Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Słuchajcie, nie znalazłem tego nigdzie i mam pytanie. Co najlepiej pisać do lasek na Badoo w pierwszej wiadomości żeby mnie nie zlewały? Na Tinderze mi lepiej szło, pociągnąłem parę razy rozmowę. Do czego się odnosić, jakiego kontekstu szukać? Piszę, bo coś mi nie wychodzi(nawet jak odnoszę się do jej zainteresowań w profilu czy jakiegoś zdjęcia) i mi nie chcą odpisywać. Albo jestem zbyt nudny w tym co piszę albo mam za niski status lub za słabe zdjęcia(pomimo tego że jest "dopasowanie")czy smv mam złe?.... Poradzicie? Pozdrawiam.

 

P.S jak ktoś mi odpowie to można w sumie przypiąć do poradnika w pierwszym poście.

Edytowane przez Volf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz tak: 1 wiadomosc "Czesc, sluchaj pomimo tego ze sie nie znamy to jednak uwaazam ze mozesz mi pomoc"

 

albo zaciekaw ja jakos 1 wypowiedzia

 

nastepnie piszesz "Moj kutas jest scigany listem gonczym i chcialbym sie spytac czy moglbym gdzies go u ciebie ukryc? chociaz na kilka godzin"

  • Like 14
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Volf , niestety tak to wygląda. Pisanie w taki sposób jak przedstawiasz, da rezultat tylko wtedy, gdy odpowiadasz samicy wizualnie. Jak chcesz zwiększyć skuteczność to musisz uderzać w emocje+ciekawość . Jak konkretnie to zrobić to Ci nie powiem. U mnie po prostu pojawia się konkretny tekst w głowie, albo jest pustka i mogę się patrzeć na profil i jedyne co, to mogę napisać takie coś jak Ty.

 

Nawet jak polecisz najlepszym tekstem to rozmowa potrafi się urwać po dosłownie dwóch zdaniach. Po prostu panny selekcjonują głównie przez to co widzą i teksty to tam mają drugorzędne znaczenie.

 

Można też pisać jak radzi @Tramal ale coś mi mówi, że "nie poruchasz Zdun, oj nie poruchasz..." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se właśnie przytomniałem pewną zabawną historię:

 

Sytuacja może nie Badoo ani nie Tinder, ale.  Impreza (oficjalny raut z Telewizją i celebrytami) w Warszawie w jakimś wyjebanym hotelu, rozdanie nagród. Przy jakimś stoliku stoją 2 lachy. A i B. A podobała mi się bardziej. Szczupła, egzotyczna uroda, zrobiony ryj, wiek około 25 lat. Druga, naturalna trochę bardziej.. no nie taka z doła w Auschwitz wyciągnięta - normalna. No i gadka szmatka. Widziała, że jakieś nagrody odbierałem, gajerek itp. i ta B pyta się, czy ja dyrektor czy prezes firmy. No to jak powiedziałem, że prezes,  to już był nr. telefony, po tygodniu 1. randka na sushi zakończona dymankiem a po tygodniu zaproszenie na dwudniowe ostrym rypaniem do niej na chatę. Chuj z tym rypaniem. Ogólnie od razu po tych 2 dniach OSTRO i bez żadnego owijania w bawełnę pytania l małżeństwo, dzieci i fakt, że ja aktualnie posiadam zonę jej nie przeszkadza. To tam nie problem. Takie wagoniki to się odczepia. :D Parcie było kurwa takie, że mój szok i niedowierzanie spowodowało pewną ciekawość badacza i brnąłem w to dalej z coraz szerzej otwartymi oczami. Jak już prawie miałem iść po złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem jednak sięgnąłem po tajną broń nuklearną i powiedziałem, że oprócz żony jest jeszcze kochanka z 3 miesięcznym dzieckiem i banan. :D Zrobiła wieeeeeeelkie oczy, kopara do ziemi i powiedziała passsss....  

 

Jak się okazało A to znana w Warszawie luksusowa call-girl. B to pochodząca z dobrego domu business-woman. tzw. "Dobra partia".

Edytowane przez Grzenio
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Sympatie od jakiegoś czasu, Badoo zakurzone, ale odkopię...

Zatem korzystając z racji chwilowego przebywania na L4 i garści wolnego czasu, postanowiłem na ostro ruszyć z tematem wg. zaleceń Długowłosego.

W odwodzie mam w realu kilka niepewnych kobiet, ale z racji domowego stacjonowania postanowiłem wykorzystać potencjał internetu i na cito umówić spotkanie.

Z marszu wykorzystałem kliknięcia TAK na Bingo na Sympatii na ten dzień. Jaki efekt? Odezwały się 3 kobiety. Do jednej napisałem rutyne na seks wg. pierwszego posta i zapowiada się obiecująco.

Do innych stosowałem ewentualne nawiązanie do zdjęć/opisu, najczęściej humorystycznie. Kilkadziesiąt zagadanych, pewnie spora cześć jeszcze siedzi w pracy, zobaczymy czy w te Walentynki, literka 'n' zamieni się na 'ł'. W końcu konto z sympatii musi jakoś się zamortyzować ;)

Fotki które umieściłem: 2 w koszuli, 2 sport, zawody, 1 zdjęcie ze zwierzakiem. Opis z elementami tego co Długowłosy poleca wmiksowany w mój punkt widzenia na świat. Bez zbędnej intelektualizacji, aby rozszerzyć grono zainteresowanych kobiet.

Pożyjemy, zobaczymy co dalej.

Edytowane przez Kamil0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pewien bloger pokusił się jakiś czas temu o założenie fejkowych profili w serwisach randkowych (i nie tylko).

Opisał to łącznie ze zrzutami ekranu z komunikatorów i wiadomości.

 

https://mrkpassion.pl/jak-podrywaja-na-fotka-pl/

https://mrkpassion.pl/podrywaja-na-tinderze/

https://mrkpassion.pl/jak-podrywaja-na-badoo/

https://mrkpassion.pl/jak-podrywaja-na-zbiornik/

 

Tragedia. Tragedia do sześcianu - ale zapoznać się warto.

 

S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Subiektywny napisał:

Tragedia. Tragedia do sześcianu - ale zapoznać się warto.

dzięki za podrzucenie linka do artu ;) jak tak przeczytałem to wszystko, to ze smutkiem stwierdzam, że ja nawet gdy byłem jeszcze białorycerzem to nie robiłem takich głupot dla cipki.

Smutne to, bo panowie zachowują się jak za przeproszeniem jakaś sfora kundli, które zrobią wszystko. Zero szacunku do siebie.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BrightStar napisał:

A ja niestety, odpierdalałem takie akcje jak na tych scrinaczach, z tą różnicą że skuteczność jakąś tam miałem, aż mi kurwa wstyd i smutno za siebie :(

 

Oj tam, oj tam - niby wstyd się przyznawać i opowiadać, ale miło czasem sobie wspomnieć różne takie żenujące akcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko tyczy się serwisów randkowych. Dobra znajoma 9,5/10 na Instagramie co 2-3 dni dostaje podobne wiadomości. Na Facebooku tylko troszkę rzadziej. Inna kumpela, również o podobnym SMV, po tym jak dodała zdjęcie ze swoim nowym chłopakiem straciła kilkudziesięciu followersów na Instagramie :D Wniosek jest taki, że jeżeli dziewczyna ma wygląd na 7,5+ to na pewno co jakiś czas ktoś ją zaczepia na portalach. Bez względu czy są to randkowe czy społecznościowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • 3 tygodnie później...

Może to i dziwne ale właśnie zacząłem używać GG (gadu gadu) bo haha w taki właśnie sposób moja ex poznała swojego nowego lovego, a ja natomiast testuje tutaj teksty na zaczęcie rozmowy :) które przełożę następnie na portale a tutaj będzie moje małe laboratorium bo i odzew większy i niemal natychmiastowy.

 

--------------------

 

Nie mogłem edytować powyższego posta, dlatego jeden pod drugim proszę o połączenie.

 

Zaobserwowałem ogromną różnicę działania tych aplikacji w krajach Polska/Niemcy w tym pierwszym wizyty dopasowania i ilość chętnych pań do konwersacji jest dużo, natomiast w tm drugim "ruch" na tych aplikacjach jest bardzo słaby a zrobiłem wszystko zgodnie z wytycznymi @Długowłosy.

 

P.S Natrafiłem na kobietę która albo zna to forum albo dobrze udaje, bo jej odpowiedzi są zgodne z tym jak być powinno :ph34r: (boje się jej) haha....

 

@Piccardo Jest taka opcja "Zgłoś post" przeznaczona m.in. do takich sytuacji. Tak na przyszłość, żeby nie wyłapać pkt karnych.

Drizzt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bywam na Tinderze i to sporo. Nie nazwałbym się jednak typowym bywalcem Tindera.

 

Patrzę na wygląd. Ładna to nie wszystko. Odrzucam też Kariny, tipsiary, oczy pozbawione głębi, pusty wyraz twarzy. 

Nie klikam dalej, jeśli widzę, że samica celuje w gwiazdę programu You Can Dance albo przynajmniej z własnym jachtem.

 

Zwracam uwagę na wykształcenie. Lubię uczelnie ekonomiczne i medyczne, tutaj przeważnie kryje się wiedza i namiastka intelektu. Potem czekam na matcha.

 

Rozmawiamy i to dużo, bardzo dużo. Szukam chemii. Tutaj jest największy problem. Są matche, ale nie ma rozmowy i chemii. Nie mam problemu, by rozmawiać w ten sposób nawet przez kilka tygodni przed spotkaniem. Zwykle to kobiety proszą mnie o spotkanie. Czasem się zgadzam.

 

Piękne, lecz głupie, znikają szybko i same nie wiedzą co się mogło wydarzyć. Mądre, lecz brzydkie, nigdy nawet nie dostają szans na rozmowę.

 

Tinder jest w porządku, ale znalezienie tam czegoś wartościowego to czasochłonna, trudna i wymagająca praca. Potem i tak zwykle rzeczywistość prędzej lub później rozczarowuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jedna dziewczyna sama do mnie napisała, ogólnie w dużym skrócie stwierdziła że "rozmowa się nie klei", bo musi mnie ciągle zagadywać. Napisałem jej, że skoro do mnie pierwsza napisała, to już zwykła kultura wymaga tego aby do mnie pisała. Więcej wiadomości nie otrzymałem.

 

Nawet jak sama do Ciebie pierwsza napisze, to i tak oczekuje, że Ty przejmiesz inicjatywę i będziesz ją zabawiał i adorował. Ona tylko zwraca w ten sposób na siebie uwagę.

 

Przy okazji takie pytanie. Czy warto utrzymywać kontakt z dziewczyną, która dała mi numer telefonu po 10 minutach pisania, ale mieszka daleko ode mnie? W dodatku szansa, że się z nią spotkam jest niewielka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SpecimenSix napisał:

Nawet jak sama do Ciebie pierwsza napisze, to i tak oczekuje, że Ty przejmiesz inicjatywę i będziesz ją zabawiał i adorował. Ona tylko zwraca w ten sposób na siebie uwagę.

Taka już nasza rola i tak zostaliśmy ukształtowani biologicznie, kobiety są znacznie mniej inteligentne od mężczyzn. Ale to daje nam też możliwość poprowadzenia rozmowy w taki sposób, w jaki my tego chcemy.

 

29 minut temu, SpecimenSix napisał:

Przy okazji takie pytanie. Czy warto utrzymywać kontakt z dziewczyną, która dała mi numer telefonu po 10 minutach pisania, ale mieszka daleko ode mnie? W dodatku szansa, że się z nią spotkam jest niewielka. 

To zależy. Ja wychodzę z założenia, że każdy kontakt z płcią przeciwną czyni nas mocniejszymi, lepszymi i sprytniejszymi, więc jeśli nie odbywa się to kosztem czegoś, to warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SpecimenSix napisał:

Czy warto utrzymywać kontakt z dziewczyną, która dała mi numer telefonu po 10 minutach pisania, ale mieszka daleko ode mnie? W dodatku szansa, że się z nią spotkam jest niewielka. 

 

Jeżeli jesteś nieśmiały i ogólnie chcesz się "wyrobić" to zamiast pisania rozmawiać telefonicznie, uczyć się bajerować, grać emocjami, raz być miłym innym razem lekko opierdzielić za coś,  1 cel to wysłanie Tobie "prywatnych" zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A badoo jak oceniacie? Z tego co widze dalej mozna wyhaczyć jakąś Panią 30+ na przygodne ruchanko. Z takimi przynajmniej wiadomo o co chodzi i jak jakaś zgodzi sie spotkać z gościem 10 lat młodszym, to wiadomo po co i nie trzeba za bardzo kombinować z randkami dla kogoś takiego jak ja który szuka jednego u Pań i nie rucha za czesto jest to czasem zbawienne, a jakoś nie mogę sie przekonać do Div, a celibat mi nie wychodzi póki co. Warto celować w Panie które się dopiero zarejestrowały wtedy jest spora szansa na spotkanie, te dłużej przebywające juz są zmanierowane i czesto szukają zwiazku i księcia z bajki.

Edytowane przez BrightStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie dzieci nie ma, ale niby chce, na Sympatii jest taka śmieszna rubryka "chce dzieci" albo "nie chce dzieci"

A chce Snickersa :) ?

Ta pani jest już tam ładnych parę lat, może nawet z 5 jeżeli dobrze liczę

Na plus trzeba jej zaliczyć, że często aktualizuje fotki, średnio powiedzmy co 3-4 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.