Skocz do zawartości

Hej wszystkim


CzaroPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Braci!

 

Pewnie powinienem tu zacząć od czegoś o sobie - mam obecnie 23 lata, prawie ukończone studia na Politechnice Poznańskiej, kierunek mechatronika. "Prawie", bo z powodu jednej dziuni, pogrzebów w rodzinie oraz kompletnej blokady w głowie musiałem je przerwać tuż przed oddaniem pracy - już drugi rok pauzy, ale na jesieni wracam by je już skończyć, trochę odpoczynku mi się przydało.

 

Skąd się dowiedziałem o portalu? Widziałem wątek z ankietą i podobnym do tego pytaniem. Najwyżej się powtórzę - zupełnie pośrednio i przez przypadek. Na jakiejś grupie w komentarzach na lewakobuku znalazłem link, do nagrania Marka na yt, dalej Marek w nagraniu napomknął na temat swojego (jak sądzę) serwisu i tak tu trafiłem.

 

Od siebie dodam, że zdążyłem już przejrzeć parę wątków, dyskusji i myślę że obecność tutaj będzie sprzyjać rozwinięciu moich poglądów. Ich zalążki jako obserwatora ludzkich zachowań a raczej ich schematu, tak więc także i kobiecych już posiadam, mimo niewielkiego doświadczenia życiowego, jakkolwiek by tego nie nazwać. Widzę jednak po wątkach że będę miał tu z kim dyskutować.

 

Miło mi was poznać i do następnej dyskusji.

 

To tyle!

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.