Skocz do zawartości

Wymagania wyglądu dziewczyn


Anderson

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety mają takie wymagania, bo codziennie do niech zaleca banda stulejarzy. Jakby do mnie co chwile podbijały laski, to wybierałbym sobie jak w ulęgałkach. Na zwykłych portalach to nic w porównaniu z portalami erotycznymi. Tam nawet 50 baba z hemoroidami ma rzeszę fanów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że im więcej portali, snapchatów, instagramów tym idzie to w coraz gorszym kierunku. Pamiętam jeszcze kilka lat temu na takim czacie, można sobie było znaleźć przyjaciókę na miłe spotkania bez zobowiązań ;) z czego kilka razy skorzystałem, a teraz? szkoda gadać jeszcze miesiąc temu się bawiłem w czaty, portale randkowe i poziom sukowatości lasek sięga zenitu takich rzeczy to ja się od najgorszego wroga nie nasłuchałem co od loszek na czatach ostatnio, nie jestem jakimś modelem z wyglądu no ale bez przesady, poziom chamstwa i rozczeniowości powala hah było kilka zainteresowanych ale tylko związkiem co mnie na ten moment w ogóle nie interesuję, na szczęście dałem sobie spokój z lataniem za loszkami czy to przez net czy w realu, zrozumiałem, że mi to szczęścia nie da i pożytkuję energię i czas w znacznie bardziej korzystny sposób.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie to jest dziwne przebiegunowanie. Jeszcze moja babcia i jej znajome mówią, że facet ma być tylko trochę piękniejszy od diabła, a poza tym ma mieć inne cechy czy pakiet cech, które potocznie nazywa się "Jajami". Teraz jest inaczej. Nigdy nie miałem oryginalnych ciuchów, bo nie było mnie stać - nie dbałem też o wygląd. Teraz kiedy mam już więcej pieniędzy i chcę mieć kobietę to kupiłem trochę ładnych ubrań i zrobiłem sobie modną fryzurę. Wpadłem w wir... zacząłem kupować i kupować i po każdych zakupach robiło mi się fajniej. Zacząłem chodzić w nowych ubraniach i było mi lepiej, czułem się jak gwiazda, jak "ktoś". Chodziłem na trening w ubraniach "gorszego sortu" i czułem się jak śmieć. Szybko wyciągnąłem wnioski i zauważyłem pułapkę w jaką wpieprzają nas wszystkich koncerny handlowe. Nasi dziadkowie mieli spodnie, dwie pary koszul i do boju, w ogóle nie dbali o to, a teraz? Widzę jak mnie spedalili i zrobili ze mnie babe. Prawdziwy chłop nie kupuje wiele, a baba tak. Zatem trzeba z chłopa zrobić taką babe, której zależy na wyglądzie zewnętrznym. Udało im się, przepadłem choć teraz próbuję się z tego bagna wydostać.

 

Świat się mocno zmienił i pytanie: Czy dostosowywać się, stroić i iść w trend NOWEJ MĘSKOŚCI czy próbować być prawdziwym chłopem, który wali whiskey, papierosami i nosi jedne spodnie póki mu się nie rozpadną na dupie, ma kobiety za nic, dominuje i nie zna strachu?

 

Odpowiedź brzmi: To drugie. Tylko sęk w tym, że to niestety nie wypływa z wnętrza, a byłoby jedynie pozerstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m wg mnie ubieraj się w coś dobrej jakości, niekoniecznie w to, w co ubiera się nowobogacki tłum. Np u dobrego krawca koszule i garnitury szyte na miarę? W Wielkopolsce polecam https://shopmiler.com/

 

Będziesz się w tym dobrze czuł, dobrze wyglądał i raczej niewiele osób będzie wiedziało skąd to jest ani od kogo. Nie jest to Hugo Boss.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Takeo napisał:

najwazniejsze "ubranie" faceta to wypastowane buty

 

 

ooo tak, nigdy nie myślałem, że będę tak pucował buty:

Kampfstiefel.JPG

 

Ostatnio nawet w nich byłem na pierwszej randce w kawiarni :D do tego czerwona kurtka narciarska, laska zachwycona :o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radeq napisał:

 

ooo tak, nigdy nie myślałem, że będę tak pucował buty:

Kampfstiefel.JPG

 

Ostatnio nawet w nich byłem na pierwszej randce w kawiarni :D do tego czerwona kurtka narciarska, laska zachwycona :o

Pokazane buty, czyli tak zwane termosy, nie są za dobre - cholernie szybko poci się noga a jak zatrzymasz się na kilka minut to jest już zimno.

Robiłem w takich SERE B i wiem co mówię :)

A co do wypastowania, to te akurat nie są wypolerowane :P

Moje świecą się jak psu jajca na wiosnę a są dużo starsze :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Damian napisał:

Pokazane buty, czyli tak zwane termosy, nie są za dobre - cholernie szybko poci się noga a jak zatrzymasz się na kilka minut to jest już zimno.

 

No to Ty dajesz, napierdalałem w nich takie trasy (bagniste góry Norwegii):

4ac6b455b2025.png

Albo po betonie z 50 kg bagażem. Najlepsze buty w jakich chodziłem.

http://armyworld.pl/product-pol-1131-Buty-Wojskowe-Taktyczne-Model-2005-Bundeswehr-Nowe-II-Gatunek-.html

 

Jedyny raz kiedy mi się noga spociła, to jak grałem w nogę :D No chyba, że w SERE biegacie, ale nie znam się na tym. 

Edytowane przez radeq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, PainPacker napisał:

Tendencja kobiet jest niestety zniżkowa i coraz bardziej to widać, nie chce wiedzieć jak za pare lat będą ich wymagania. Po prostu spadnie populacja bo księżniczki nikogo nie będą chciały. Same sobie los sprawią

a kogo to interesuje koło 30 szybko będzie szukała providera i zostanie Janusz z biura ;) 

reszta loszek zestaw wino+ogórek, kot plus weekendowe przegląd instalacji przez dyskotekowych macho 

Edytowane przez Mordimer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
On 2016-11-14 at 7:33 PM, Przemek1991 said:

Wygląd w przypadku faceta nie odgrywa aż tak dużego znaczenia, ponieważ dla kobiet ZAWSZE najważniejsze będzie to, by facet miał możliwie jak najwyższą pozycję społeczną.

Ma bardzo duże znaczenie jeśli bierzemy pd uwagę typ urody. Ja mam ten powszechnie nielubiany przez kobiety, choć sam sie sobie podobam. Jasna cera, jasne brwi i oprawy oczu, przyjemne rysy twarzy, posiadam również model czaszki mongolski. Dopiero jakoś po ~23 roku zycia trafiaja sie kobiety zainteresowane takim typem urody, młodsze dziewczęta gustują typowo w brunetach lub ciemnych blondynach, ciemne grube brwi, wąska twarz, w skrócie Ken. Ja sam uważam swój typ urody za bardzo szlachetny i unikalny, poprostu lubie go ale z doswiadczenia wiem, że mam bardziej ograniczony dostep do kobiet już na samym starcie. Ten typ urody albo je pociąga albo odpycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...


Baby naoglądały się głupich seriali, nasłuchały koleżanek, naczytały głupich gazet i zapragnęły mieć w domu mężczyznę, który nie tylko będzie je utrzymywał, ale ma także wyglądać jak książę z bajki, zajmować się dziećmi, dbać o nią... a ona? - Ona nie musi, bo jest wyzwolona. 


Widzę to wyraźną frustrację brakiem zachowania prawa wzajemności, które o ironio - jest też popierane ewolucyjnie. Też bym się wkurwił. Kiedyś komuś to wygarnąłem prosto z mostu, było tylko
- nie będę z tobą rozmawiać
szkoda słów.


Odkąd jestem na tym forum zauważyłem fajna rzecz - nie działa na mnie makijaż, krótkie spódniczki, szpilki, czy duży dekolt. Oczywiście fajnie jest popatrzeć na kobiety, które ubierają się w taki sposób, ale one nie załatwią u mnie nic. Nie przekonają mnie do siebie jeśli oprócz tego nie mają nic do zaoferowania. Przestało to na mnie działać w relacjach z kobietami. Wszystkie traktuję tak samo bez względu na długość spódniczki. 


Jakbym siebie czytał, piona!


Tylko, że to nie Ty będziesz już ich potrzebował, a one Ciebie.


Meritum sprawy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat jest bardzo proste. Sami faceci są winni wysokim wymaganiom jakie mają wobec nas kobiety. Chociażby przez te durne portale randkowe, gdzie mężczyźni piszą i łaszą się do każdej baby jak psy, przez co one potem mają tak wywalone ego jak stąd na księżyc. Nawet gdy taka grubaska na ulicy wzbudza obrzydzenie i śmiech, to wystarczy że znowu wejdzie po całym dniu upokorzenia na tindera czy gdzieś indziej i już ma pełną skrzynkę wiadomości od desperatów dla których jest niesamowicie seksowna i intrygująca :D Faceci jak to faceci, wszędzie zrobią wyścig szczurów aby tylko wygrać randkę z taką 2/10. Ta konkurencja i pogoń za dupczeniem jest potem dla wielu źródłem depresji, frustracji, pracoholizmu (aby mieć więcej kasy i większe szanse na pannę). A panie tylko korzystają :) Wystarczy zobaczyć starsze filmy, gdzie aktorzy mieli bardzo przeciętną budowę ciała, nie dbali zbytnio o wygląd, mieli włosy na plecach, dywany na klacie, normalne zęby. A teraz? Na byle jakim osiedlu są same adonisy z pięknymi sylwetkami zrobionymi na sterydach, odżyweczkach i ciężką niepotrzebną pracą na siłce, zadbani, odpowiednio ubrani, śnieżnobiałe uśmiechy i oczywiście licytacje na bogactwo :D no i po co to wszystko? Żeby maksymalnie zwiększyć swoje szanse na dymanie, poprzeczka jest coraz wyżej. Natomiast u kobiet? Jest tak jak było. W większości nie robią nic poza malowaniem ryja, a jeśli już jakaś zacznie uprawiać jogging, łazić na siłownie w celu zrobienia kardashiankowych pośladków i jest w miarę ładna to tacy już traktują ją jak bóstwo. A te trendy na metro czy drwaloseksualnych wymoczków to co jest? Faceci sami sobie szkodzą i dzięki temu mamy sytuację taką, że kobieta jak wybiera to minimum 2 oczka wyżej od poziomu jaki sama prezentuje.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.