Skocz do zawartości

Mity popkultury - wzgardzona niewiasta odchodzi i nie doi byka ;)


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, toreador napisał:

pilnuj po wytrysku nasienia aby samica nie mogła go użyć do samozapłodnienia

 

Z pół roku temu spuściłem się lasce na brzuch, wytarłem potem w chusteczkę i jeb na ziemię. Po 15-20 min poszła się do łazienki umyć i wzięła tą chusteczkę do wywalenia. Przez 2-3 msc miałem lekkiego stresa przez to. W sumie to teraz znowu się pojawił, chociaż laska już dawno zerwała kontakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, radeq napisał:

Z pół roku temu spuściłem się lasce na brzuch, wytarłem potem w chusteczkę i jeb na ziemię. Po 15-20 min poszła się do łazienki umyć i wzięła tą chusteczkę do wywalenia. Przez 2-3 msc miałem lekkiego stresa przez to. W sumie to teraz znowu się pojawił, chociaż laska już dawno zerwała kontakt. 

 

Najlepiej niech od razu połyka w twojej obecności. Po co się stresować spuszczaniem byle gdzie od razu walić do gęby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red 
 

Cytat

W ten sposób będzie doiła i "tego prawdziwego ojca co wychowa" i "tego biologicznego co nie jest prawdziwym, ale płacić może" :lol: 

 

Do tego Twojego zdania jako przykład można podać aktora Piotra Zelta, którego młoda siksa ładnie wydymała. Wychowywał nieswoje, płacił na nie. Nie wiedział nic o nim. Biologiczny ojciec płacił też na nie pieniadze, niby dobrowolnie, ale kto wie jak jest naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mosze Red napisał:

 

Plemniki żyją bardzo krótko poz organizmem, więc kilkutygodniowa czy nawet godzinna sperma trzymana w warunkach pokojowych na nic się nie przyda, no chyba że walory kosmetyczne. Niektóre niewiasty używają jako panaceum na poprawę cery ;)

 

-Ładnie pachniesz. Co to za zapach?

-Wyciąg z fiuta

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Porywaczki  spermy - na tropie."

Marek powinien zrobić taki film w stylu Hollywood z happy endem...

 

Jedna chciała mnie sprawdzić czy mi zależy i tak mię kutasila ze się spóźnia.....- kłamstwo

 

Druga zadzwoniła i prosto z mostu spodzewam się dziecka... - kłamstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, radeq napisał:

 

Z pół roku temu spuściłem się lasce na brzuch, wytarłem potem w chusteczkę i jeb na ziemię. Po 15-20 min poszła się do łazienki umyć i wzięła tą chusteczkę do wywalenia. Przez 2-3 msc miałem lekkiego stresa przez to. W sumie to teraz znowu się pojawił, chociaż laska już dawno zerwała kontakt. 


Hahaha made my day :) Nie popadaj w paranoje ;) wsiaknie w husteczke i dziekuje - do widzenia.

Co do tematu. Gumy zawsze miec swoje, nie zostawiac w mieszkaniu o laski. Jesli tak - do lazienki i wyplukac. Moze to brzmi smiesznie, ale macie spokoj. Jak konczycie w ustach albo na ciele, wytrzec w chusteczke albo kazac wypluc na chusteczke, zgniesc ja potem i wyrzucic. To powinno zalatwic sprawe.

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kryss napisał:

Wychodzi ze prawie 20% grupy nie zna ojców,pewnie następne 20-30% po rozwodach...,jakie bedzie to społczeństwo za nascie lat? jesli przynajmniej połowa wychowa sie w rozbitych rodzinach badz zupełnie bez ojców? strach pomyśleć.

Jebane lewactwo.

Dzieci bardzo przeżywają rozstania rodziców, jednak znacznie większe spustoszenie w ich głowach robi nagłe oddzielenie od jednego z rodziców - z reguły od ojca i życie z psychopatyczną matką, która nimi manipuluję.

Sam mam ten problem i widzę, co się dzieje, do czego ten chory człowiek jest zdolny.

Wiadomo - liczy się tylko kasa. Dziecko jest doskonałym narzędziem do wyciągania jej.

Co ciekawe - "mamusie" walczą zajadle o dzieci i ograniczają im kontakt z ojcami. Gdy sąd w końcu po długiej walce ustali, że dzieci mają mieszkać z tatą, "mamusia" nagle traci nimi zainteresowanie. 
Wszyscy kumple, którzy wychowują własne dzieci, mówią o tym samym: "matka nawet nie zadzwoni, nie zainteresuje się dzieckiem; dziecko tęskni i pyta, kiedy przyjdzie mama". To ojcowie zabiegają o to, aby matki zaczęły interesować się dziećmi - dla ich dobra. One same tego nie chcą, bo... nie mają z tego żadnych pieniędzy.

Żeby było jeszcze śmieszniej: Średnie alimenty, zasądzane od matek na rzecz dzieci są o ok. 50% niższe niż zasądzane od ojców. Czyżby dziecko nagle miało mniejsze potrzeby?

Matki praktycznie nigdy nie płacą alimentów i procentowo jest ich znacznie więcej niż ojców.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kobiet to jeżeli jakaś wam mówi, że prezerwatywy są fuj i ona woli bez to też powinien się wam załączyć alarm w głowie. Zwłaszcza kiedy samica zbliża się do magicznego wieku 30 lat i nie posiada jakiegoś urobionego misia. W kwestii zachodzenia w ciążę to potrafią wznieść się na wyżyny kłamstwa i manipulacji aby udupić samca.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red podpiął/eła i promował(a) ten temat
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu ‎2016‎-‎11‎-‎17 o 14:19, HORACIOU5 napisał:

Co do kobiet to jeżeli jakaś wam mówi, że prezerwatywy są fuj i ona woli bez to też powinien się wam załączyć alarm w głowie. Zwłaszcza kiedy samica zbliża się do magicznego wieku 30 lat i nie posiada jakiegoś urobionego misia. W kwestii zachodzenia w ciążę to potrafią wznieść się na wyżyny kłamstwa i manipulacji aby udupić samca.

Zawsze można gdzies za granicą i nie podawac swoich danych - gdzie cie taka znajdzie potem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze_Green napisał:

Zawsze można gdzies za granicą i nie podawac swoich danych - gdzie cie taka znajdzie potem?

NIE!!!!

Gumy nie są aby chronić przed ciążą!!! To ich skutek uboczny tylko. One ratują, życie i zdrowie przed chorobami to ich główny cel.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

 1 Pani dowiaduje się o ciąży  

 

2  Pani unosi się honorem, odchodzi z godnością (większą lub mniejszą), nie mówi o ciąży, rodzi i sama dzielnie wychowuje, a on dowiaduje się po latach, scenariusz drugi to usuwa ciążę i on też dowiaduje się po latach (aby można było w filmie/ książce obarczyć go winą i upodlić).

 

Taki własnie scenariusz był w serialu:  "M jak miłość", gdzie Pan Chodakowski (grany przez Roznerskiego) bardzo późno się dowiedział,

że jedna z jego byłych dziewczyn była w ciąży i urodziła ich dziecko.

On chciał kontaktu ze swoim dzieckiem, a Pani tego zabraniała, kontakt urwała bo wyjechała do Szwecji.

Taki jest własnie zafałszowany mit popkultury  tłoczony do głów młodego pokolenia.

Prawdziwe życie tak nie wygląda, bo Ojciec Dziecka dostałby Pozew o Alimenty. 

Seriale kłamią co do realiów życia i postaw żeńskich bohaterów,

Matrix działa.  A,  tak na prawdę Życie jest brutalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Ha ha, popkultura upiększa wizerunek kobiety odchodzącej z godnością z dzieckiem bez walki o alimenty, wrabiania w cudze dziecko, czasami jawnie pokazuje jak należy manipulować mężczyznami. (serial Bridgertonowie)

 

Ostatnio dobiera się do dzieci. Tak, do dzieci. Ostatnio będąc u znajomych widziałem jak dzieci oglądały Big mouth.

 

Tak! Ten serial piorący mózgi! Pierwsze odcinki nawet ujdą, leci parę mądrych pouczeń na temat dojrzewania w asyście dosadnych żartów itp. ale to pozory aby uśpić czujność rodziców. Kolejne są niepokojące i piorą mózgi.

 

Akurat u nich leciał szósty psychodeliczny odcinek o tym jak dziecko zapłodniło panią Podusię (!), dziecko zaopiekowało się przyszłą żoną, która urodziła dziecko-podusię brata dziecka wytykając mu, że to był otwarty związek. Chłopczyk uniósł się honorem, że będzie z nią, zaopiekuje się dzieckiem brata. Pani Podusia uciekła z dzieckiem zostawiając liścik, że nikt nie powinien być zmuszony do wychowywania cudzego dziecko. Jakże szlachetna pani! Ciagnęła benefity pod jego opieką.

 

Potem leciał inny odcinek o tym, że każde ciało kobiety jest piękne, pojawiła się plejada zaniedbanych kobiet oraz po prostu wysokich, niskich, z większym bądź mniejszym biustem, padły slogany, że ciało kobiety jest piękne i idealne aby zaraz pokazać wyśmiewanie z małego penisa. Facetowi wolno dojechać, kobiety są święte. Wyśmiano męską masturbację i pokazano świętą kobiecą masturbację, podczas której dziewoja wsunęła rękę w wiadome miejsce i małe ach, ach i uśmiech. Jaka słodka.

 

Popkultura zawsze uświęca kobiety, wybiela wady, umoralnia, że należy się im automatyczny szacunek z faktu posiadania tunela miłości, że są ludzkimi aniołami.

 

Kto kręci takie filmy? Sami faceci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.