Skocz do zawartości

Wyjeżdżam, bądźcie grzeczni.


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jutro wyjeżdżam do Wawy, bo tata znowu w szpitalu jest. Biorę kompa i mikrofon, będę się udzielał ale kiedy i jak - nie wiem. Wszystko zależy od zdrowia taty. Muszę tam w szpitalu dopilnować wszystkiego, getza tacie odpalić i przejechać się, akumulator naładuję itd.

 

Dziś o 23 jest aktualka forum, więc będzie pewnie wyłączone, nie wiem do której.

 

Bądźcie grzeczni i słuchajcie się braci moderatorów.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, udało się - droga ok ale 70km przed Wawą ciemno i deszcz, warunki straszne, horror po prostu a niektórzy idioci wyprzedzali, ja nie wiem o co tu chodzi, czy to wariaci, czy się może gdzieś śpieszyli. Tata dobrze się czuje, szpital jak hotel normalnie, w szoku byłem. 2 osobowy pokój, kibel super, tv, czysto, ładnie, tylko Pan leżący obok KOD-owiec fanatyczny. No ale miły.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Silny napisał:

Tata dobrze się czuje, szpital jak hotel normalnie, w szoku byłem. 2 osobowy pokój, kibel super, tv, czysto, ładnie, tylko Pan leżący obok KOD-owiec fanatyczny. No ale miły.

 

A ten Kodowiec podskakiwał jak Giertych? :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.