Skocz do zawartości

Sousage party


Mocny Wilk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to pasuje akurat do działu męskiego kina, ale to fajna bajeczka dla dorosłych. Opowiada o produktach żyjących we własnym matrixie. Tak, o produktach: parówki, bułki i inne xD 

Nieźle się uśmiałem, zajebiste. Końcówka mnie rozjebała po prostu. Słyszałem, że wielu rodziców przychodziło na to do kina z małymi dziećmi, po czym gwałtownie opuszczali salę :lol:

http://www.cda.pl/video/10940705d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<trochęofftop>

Noż do chuja pana, czy każdy angielski tytuł wątku na tym forum musi być z jakimś błędem i czy admini nie mogą tego poprawić?

Do not giving a single fuck, sousage party, me spoking english me good spoking me likey. same same but different. Me good woman no lies with me, pleace no play games with me - if you no play special price for you my friand.

Na jutube, tube tube tube. Please coming to my brothers restaurant.

#grammarnazi

</trochęofftop>

comment_hHjcLr0CmgKpbxQvq8jBHOV7a1ohxsbA

 

 

 

 

Edytowane przez Tamten Pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post o manipulacji dziećmi w bajkach zrył mi banię.

Zacząłem to wszystko analizować dokładnie, może opiszę w oddzielnym poście... ale dzieje się źle.

Całe szczęście, że moja młodzież chce chodzić do kina tylko po to, aby tata kupił "słodki popcorn" ;) Nudzi się, nie ogląda... a ja mogę obejrzeć bajkę :D Bez dziecka to wstyd tam wchodzić  hehehe :D

Dzisiaj oglądaliśmy RIO. Bajka jakiegoś mniejszego producenta. Tam kobieta jest kobietą. Gdy laska przebrała się na paradę, to sama powiedziała, że głupio wygląda... co na to powie jej tata. W bajkach amerykańskich zapewne całowałaby się z paroma kolesiami i to by było fajne.


A z "Sausage party" miałem ubaw przez miesiąc, gdy jedna laska w robocie powiedziała, że była na filmie "Sausage party" :D
40 lat na karku, a angielskiego nie kuma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.