Skocz do zawartości

INTRONIZACJA 19 listopada 2016 r. Kolejna klątwa czarnych magów


PexGdynia

Rekomendowane odpowiedzi

A co na to Chrystus? Gdzieś w Biblii popierane sa podobne zabiegi? czy to wymysł księży, który ma czemuś służyć? Pomijając już fakt że Jezus zostawał królem Polski a Maryja królową, tak więc po jakimś okresie trzeba odnowić śluby, co jak prezydentura trwa określony limit czasu, potem ponownie, śmieszy mnie zamykanie Boga w takich rzeczach...Coraz więcej posągów, rzeżb, krzyży, kościołów, gdzie to jest w Biblii? 

Najpierw były egzorcyzmy nad Polską, to co? ślubowanie Chrystusa sie nie powiodło, nie obronił ojczyzny skoro trzeba przeprowadzic egzorcyzmy? cyrk na kołach normalnie...:) 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Terteus napisał:

 

Czy z tego nie będzie jakiejś tragedii?

Chyba w Polsce związki kazirodcze są zakazane hmm ? Skoro mamy samotną królową i teraz dołączy się królewicza więc musi być w tym jakiś głębszy sens.....

 

Wg. ezoteryki jest to odnowienie klątw rzuconych już dawno temu przez wielu papieży. 1050-lecie chrztu Polski tylko temu sprzyja. Rok przestępny i takie tam.

Sami sobie strzelają w stopy robiąc takie głupoty od tego dobrobytu po prostu im odpierdoliło. W dupach im się poprzewracało.

Edytowane przez Geralt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę być wróżbitą!!

 

Przepowiadam wam Bracia, BIADA TEMU KTO MNIE NIE POSŁUCHA!!

 

IDŹ DZIŚ SPAĆ W NOCY, A JUTRO JAK SIĘ OBUDZISZ BĘDZIE CZWARTEK.

 

Pozdrawiam, wróżbita GluX.

 

Jeśli chodzi o wróżenie indywidualne to wyślij smsa Wrozba.GluX na numer 7266 (koszt smsa to 2,46zł z VAT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze słowami Jesusa do Piłata "królestwo moje jest nie z tego świata"?

A rozdział państwa od kościoła(heheszki)?

 

Poza tym królestwo Jesusa = cierpienie i krzyż.

Trzeba porzucić ten mesjanizm wymieszany z romantycznym spierdoleniem i klimatami rodem z "polska chrystusem narodów", gdzie Bóg roztoczy opiekę nad

upadającym krajem i zwróci mu dawną potęgę. To już było...

 

Osobiście odciąłem się od tego egregoru w dużym stopniu, ale i tak lekko się zagotowałem, jeżeli to nie fejk heh.

Za duży poziom abstrakcji dla mnie z tym natarciem natanistów. :o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaluje bardzo, ze w Polsce ludzie maja takie cos w dupie. Nie ma bandy prawdziwych prawnikow trolli, ktorzy by zaraz skierowali pismo do trybunalu albo do brukseli, ze nastepuje nielegalna koronacja w kraju, w ktorym ustroj dopuszcza prezydenta jako glowe panstwa - stad intronizacja jest niewazna. Lub pisma do brukseli, ze skoro jezus teraz jest krolem Polski, prosze do niego kierowac wszelkie unijne regulacje do podpisu. Hehehehee. Wszystko jest mozliwe, ludziom sie juz po prostu nie chce, bo gnija w oparach absurdu.

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba pora ;) mało sił ale napisze mini. Od razu na wstępie pisze że nie jestem fanatykiem, :D ale oglądam dużo różnych filmideł, 

 

Z tego co słuchałem/czytałem  kiedyś  w samym KK tez są różne grupy wpływów/frakcje , ostatnio  w PL coś chyba sie mocnej ruszyło  z tego co po filmach zauważyłem coś ala' Lewica KK czyli Papa Franciszek i wierni mu hierarchowie KK, Prawica Były Papa Benedykt- Joseph Ratzinger narodowi księża,itp 

      Joseph Ratzinger-nie wiem ile w tym prawdy, znajomy od czasu do czasu ma spotkania z ambasadorami, maklerami kiedyś temat zszedł na Watykan ,chodzą plotki że Benedykta odwołano bo chciał przerwać "jakiś proceder" związany z kasą/bankiem Watykanu. ...

 

Grupa chcąca Intronizacji to:

Niektórzy hierarchowie KK , -"wyklęci w KK " Natanek,kilku których widziałem na filmach z Grzegorzem Braunem, możliwe że ci od narodowców .itp

Grzegorz Braun, - 

FILM Grzegorz Braun o intronizacji Jezusa Chrystusa Króla , 

FILM Grzegorz Braun opowiada o koronacji króla Polski!

Monarchiści,

 

Natanek - Kontrowersyjny może nawet czasem szalony,  mówi niepoprawne  kazania, nazwał Papierza Franciszka Heretykiem, ogólnie mówi o NWO,pieniądzach Watykanu,masonach w kk (jakiś film o biskupie), :) i tego typu tematach. 

 

LINK FILM Ksiądz Piotr Natanek: Przywódca Libii Muammar Kadafi 

Inne jego kazania

-Papież Franciszek to heretyk. Kardynał Dziwisz o miłości do lesbijek i gejów
-prymasi biskupiki i proboszcze rozbijacie Kościół!
-Zdrada w Kościele!! Duchowni krwiopijcy!!

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.