego jegomościa, po ogłoszeniu wyników.

 

De Niro parę filmów z nim w roli głównej przypadło mi do gustu,

 

zobaczcie jak nisko można upaść sprzedając siebie, gość i jemu podobni celebryci po prostu okazali się sprzedajnymi szmatami pokazującymi jak daleko są wyalienowani i jak wzajemne korelacje z polityką widać tu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.