Skocz do zawartości

Zaopiekuj się moją dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! Niech każdy sobie wbije do głowy pewne zdanie.

 

Między kobietą a mężczyzną są tylko stosunki seksualne!

 

Nie ma innych!

 

Ostatnio w pracy powiedziałem tak do znajomego, który wkrótce idzie na emeryturę. Odpowiedział mi: "No... powiadają, że jest jeszcze miłość i przyjaźń, ale... z tym to różnie.".

 

Co do tematu wątku. Mam znajomego, który kiedyś też oddał pod opiekę swoją kobietę "przyjacielowi". Znał go od piaskownicy. Pojechał za granicę do pracy. Domyślacie się pewnie, jak ten przyjaciel się nią zaopiekował? Przyjaźni między nimi już nie ma. Wniosek jest jeden. Kobieta pozostawiona samej sobie zawsze była i będzie łatwym łupem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Oświecony napisał:

Panowie! Niech każdy sobie wbije do głowy pewne zdanie.

 

Między kobietą a mężczyzną są tylko stosunki seksualne!

 

Nie ma innych!

 

W to wierzę coraz bardziej.

Ale o ile nie mam wątpliwości, że przyjaźń damsko-męska możliwa nie jest (tak samo jak nie istnieje coś takiego jak kobieca wdzięczność), tak przytoczone w tym wątku historie bardzo uderzają w coś, w co wierzę, czyli przyjaźń między facetami. I to jest straszne, że kobieta potrafi zniszczyć takie relacje. No chyba, że to nie były prawdziwe przyjaźnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahhahahah normalnie jedna taka dziewczyna co się z nią spotykałem wyobraźcie sobie nawija mi tekst :

- (ona) czy wierzysz w przyjazn damsko - męską :D 

- (ja) nie nie wierze

- (ona)mam paru kolegów z którymi regularnie rozmawiam, jeden powiedział że gdyby mógł zdradziłby ze mną swoją dziewczynę bo jestem.....i tu występuje tradycyjna wymiana pięknych cech hahahha

- (ja)jak dla mnie ten kolega to cipa a poza tym miedzy facetem a kobieta jest sex, chemia itd

- (ona)jesteś okropny!

- (ja)tak wiem prawda boli hahahahhaha:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przebudzony napisał:

Ale o ile nie mam wątpliwości, że przyjaźń damsko-męska możliwa nie jest (tak samo jak nie istnieje coś takiego jak kobieca wdzięczność), tak przytoczone w tym wątku historie bardzo uderzają w coś, w co wierzę, czyli przyjaźń między facetami. I to jest straszne, że kobieta potrafi zniszczyć takie relacje. No chyba, że to nie były prawdziwe przyjaźnie...

 

To nie jest tak @Przebudzony. Tutaj przyjaźń nie ma nic do rzeczy. Jeśli jakiś twój kumpel/przyjaciel zacznie się "opiekować" twoją dziewczyną to prędzej czy później uruchomi się gadzi program i wiadomo jak to się skończy. Taka jest natura ludzka i mało osób na tej planecie potrafi kontrolować swoją chuć w szczególności gdy kobieta jest na ciebie napalona. Więc jeśli chcesz rozwalić wieloletnią przyjaźń ze swoim kumplem/przyjacielem to zostaw swoją kobietę pod jego "opieką" i jedź tyrać za granicę jak ostatni rogacz. Związki na odległość nie to nie związki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Assasyn napisał:

Ogólnie sytuacje typu wyjazd za granice i pozostawienie swojej kobiety to strzał sobie w kolano, robią tak tylko naiwniacy którzy wierzą w to że Ona nic nie zrobi...

 

Mieszkałem z taką. Panowie MASAKRA! Normalnie babka na początku kłamała w żywe oczy, że jest samotna, dopiero od koleżanek się dowiedziałem, że jej facet za granicą zapierdala. Potem go nawet spotkałem, fajny miły gość, ale ta laska musiała mu już rogi doprawić nie raz. Młoda, całkiem ładna, gość chciał już brać z nią ślub, a ona że nie bo się jeszcze nie wybawiła. No i jak to się ma do tych tekstów, że kobiety są dojrzalsze? Beka. XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, verde napisał:

Od każdej reguły są wyjątki. Taka przyjaźń jest możliwa, jeśli obie osoby nie są dla siebie atrakcyjne seksualnie.

 

Nie znam laski, która spotykałaby się z facetem dla samego faktu spotykania. Zawsze jest kalkulacja i musi się to lasce opłacać. Żadna nie będzie tracić czasu i są w tym bezwzględne. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2016 o 14:20, marios27 napisał:

Swojemu przyjacielowi powierzył opiekę nad swoją dziewczyną,

Mój kumpel odpowiedziałby mi: "dobra nie ma problemu, tylko jak często mam ją ruchać" :D

Wiecie, to się tak mówi, my się teraz śmiejemy.
Ale przypomnijcie sobie czasy Matrixa bracia.

Straszne czasy:P

5 minut temu, radeq napisał:

 

Nie znam laski, która spotykałaby się z facetem dla samego faktu spotykania. Zawsze jest kalkulacja i musi się to lasce opłacać. Żadna nie będzie tracić czasu i są w tym bezwzględne. 

 

W PUNKT!!!

Pamiętajcie: jeżeli kobieta wychodzi z wami  : na kawę, lody(obojętnie jakie), piwo, wódke, czy nawet po ciemku do kibla to zawsze ma już w głowie plan jak Cie wykorzystać. Świadomie nie świadomie ale ma. Obojętnie czy chodzi jej o pieniądze, frajde, seks, zaspokojenie własnych potrzeb czy też bezpieczeństwo bo "ona boi się iść sama po ciemku do kibla". ZAWSZE o tym pamiętajcie. One we WSZYSTKIM mają swój interes.

Mnie ostatnio zadziwiła jedna kuzynka. Przyszła i mówi: idziemy na piwo. No to idziemy. Przed sklepem spotkała dziwnym trafem znajomego i mówi: "idź kup ja zaraz podlece"
Kupiłem dwa.
W efekcie wypiłem jedno bo "ej kurwa zapomniałam kasy!"

 

Człowiek uczy się całe życie...

 

Edytowane przez qbacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.