Skocz do zawartości

Cześć Pany!


Fokstrot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie!

Czytuje Marka jakoś od 2011 kiedy to nie wiedzieć jak i czemu zawędrowałem na samczeruno i ecoego, a co ciekawe miało to miejsce w momencie gdy przeżywałem problemy w związku.

Później czytałem czytałem i czytałem artykuły na samczym runie (nawet kilka komentowałem), potem wszystkie książki poza najnowszą kobietopedią (nadrobię obiecuję). Forum również czytuje od dawna, ale własnie dzisiaj postanowiłem się zarejestrować by dokładać swoja cegiełkę do tego dzieła i zacząć się czynnie udzielać a nie tylko biernie czytać i pasożytować :)

Tak krotko o mnie. Mam 29 lat, wykształcenie prezydenckie :D w stałym związku od 2.5 roku, dziecko w drodze. 

 

Generalnie raczej jestem lamusem w kwestiach damsko męskich w sensie takim, że ciężko mi na dłuższą metę trzymać ramę. Daję sobie wchodzić na głowę co powoduje problemy w związku ponieważ wychodzę z roli samca przewodnika, potem do niej wracam ale jest to sinusoida. Nad tym chcę pracować.

 

Pozdrawiam starą gwardię forum i naczelnego wodza Marka!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.