Skocz do zawartości

Spalenie kukły żyda - bezwzględne więzienie.


Rekomendowane odpowiedzi

Przewalenie milionów - zawiasy.

 

Kajetan, syn prokuratorki morduje - wariat, więc psychiatryk parę lat i wolność.

 

Wyruchanie narodu przez polityka - nic.

 

 

Spalenie kukły żyda - 10 miechów bezwzględnego więzienia. Goj musi wiedzieć, co mu wolno a co nie.

 

http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/spalil-kukle-zyda-idzie-do-wiezienia,11484920/

 

 

 

Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że "goje rodzą się po to, by służyć Żydom". – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie - zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do... zwierząt pociągowych - pisze "Rzeczpospolita".
Zdaniem rabina, gdyby goje nie mogli służyć Żydom "nie mieliby po co istnieć". Tłumacząc zaś długowieczność ludzi pochodzenia nie-Żydowskiego rabin Josef użył plastycznej metafory porównując takich ludzi do... osłów. – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda - mówił rabin.
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno być spokojnym słysząc takie wyroki. To jest obraz zdegenerowanego, wynaturzonego i upadającego systemu prawnego. Już w sprawach rodzinnych zapadają maksymalnie patologiczne rozstrzygnięcia, a teraz kolej na sprawy karne. Gdzie obiektywizm sądu, który wydaje wyroki pod wpływem nacisków, a to opinii publicznej, a to jakiś środowisk. 

A ciekawe, czy gdyby chłopak spalił kukłę Polaka, to też dostałby tak absurdalny wyrok.

Nasuwa się tylko jeden wniosek: Prawny Gnój.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby spalił kukłę chrześcijanina? Gówno by się stało, bo przecież na chrześcijan można nasrać, ale wspaniałego żyda/czarnego itd... już dotknąć nie wolno. 

 

Żydowskie łase łapska sięgają dalej niż się społeczeństwu wydaje d; 

Edytowane przez Gekoneks
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo, kto w Polsce zostaje sędzia, prokuratorem czy adwokatem. Nazwiska niby brzmią jak polskie, ale... czy ktoś zna rodziców sędziów? Czy ktoś wie, skąd pochodzą? No nie. Nie wiadomo nic. Ci ludzie ukrywają swoje pochodzenie. Dlaczego?

 

Mnie to zawsze dziwi. Ludzie ufają politykom czy sędziom, choć nie wiedzą o nich nic.

W miejscowościach, z których pochodzą moi rodzice, niektórzy do tej pory pamiętają moich pradziadków. Posługując się tylko ustnym przekazem można dotrzeć do trzeciego pokolenia wstecz. W przypadku sędziów i polityków jest to niemożliwe. Nikt nie wie, skąd się wzięli. Po prostu są.

 

Na temat sędziów można mówić naprawdę bardzo dużo. Nie mam o nich dobrego zdania, wręcz przeciwnie. Najlepiej określa ich Zbigniew Stonoga: "sądowe kurwy". Myślę jednak, że i tak jest to bardzo delikatne określenie.

 

Miałem do czynienia z sądami "rodzinnymi" i z cywilnym, a także z prokuraturą w moim mieście i na każde swoje słowo mam dowody w postaci postanowień sądów wraz z uzasadnieniem.

 

 

Generalnie wygląda to tak:

Sędzia ma swobodę w ocenie materiału dowodowego. Może z dowodami robić, co chce i oni z tego korzystają. Dopasowują sobie interpretacje do wyroku, który jest ustalony z góry. Jeśli dowody nie pasują do przyjętej tezy, to są odrzucane albo interpretowane zupełnie na opak.

 

 

Mam taki przykład: Minister Edukacji Narodowej stwierdza wprost, że dyrektor przedszkola nie ma prawa do interpretacji zapisów kodeksu rodzinnego i opiekuńczego i nie może ingerować w sposób wykonywania władzy rodzicielskiej przez rodziców.... Ale prokurator i sędzia twierdzą, ze jest inaczej ;)

 

Niedawno w wywiadzie Minister Jaki powiedział wprost, że jeśli PiS nie przeprowadzi reformy sądów, to ludzie wyjdą na ulice. Za to ma u mnie duży plus, bo mówi, jak jest. Od dawna twierdzę, że ten cały burdel zbliża się do cienkiej granicy, po przekroczeniu której będzie się działo na ulicach.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Przypominam że Prezydent A.Duda, na spotkaniu w senacie USA, z żydowskimi senatorami zobowiązał się do sprawniejszej legislacji dot. sprawach żydowskich w Polsce.

No i mamy pierwsze 'pokłosie' tych rozmów, polegające na zdyscyplinowaniu Goja i osadzenie go w pierdlu, co ma być wyraźnym sygnałem dla innych nieposłusznych Gojów.

 

  Mam nadzieje że mieszkańcy Wrocławia okażą swoje wzburzenie tym skandalicznym wyrokiem. Może spalić sto kukieł? 

W historii Polski dużo jest przykładów, że im bardziej dokręca się śrubę Polakowi, to tym bardziej jest krnąbrny i nieposłuszny.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W Polsce w KK obowiązują paragrafy 256 i 257:

 

Art. 256.

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.

§ 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.

§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd orzeka przepadek przedmiotów, o których mowa w § 2, chociażby nie stanowiły własności sprawcy.

 

Art. 257.

Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

(za http://kodeks-karny.org/)

 

2. Sąd musi działać w granicach prawa.

3. KK to normalna ustawa i jak większości parlamentarnej nie odpowiada to parlament może KK zmienić.

4. Istnieje różnica w praktyce pomiędzy znieważaniem narodu polskiego a znieważeniem innych narodów (jakaś dyskryminacja krajowców w stylu: "większości nie można znieważyć") - nie zgadzam się z tym.

5. Wymiar sprawiedliwości w Polsce "miał się sam oczyścić" - bez komentarza.

6. Słowa rabina nie padły w Polsce (jak domniemuję), zatem nie można sprawdzić jak polski sąd by je ocenił.

7. Wiadomości o judaizmie wolę czerpać np. stąd: http://www.the614thcs.com/ - to portal z USA, totalnie inna narracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze w tym jest to, że sędziowie w polsce działają nielegalnie.

Prezydent powołuje jakąś osobę, aby osądzała suwerena.

To suweren - Naród ma wybrać swoich sędziów.

A tak mamy, kukły w stopniu wojewody, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności, z nieograniczoną władzą.

I jeszcze sami siebie wybierają....

Tu jest to opisane: http://www.januszsanocki.com/2016/04/21/zlamanie-konstytucyjnej-zasady-suwerennosci-narodu-przyczyna-patologii-w-wymiarze-sprawiedliwosci/

 

No i dodatkowo, brak ławy przysięgłych, która by ukróciła "dziki zachód" wśród sędziosko-prokuratorskiej mafii.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Dobi napisał:

Z lawami przysięgłych mogło by być podobnie, jak z lawnikami obecnie: Jeśli któryś zgłasza zdanie odrębne, to nie jest powoływany na sprawy. W ten sposób sędzia pozbywa się tych, którzy myślą inaczej.

Tylko jeśli ława przysięgłych zawodowa, jeśli "amatorska" (do każdej sprawy losuje się obywateli z ogólnej puli obywateli) to sędzia nie dysponuje historią wydanych przez danego ławnika werdyktów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Panowie taka refleksja.

Jakie w Polsce miasta są najbardziej zażydzone?

Gdzie po II wojnie umieszczono najwięcej 'repatriantów', gdzie można było umieścić dużo talmudystów zmieniając im nazwiska?

 

   Spójrzcie co sobą reprezentują takie miasta jak Gdańsk, Wrocław, Szczecin i większość miast na ziemiach odzyskanych.

Do nie dawna nie rozumiałem wyborów mieszkańców tych miast, na swoich włodarzy. Teraz zrozumiałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, nowhereman80 napisał:

Jeśli za palenie kukły Żyda idzie się na 10 miesięcy do pierdla, to na ile powinno się być skazanym za używanie terminu "polskie obozy śmierci"?

 

Pamiętam sondę uliczną z losowymi mieszkańcami Izraela. Lwia część z nich twierdziła, że obozy były w polsce dlatego, że hitler wiedział o rzekomej

zoologicznej nienawiści polaków do ich nacji. Na pytanie czy wiedzą, że wielu polaków ratowało żydów w czasie wojny odpowiadali niejako z automatu

"wiem też, że wielu polaków mordowało żydów" - także u nich propaganda też pracuje pełną parą.

Jest podkładka, czemu można uważać gojów za zwierzęta. Oczywiście dokument mógł być stronniczy. ;)

 

Kiedy się kręci "Pokłosie" za publiczne pieniądze to jest odkłamywanie historii, ale spróbujmy zdobyć hajs np. na dokument na ten temat:

 

Jesienią 1939 roku na Kresach doszło do antypolskiej rewolucji mniejszości narodowych. Częściowo był to efekt sowieckiej inspiracji, jednak narody wschodniosłowiańskie i Żydzi także z własnej woli niszczyły wszelkie pozostałości po symbolach polskości. To była zdrada – mówi w rozmowie z wrześniowym „Do Rzeczy Historia” prof. Krzysztof Jasiewicz z PAN.

Read more: http://www.pch24.pl/zydokomuna-to-nie-mit--o-zdradzie-mniejszosci-narodowych-w-roku-1939-mowi-prof--jasiewicz-,38011,i.html#ixzz4Qfqq4aOI

 

No cóż to będzie zianie nienawiścią i rozdrapywanie zagojonych ran.

Ja jestem za odkłamywaniem historii, ale w obie strony...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Assasyn napisał:

Polecam sie zapoznać

 

http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista-prawdziwych-zydowskich 

 

I ja, i jeszcze ja! Dlaczego nie ma mnie na liście?

 

A tak na serio to co wg Ciebie wynika z obecności danej osoby na liście?

 

 

24 minuty temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

No cóż to będzie zianie nienawiścią i rozdrapywanie zagojonych ran.

Ja jestem za odkłamywaniem historii, ale w obie strony...

 

http://www.the614thcs.com/38.2098.0.0.1.0.phtml

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pch24.pl/finkelstein--o-polskim-antysemityzmie-mowi-sie-dla-pieniedzy,18813,i.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Facet miał czy nadal ma przerąbane w USA. Zakaz wstępu na uczelnie, pogróżki.

 

''W dniu 19.04.1996r. Izrael Singer - wieloletni sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów, oskarżony później o różne defraudacje majątku - ogłosił, że jeśli Polska nie spełni jego żądań, będzie upokarzana na arenie międzynarodowej. Tak zaczął się atak Przedsiębiorstwa Holokaust na Polskę. W istocie, akty antypolonizmu są coraz częstsze - próbuje się relatywizować i zakłamywać historię. Bohaterski naród polski zrównuje się z niemieckimi nazistami. Wmawiane są nam zbrodnie, których nigdy się nie dopuściliśmy. Wszystko to, by wymusić na Polsce wypłatę odszkodowań w wysokości co najmniej 65mld$. W obliczu szykowanej nam przez Donalda Tuska wielkiej hucpy, nieformalny front walki o prawdę i pieniądze polskiego podatnika mówi STOP. Tak dalej być nie może! Jako naród musimy dać zdecydowany odpór, wbrew prożydowskiej propagandzie mediów polskojęzycznych, wbrew żydowskiemu lobby w USA. Przetłumaczyliśmy dla Polaków, wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem - demaskujący haniebne oszustwa amerykańskich organizacji żydowskich. Prosimy o propagowanie tego filmu wśród rodziny, znajomych, wszędzie gdzie tylko się da. Najwyższy czas by prawda zwyciężyła!''

"(..) tolerancja bowiem to nic innego jak przyjęcie żydowskiego punktu widzenia, zaś dialog to nic innego jak potulne spełnianie wszystkich zachcianek przedsiębiorstwa Holocaust."
Stanisław Michalkiewicz

 

 

 

Edytowane przez Psycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kootas oglądałem jego spot polityczny on ma najebane w bani jak Kowalski Marian.

 

Co do wyroku to mnie to nie dziwi, ale dziwi coś innego. Powiem obrazowo... Kiedyś na zachodzie pracowało się nie do końca tak jak byśmy chcieli, mówię chłopaki chodźcie razem to załatwimy itd kilku chciało reszta nie tego bo "co pomyślo i powjedzo" i "po cho sie wyhylać i dynerwować tyko".

 

Każdy kurwa narzeka że coś jest źle. A kto wychodzi na ulicę walczyć o swoje w tym kraju? No właśnie i w ten sposób gówno wychodzi, powoli dokręcają śruby a każdy się godzi, na wydatki rządowe pomniki smoleńskie papieże na kiju z podatków kasa zawsze się znajdzie a drogi i gospodarka po co, lepiej mówić że to przez zabory i IIwś i komune.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mini mini

Znalezione obrazy dla zapytania Żydowscy kaci grafika

Wystarczy poszukać nazwisk powojennych, sędziów prokuratorów  itd

Te środowiska były hermetyczne przez wiele lat, dziedziczyło sie po ojcach matkach stanowiska sędziowskie ,prokuratorskie i co niby teraz ma być? jeśli dzieci tych bydlaków kontynuują "dzieło ojców" pozmieniali nazwiska ale ryje trudno zmienić jak i wpojone przez ojców wzorce.

Temat rzeka i to naprawdę szeroka, kiedyś dużo czytałem na ten temat ale sie zbyt wiele nad tym poZYDGAŁEM.

OD WIEKÓW MORDUJĄ NARODY,ZAZWYCZAJ WYWOŁUJĄC REWOLUCJE, JAK I SKRYTOBÓJCZO .

A teraz...

 

 

 

http://3obieg.pl/jedna-krowa-w-palestynie-jest-wazniejsza-niz-wszystcy-zydzi-w-polsce

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/02/16/zydowscy-zolnierze-hitlera-zydzi-w-armii-niemieckiej/

Edytowane przez kryss
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.