Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.10.2017 o 15:22, Quo Vadis? napisał:

Rozmawiałem kiedyś z koleżanką i ona stwierdziła, całkiem szczerze, że dziwnie się czuje jak obcy facet kupuje jej kwiaty. 

mowa o kupowane kwiatów jak się już znasz z Panią. Jak nie wydajesz kasy na Swoją Panią to musisz być boskim żigolakiem.

Skąpienie na Panią + brak dostarczania emocji = koniec.

Kobiety mają taki wybór, że hej. Nie, nie jesteście wyjątkowi. Na wasze miejsce jest masa innych samców + programowanie kobiet.

Ona myśli, że może mieć szejka z Dubaju, a Wy skąpicie 5 zł na kawę :D

Edytowane przez PewnySiebie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PewnySiebie napisał:

Skąpienie na Panią + brak dostarczania emocji = koniec.

Kobiety mają taki wybór, że hej. Nie, nie jesteście wyjątkowi.

 

Nie ma co dziadować na siebie ani na kogoś, z kim jesteś, jeśli ten ktoś nie próbuje na tobie przyoszczędzić lub tak się ustawić, by "jej się opłacało". Mężczyźni też mają wybór. Emocje - jak najbardziej, jeśli to daje satysfakcję mężczyźnie. Zabawianie kobiety, by chciała z tobą być - absolutnie nie. Nie ta, to inna. Amen.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jasne, obcej babie mam kupować kwiatki, sratki pierdatki i robić tak jak każdy standardowy samiec czyli podlizywać się i liczyć na to że mnie wybierze. Nie dzięki. To rezerwuje dla swojej mamy, siostry i babci. Zawsze na spotkanie jak idę to na luzie, bez spiny i z małą ilością kasy bo z jakiej paki mam stawiać? Sprawa jest jasna każdy płaci za siebie. Nie podoba się to trudno. Jak nie ta to inna

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2017 o 19:15, jaco0007 napisał:

Nie zrozumiałeś, jak naprawdę aż tak Tobie na niej zależy kwiatki (totalnie nie ważne jakie) ona postawi je sobie w domu i będzie się do nich cieszyć, będzie czuć ich zapach, a niech jeszcze jakaś koleżanka przyjdzie....
Moja Pani tak eksponuje kwiatki ode mnie że szok (kolejna tak robi) jak przychodzą koleżanki to szkoda że stawia ich w wejściu..

Chodzi o to że jak będzie cieszyć się do tych kwiatków/wąchać je czy cholera wie co jeszcze innego, pomyśli wcześniej czy później skąd je ma...
Powodzenia i randka totalnie nie tuzinkowa.

Ja też mam coś z biało rycerstwa, ale robię to świadomie.

@jaco0007 nie wiem co wciągasz, ale dobre to jest. Podeślesz mi proszę namiar na Twojego dealera? *

 

(* nie dotyczy jeśli umawiasz się na randki z kwiaciarkami.)

 

Kwiatki na pierwszej randce są:

1) niewygodne dla kobiety (co ona ma z nimi zrobić? Wsadzić sobie za dekolt?)

2) sztampowe;

3) od początku ustawiają mężczyznę w konwencji "trzeba coś przynosić Pani".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oktabryski , bracie przeczytaj powoli ze zrozumieniem... ja jakiej pierwszej randce...

Już jeden brat mnie cytował.

 

     Dnia ‎07‎.‎10‎.‎2017 o 15:50, jaco0007 napisał:

Z mojego doświadczenia jak już trochę poznałem panią i była pierwsza randka (tak jest z obecną panią) przyniosłem jej kwiatki,

 

Właśnie, gdy po 1 spotkaniu Pani (dostosowuję sie do nowych wymogów pisowni o babach) z internetu dobrze rokuje to na następne spotkanie warto byłoby ten kwiatek mieć oraz jakiś plan

Ale nie na 1 zapoznawcze, chyba, że zerwany z ogródka bo wystawał zza płotu na chodnik :D (tak robiłem)

Edytowane przez jaco0007
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5a8b0cecc2a2c.jpg

 

Kiedy Pani myśli, że już wszystko może,

I gdy zapadł zmrok na dworze,

Kędy słyszy słowa, co ich mocno pragnie

"Auto" i uległa jest jak jagnię,

Lecz okaże się, że na nic jej starania,

Masz chłopaka? Piechtą ganiasz

- autor nieznany, tomik wierszy poety mizogina

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie obecnie darowałem wszelkie internetowe portale randkowe. Odpisuje 1 na 5 i to i tak dopiero jak się rozpiszę mocno na dzień dobry w sensie kilkanaście zdań. Bo jak napiszę jedno, dwa zdania to odpisze bardziej 1 na 7-8. Z tych z którymi się z kolei pisze, to poda swój numer telefonu może co 3 albo co 4 i to też najczęściej po wielodniowym pisaniu. A z tych co poda numer telefonu to może do spotkania dojdzie z co 4-tą i to często po wielu tygodniach. Podsumowując = 5 x 3 x 4 = 60. Czyli muszę napisać do 60 kobiet, z czego z większością wymienić dziesiątki wiadomości, żeby umówić się z jedną z nich i to tak tylko na godzinę w kawiarni. To lepsze wyniki mam już na żywo, więc nie będę kobietom podbijać atencji na internetach.

Edytowane przez Roh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok moje trzy grosze

 

Bawilem sie w krotki opis zwiezly smieszny i bylo tak sobie.

Teraz mam jedno zdanie skopiowane "i am who i am and i have the need to be"

 

Fotki wybrane tzn sa ze zwierzkami sport I jedno w koszuli i powiem tak. Nie napinam sie mam lekko wylozone i zaczely pisac takie nawet calkiem (co prawda celuje po 30) zobacyzmy jak dalej pojdzie

 

Oczywiscie mam fotki z dwoma psami zaden moj i teksty w stylu podoba mi sie Twoj pies ... hmmm lekko mnie zaskakuja ale daje rade :)

Najwazniejsze to nie napinac sie i bez presji

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem czy powinienem to wrzucić tutaj, czy do tematu z żartami, ale o mało dzisiaj nie umarłem ze śmiechu. Otóż bawię się zgodnie z powyższym poradnikiem na badoo i napisało do mnie wczoraj dziewczę.

badoo.JPG.e76c0af4cf1c7165265d7dcb6cac5b9a.JPG

 

Jakoś nie odpisałem od razu, a w zasadzie wcale. No i dzisiaj wchodzę i widzę, że pisze do mnie dalej. Gadu gadu i się pytam o zainteresowania. A ona na to:

59e89a831fc1b_badoo2.JPG.d93fe3efdc3b6595bc6b044784c50037.JPG

 

 

...

 

 

Jeśli nie powinienem upubliczniać tego zdjęcia to zdejmę oczywiście.

HAHAHAHAHA

 

Przez 5 minut nie mogłem się zebrać żeby odpisać po tym jak spadłem z krzesła i nastraszyłem całe osiedle dzikim wyciem :D Mimo swojego wyglądu, o ja pierdole :D:D:D Niestatystyczna! 

 

Dzięki za poradnik, watro było choćby dla tego.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@developers Ja stosuje taką zasadę, że jak sam jestem przy kości to nie wymagam tego od kobiety (chyba, że już bardzo upasiona to nie). Ostatnio zacząłem się spotykać z taką jedną w typie Żydówki, przy kości, ale tak zafascynowana mną, że jak podesłałem książkę do języka C w formie ebooka to przeczytała wstęp. Pytała się na czym polega programowanie i o co chodzi to myślę sprawdzimy czy to jest szczere zainteresowanie tematem. Przeczytała i zrozumiała. Zobaczymy jak dalej ta znajomość się potoczy. ;) Polecam sugerować obejrzenie filmu czy przeczytanie fragmentu książki: do 20-30 stron, a potem nawiązać do tego w rozmowie nie popisując się wiedzą, ale sprawdzając czy przeczytała i czy jeżeli nie przeczytała czy nie kłamie. Dobry miernik zaangażowania kobiety i zainteresowania naszą osobą. 

 

Kobieta poznana w bibliotece uczelnianej (politechnika). :D 

Edytowane przez volcaniusch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, volcaniusch said:

Ostatnio zacząłem się spotykać z taką jedną w typie Żydówki, przy kości, ale tak zafascynowana mną, że jak podesłałem książkę do języka C w formie ebooka to przeczytała wstęp.

Ciekawie będzie jak ona w rewanżu podeśle Tobie książkę po Hebrajsku. A później przepyta Cię o czym był wstęp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@developers Nie jest Żydówką. Niewierząca z domu katolickiego. Określiłem typ urody. Dobrze rokuje, bo studiuje kierunek techniczny, ale trzeba mieć zawsze świadomość, że to może się skończyć z dnia na dzień. Spotykałem się z kilkoma pięknościami, ale zero pasji tylko instagram, sesje robione przez koleżanki, clubbing, make-up. Estetyka jest ważna, bo Marek mówił, że kobieta ma podniecać mężczyznę. Z resztą widziałem ją bez makijażu (maluje tylko oczy i to bez efektu pandy) i nie jest źle. Ciekawa uroda swoją drogą. Trzeba jednak pamiętać, że to kobieta nadal, jednak cieszę się chwilą. ;) 

 

Bądźmy mężczyznami i popatrzmy obiektywnie: sami idealni nie jesteśmy, więc czasami na piegowatą, rudą (jeżeli ktoś lubi lub mu nie przeszkadza taki typ urody) Asię warto zwrócić uwagę, jeżeli wyróżnia się z tłumu. Zauważyłem, że jak idę z taką 5 czy 6 to zwracam uwagę Pań o wyższym SMV. Ciekawe dlaczego. ;)

 

Jeżeli miałbym wybrać między głupkowatą 8, a wykazującą jakiś poziom intelektualny 5-6 to wybór jest oczywisty. Wybiorę drugą, bo nie taka kobieta straszna jak się pomaluje, a trudno żeby piękność zmądrzała. 

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, developers napisał:

A co w tym śmiesznego? Nie jest z wyglądu taka zła. Ja bym dał jej 5 lub 6.

@developers Jej przekonanie o własnej wyjątkowości. Najpierw mi pisze, że niestandardowa, chwile potem jej zainteresowania to psychologia, podróże i kierunek humanistyczny. Wspomina o swoim dobrym wyglądzie i braku powodzenia (gdzie udowadnia, że mówi serio pisząc do mnie pierwsza i mając 20 zdjęć w profilu, wszystkie podobne). I wiesz, też dałbym jej 5/10, ale jej się wydaje, że jest co najmniej 9-tką, tylko pechową. Zdjęcie nie jest głównym powodem mojego rozbawienia, jest w celach poglądowych. Ona ma potencjał, pójdzie na siłownię, oczyta się, będzie z niej piękna i interesująca kobieta. Ale w tym momencie rozmija się całkowicie z rzeczywistością. A obecność na badoo zapewne podsyca jej obecny obraz siebie, bo wielu mężczyzn klika serduszko na wszystko, tak jak ja.

 

@volcaniusch Jeśli ja miałbym wybierać, to wolę głupią 8. Do głębokich rozmów o filozofii i prawach świata mam przyjaciół i przyjaciółki. Poza tym jestem zdania, że jeśli ktoś jest inteligentny, to jest wartościową osobą i należy się z nim/nią znać. Przyjaźń może trwać latami, związek to jednak raczej rzecz przelotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzesiek  O gustach się nie dyskutuje. :) Nie szukam kobiety do reprezentacji, a jak chciałbym 8 poruchać to bym poszedł na taką dive i zapłacił za całą noc. Od SMV 7 czy 8 zaczyna się poziom niedostępności dla większości mężczyzn. ;)

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.