Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 20.08.2017 o 10:42, Brat Jan napisał:

Jedna dość ładna 23 latka z dzieckiem na bado mi napisała niedawno, że na tym portalu wszyscy mężczyźni chcą tylko jednego ;)

a czego innego może chcieć świadomy facet u 23 latki z dzieckiem? :lol: poruchać i arrivederci :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już była o tym mowa, ale zawsze od zdjęć warto odjąć -1 albo -2 , one są mistrzami kamuflażu. Po kilku spotkaniach z rówieśniczkami, musiałem prawy suwak przesunąć zdecydowanie o 5 lat mniej. Szkoda czasu tracić na sprawdzanie. I to co szef  Marek wspominał, teraz 40+ milfy dopiero mnie zauważają , eh co za przewrotna sytuacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2017 o 20:43, Samiec92 napisał:

Panowie, mam problem z logistyka, chciałbym zapytać Warszawiaków o fajne tanie lub darmowe sposoby na randki tinderowe, już mi się pomysły kończą. Rady ogólne tez chętnie przyjmę, ale jednak konkretne miejscówki najlepiej w centrum bardziej na propsie :)

Wujek Google pisze, że mieszkania na godziny w centrum Warszawy po 50 PLN można nająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2017 o 11:04, Arintal napisał:

Zrobiłem test na sympati. Pare lat temu miałem konto też na chwilę. Co widzę: ~60% te same twarze i te same zdjęcia :)). Napisałem do każdej co mnie nie odrzucało. Około 10% odpisało. Zauważyłem bardzo popularne teraz są w profilach: góry,rower i jogging. I zawsze kontakt się urywał jak się dopytałem bardziej szczegółowo o hobby. Np jazda na rowerze - ile kilometrów robi i cisza. Lubi gotować? To jakaś ciekawą potrawę którą nie robiłem  - też kontakt urwany :). Uznaję że tylko wpisane były dla podbicia wizerunku. A jak widać że koleś nie frajer to trzeba spławić:)

Bo odpowiadanie na takie pytania gdzie trzeba się zastanowić je nudzi. Mogłeś się zapytac na co lubi wydawać pieniądze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

a czego innego może chcieć świadomy facet u 23 latki z dzieckiem? :lol: poruchać i arrivederci :D 

Ale że większość to już ci świadomi?

Dziwne żeby ładna 23-latka z 1 dzieckiem nie znalazła na Bado ani jednego białorycerza, który chciałby związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś ruska pisze do mnie, że może przyjechać ???

Część  jej listu 

slyszalem, ze dobrzy ludzie w kazdym kraju
i mysle, ze masz bardzo piekny kraj. Chce znalezc dobrego czlowieka, z ktorym moge byc szczesliwy i tworzenia
silna rodzina. Wzrost 172 cm. Ciezar ciala 56 kg. Tylko ja 34 lat. Chcialbym wiedziec wiecej o Tobie.
Opowiedz nam o swojej rodzinie i wyslac mi wiecej zdjec. Ja czekam na nastepny list.
Twoja nowa dziewczyna Elena.

 

 

Edytowane przez Sławek Morenz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Dziwne żeby ładna 23-latka z 1 dzieckiem nie znalazła na Bado ani jednego białorycerza, który chciałby związku.

Najprawdopodobniej nie trafiła na odpowiedniego - w sensie - na pewno jeśli jest ładna ma masę odzewu, bo i pasztety mają masę odzewu (skaranie boskie), więc zapewne części odpisuje przy czym wygląda to tak, że 3/4 spieprza po usłyszeniu, że ma dziecko, 1/4 zostaje bo: a) chce zaruchać i robi jej nadzieje b ) chce zaruchać ale jest też białorycerzem wiec wezmie dzieciaka i pania do siebie, tylko, że widocznie Ci z punktu B są zbyt słabo zasobni i dlatego pani narzeka :) ale to tylko moje przypuszczenia.

Robiąc lekki offtop, przypominam sobie jak bardzo panie w ciąży bez "tatusia" są desperatkami. Historia z życia wzięta, Pani M ma dziecko, po miesiącu znajomości pcha sie do mojego domu, że przyjedzie (sama w którymś mscu ciąży) pociągiem X km i wgle..a teraz lepsza część historii, Pani M utrzymuje orbiterów, jeden z nich, kolega z pracy jest tak nią zafascynowany, że mimo jej widocznego brzucha (czyli świadomości, że jest w ciąży) proponuje jej ślub, mało tego, oświadcza się jej..i tu nie wytrzymacie ze śmiechu: PRZEZ KURWA SMSA :lol: 

Nie był to blef z jej strony bo tego sms'a widziałem :lol: ciągnąc dalej wątek, Pani M była na tyle obrotna, że zanim urodziła (z miesiac, dwa przed) znalazła sobie potencjalnego tatusia.

Potencjalny tatuś po narodzinach nie - jego dziecka oświadcza sie Pani M. Żyli długo i szczęśliwie. Takie przynajmniej robią miny na wspólnych, cukierkowych zdjęciach na FB. Jak jest? Wiedzą wszyscy użytkownicy forum, bankomat wypłaca, młoda mama sie bawi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo @Quo Vadis?

Ona młoda, ładna nie spotyka się z byle kim, wybiera takich z wyższym SMV, a oni zazwyczaj mają powodzenie u bab więc gdy ona zaczyna naciskać na związek kończą znajomość.

Dziecko ma zaznaczone w opisie więc część potencjalnych kandydatów ją od razu mija.

Są szanse, że trafi na takiego jakiego chce.

Albo z czasem obniży poprzeczkę i weźmie z niższym SMV byleby kogoś mieć i przypieczętuje wspólnym dzieckiem. Chociaż tutaj pewności nie ma czy wybranek będzie biologicznym ojcem i jak długo ten związek przetrwa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/20/2017 at 2:50 PM, marios27 said:

nie ważne kto spłodził ważne kto wychował

Ja bardzo lubię takie stwierdzenie i wtedy samicom odpowiadam:

ok, przyjmuję ten punkt widzenia i trochę go rozciągnę: nie ważne kogo dymam tylko to czy są z tego dzieci, a skoro tak to oczekuję przywzolenia na chodzenie po burdelach.

 

Reakcje są łatwe do przewidzenia :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Chrumkacz said:

Wy tam się bawicie w jakieś tindery czy badoo, a piękne, chętne laski same do Was piszą, sprawdźcie skrzynkę spam ;p

Tak, tak. Jak na sympatii od kont usuniętych. Bo jesteś tym jedynym co założyła konto specjalnie żeby ci wysłać wiadomość i od razu skasowała. :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie odpisuję takim, co wywalają konto na Sympatii, jest to normalne zjawisko na tym portalu, co jakiś czas dostaję takie wiadomości :D
Za to dziś trafiłem na Badoo na taki oto cytat w opisie:
“Nie interesuje mnie jak zarabiasz na życie. Chcę wiedzieć, za czym tęsknisz i o czym ośmielasz się marzyć, wychodząc na spotkanie tęsknocie swego serca. Nie interesuje mnie, ile masz lat. Chcę wiedzieć, czy dla miłości, dla marzenia, dla przygody życia zaryzykujesz, że wezmą cię za głupca.”

 

Oriah Mountain Dreamer

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, MichaelLevitt said:

Panowie, opłaca się zakładać konta na tych serwisach? Czy nadal same wychuchane piździska tam przesiadują ?

W tym miesiącu kopiłem sobie premium i otwartą pocztę na sympatii. Poziom panien żal w przedziale 22-29 lat. A o 30+ z dzieckiem co piszą same nie będę wspominał :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.