Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko wtrącę tu parę groszy Bracia, tak aby żaden nie dał się nabrać teraz na te artykuły o obsadzie Trumpa. Bo widzę, że lewackie portale już piszą, kto będzie sekretarzem skarbu, a kto innym odpowiedzialnym urzędnikiem. 

TRUMP póki co nie może ustalać składu obsady bo zaprzysiężenie odbędzie się w 2 połowie stycznia 2017 roku. Zanim ono nastąpi, to jeszcze 19 grudnia będzie walne głosowanie Elektorów. 

Jestem ciekaw czy nie przekupią części elektorów ;)


Także ignorować te artykuły o obsadzie Trumpa bo to będą fejki. Nie ma sensu ustalanie obsady kiedy nie ma przeprowadzonego głosowania Elektorów i zaprzysiężenia.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14980813_296651154068412_316915455373970

 

Niektórych to wyjątkowo ostro zabolała dupka :D Gościu który napisał wiadomość do Zuckerberga ma lat 19 i wygląda jak te pseudo-męskie twory, które nieraz możecie zobaczyć i u nas (standardowa grzyweczka itd itp).

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obama wygral dzieki babom ale ludzie maja juz totalnie dosc tego co sie dzieje.

IMAO wygral bo dal nadzieje ze wreszcie ktos wezmie czubkow za morde.

W sumie plusminus jak PiS tutaj.

Skonczyl sie gender, robienie z chlopcow dziewczynek i obowiazek zywienia uchodzcow a raczej najezdzcow bez pytania mnie o zgode ale za moje pieniadze.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po owocach go poznamy.

 

Najbardziej śmieszą mnie tzw. protesty w Nowym Jorku. Gdzieś tam w tv w poprawnie politycznej stacji mówili że protestuje ponad tysiąc demonstrantów.

"Ogromna" liczba :D szczególnie gdy się sprawdzi że NY ma 8 mln mieszkańców. 

 

"Media". Ale jak to mówią jedyne media które nie kłamią to ... woda, prąd i gaz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nomorepanic

 

On nie obiecał żadnemu darczyńcy nic - więc w tej materii jest wolny. Wiecie, że to ewenement od chyba początku istnienia USA?

Wyłożył chyba 100mln z własnej kieszeni.

 

Co ciekawe - Clinton wydała łącznie 2,5 mld $ - ale co się dziwić - ja też bym tak wydawał nieswoje pieniądze ;) 

 

 

EDIT:

 

 

Ludzie nie przestaną mnie zadziwiać:

 

aw5o8NR_460s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie może zarzucić elektowi, że zrobił to dla kasy:

Cytat

 

 

Prezydent elekt USA Donald Trump potwierdził, że zrezygnuje z wynagrodzenia.
W programie „60 minut" telewizji CBS Trump został zapytany, czy będzie pobierał wynagrodzenie za pełnienie urzędu prezydenta. „Moja odpowiedź jest przecząca. Myślę, że zgodnie z prawem powinienem dostawać (co najmniej) $1, a więc będę dostawał $1" — powiedział Trump.

 

https://pl.sputniknews.com/polityka/201611144235581-Trump-wynagrodzenie-rezygnacja/

 

 

Przy okazji, donek tusk wyskoczył wytwitował, że:

My wife's latest comment: one Donald is more than enough!

  •  

I wykrakała, Trump w styczniu zostanie prezydentem, a tusk niebawem odejdzie w śmietnik historii.

Edytowane przez kootas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

   Tak jak ktoś wyżej napisał, po owocach ich poznacie. Na razie przyglądam się, jestem pozbawiony złudzeń, to nie demokracja wybiera lidera. To pseudo demokracja podsuwa wybór.

W Polsce jest to samo. Pan prez. Duda był min. moją nadzieją, okazało się że on i  p.Szydło robią dla talmudystów. Przykre. Cały czas gnoją goja, Na swoją chwałę.

Wierzyłem w Kukiz'15, ale coraz mniej, ciekawy jaki % mają u siebie talmudystów? Nawet nie chcą się do tego przyznać. Patrz p.Jaskóła,, zadowolony z wyroku w spr. p.Rybaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.