Skocz do zawartości

Badoo, Sympatia, Tinder - poradnik - online dating w pigułce - manual - pytania i odpowiedzi


Długowłosy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jaco0007 napisał:

Czy to jest 10/10 http://sympatia.onet.pl/Anna1991r,f1b93ea242918dba3d5b25d6ff5e308d,10,1,user.html

W wymaganiach to 100/10 :)

Pani pisze ile zarabia i czym jeździ oraz czego oczekuje, no nieźle takiego profilu to jeszcze nie widziałem.

 

 

Fejk, dużo zdjęć, a Porszakiem się nie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaco0007 po Twoim wpisie domniemywam, że karta graficzna Ci ześwirowała i masz już mokro w kroku ;) Mało loszkopisów czytałeś - zwróć uwagę co lachonek wpisał w rubryce zawód i będziesz miał odpowiedź. Ewidentnie lala (możliwe że razem z koleżaneczkami z tzw. agencji social media)  kręci bekę i liczy na atencję puszków-okruszków ze zdjęciami na tle czerwonych i czarnych furek. Panienka o faktycznych zasobach takich jak w opisie nie poniżałaby się tego typu anonsem na sympatii... :D  

Edytowane przez Komti
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę na jej zdjęciach żadnego statusu majątkowego, mogłaby chociaż z fotoszopa skorzystać i wstawić jakieś Bali czy Malediwy.:D

Nic nie potwierdza tego co o sobie pisze, typowa szczupła 30-stka z wymaganiami w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie ładna, ale zdjęcia są zbyt dosłowne - a sam profil dość kompromitujący, jak na członka zarządu/dyrektora. Co taka kobieta robi na Sympatii? Na spotkaniach zarządu spotyka meneli, więc postanowiła poszukać "faceta na poziomie" na Sympatii. Niezłe. To pewnie jakiś eksperyment, może zbiera dane do magisterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎22 o 00:12, PewnySiebie napisał:

Naczytaliście się o byciu nagrodą dla kobiety, ale prawda jest taka, że niewielu facetów tak może ze względu na rosnące oczekiwania kobiet i będzie ich jeszcze mniej.

No w zasadzie masz rację, ale... to działa też w drugą stronę, wystarczy podmienić parę słów i oto co otrzymujemy:

 

Naczytałyście się o byciu nagrodą dla faceta, ale prawda jest taka, że niewiele kobiet tak może ze względu na rosnące oczekiwania facetów i będzie ich jeszcze mniej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pisał ale uważajcie na sympatii jest coraz więcej fałszywych profili. Kolesie podszywają się pod laski i podają nr. telefonu które są numerami aktywacyjnymi do smsów premium za słona kaskę. :)

Badoo zlikwidowałem. Kiedyś to był spoko portal...teraz tyle opłat... jakieś kredyty śmieszne. Im laska ładniejsze tym więcej kosztuje napisanie do niej a potem i tak nawet tego nie odczyta. Szkoda na to nerwów i kasy i czasu moim zdaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mistrzunio Wiesz że ostatnio mi się to trafiło xD Laska całkiem ładna to coś tam napisałem. Odpisała bez patrzenia na profil ale od razu dziwna to była wiadomość. Coś ala - Fajnie że napisałeś! Być może czekałam na Ciebie. Powiem coś o sobie bla bla bla. Widać jesteś fajnym facetem. Podaj mi swój email lub nr telefonu to popiszemy. Napisałem że nie podaje obcym osobom a ona/on "Chciałbym"Cię bliżej poznać. Odezwij się bla bla. Odpisałem że z facetami też nie gadam bo jestem heteroseksualny na co otrzymałem odpowiedz jakąś przepraszająca ale juz usunąłem. Nie wiem może zle to zrozumiałem ale bynajmniej dla mnie było to podejrzane

http://sympatia.onet.pl/Annushkau,user.html <- jej profil

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11/30/2017 o 21:38, marios27 napisał:

"Jestem bardzo romantyczna, wrażliwy" - pani nawet nie przeczytała swojego profilu? Przecież to jest kompromitujący błąd w opisie, który zajmuje aż 1 (jedną) linijkę.

 

Wg mnie Sympatia jest w sporej części animowana - sporo kont jest fejkowych, kryją się za nimi "moderatorzy", którzy coś tam odpiszą (albo i nie). Mam więcej obserwacji potwierdzających tę tezę, możee kiedyś je zbiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimy czasy postanowiłem reaktywować konto na Tinerze. Dzisiaj zaliczyłem falstart.. Właśnie wracam z pierwszego spotkania i trafiłem fatalnie.. Wcześniej miałem koło 30 randek ale ta dzisiejsza panna intelektualnie poziom bardzo mizerny.. Co do wyglądu - różnica pomiędzy zdjęciami na portalu a wyglądem w realeu kosmos. Pogadałem chwilkę i kulturalnie się zawinąłem..  Nie ma cudów, trzeba poświęcić czas na te randki i może 1 z 50 wpasuje się w nasze wymagania do ewentualnego związku(chyba, że się szuka na sex to może się udać szybciej).

 

Najlepsze podejście według mnie to umawianie się dla treningu na luźno - ćwiczymy swoje kompetencje miękkie B)

Edytowane przez SterlinG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SterlinG napisał:

Ostatnimy czasy postanowiłem reaktywować konto na Tinerze. Dzisiaj zaliczyłem falstart.. Właśnie wracam z pierwszego spotkania i trafiłem fatalnie.. Wcześniej miałem koło 30 randek ale ta dzisiejsza panna intelektualnie poziom bardzo mizerny..

30 randek to dużo. Nic nie podpasowało czy masz wysokie wymagania? Podejrzewam, że na tych portalach to się ludzie tylko spotykają i niewiele z tego wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

30 randek to dużo. Nic nie podpasowało czy masz wysokie wymagania? Podejrzewam, że na tych portalach to się ludzie tylko spotykają i niewiele z tego wynika.

Sam od siebie dużo wymagam, także w stostunku do pań też mam wysokie wymagania. Przytoczę ci statystyki: z tych 30 pań tylko z jedną umówiłem się na 2 spotkanie i z jedną miałem sex na pierwszym spotkaniu. Szału nie ma :>

Edytowane przez SterlinG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Czy Tinder wymaga połączenia z Fejsem?

Da się to jakoś obejść?

Niestety ale musisz mieć konto na fejsie(może być fikcyjne oczywiście). Jeśli chcesz się pobawić w randkowanie i twój target to laski 18-23 to warto się przemęczyć z tym fejsem bo Tinder pod tym względem jest nr 1 jeśli chodzi o portale randkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad tym Tinderem od jakiegoś czasu, ale problem w tym że smartfona nie mam :P (prosze sie nie śmiać, po prostu przyzwyczajony jestem do normalnej komórki).

Ciekawi mnie strasznie jakie panny tam sie pojawiają. Tzn, wiem jakie - takie jak w realu są, ale jaki "typ" jest dominujący że tak powiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Badoo i znowu to samo wkurwienie.
Kobiety nie wiedzą jak mam na imie ale pytanie:
"czym się zajmujesz na codzień" mnie rozpierdala emocjonalnie.
Odpowiadam jak zwykle nie odpowiadając.
Mówię, że pytasz o pracę i czas po pracy?
Zawsze pada odpowiedź: To i To :D:D:D
Wtedy odpisuję: Poczekaj miałem gdzieś tu pod ręką wyciąg z banku.
Po takim tekście nie odpisują już.
Lub jeśli ma jakieś choćby szczątkowe poczucie humoru to pisze dalej.
Wtedy ja pytam a Ty MASZ JAKIEŚ PASJE W ŻYCIU?

 

Chyba znacie odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.