Skocz do zawartości

Sex na pierwszym spotkaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do kolegów którzy mają doświadczenie w umawianiu się z dziewczynami przez internet. Cz jest możliwość znalezienia samicy w necie, która będzie chciała tylko sexu bez żadnych dodatkowych spotkań, gierek itp? Cy dość mocno zbudowane ciało będzie wystarczającym atutem?

Edytowane przez Obudzony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obudzony napisał:

Gdzie więc warto szukać takich niewiast, na jakich portalach?

Roksa.pl- portal społecznosciowy z dużą iloscia wejść...niekoniecznie internetowych ;)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pytania, ale jako, że jesteś świeży, to nie będę się śmiał, tylko odpowiem klasykiem:

 

"Czy to możliwe, aby po przejściu huraganu "Katrina" przez złomowisko samolotów, wiatr złożył nowego JumboJeta (dżambodżambo).

Oczywiście, że tak ale jakie jest tego prawdopodobieństwo:D".

U ciebie prawdopodobieństwo będzie bardziej korzystne.

 

@Assasyn ci odpowiedział, a jeśli chodzi o twoje ciało, to nie będzie żadnym atutem, atutem jest wiedza nt. zachowań samic.

Reszta jest tylko wypadkową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Wiedza nt. zachowań samic jest bardzo przydatna.

Niekoniecznie sciagnie babe do lozka ale pozwoli nie spierdolic sytuacji.

Nowa baba decyduje sie do ostatniej sekundy i nawet w przedostatniej potrafi sie wycofac jesli sie cos spieprzy.

Malo tego. Potrafi sie wycofac nawet jesli wlozyles juz pol chuja.

 

2.

Mam wrazenie ze co do tego ciala - samoocena jest za wysoka.

Jesli cialo jest WYSTARCZAJACO dobre dla bab same znajda bohatera i sie na niego rzucą, nie trzeba szukac ich po portalach.

Jasne ze to kwestia roznic w sposobie spojrzenia kobiet i mezczyzn.

Mozesz miec super cialo ze swojego punktu widzenia i nawet innych samcow ale to nie na samcow chcesz polowac.

Co dalej? Go to punkt 1.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście, że można. Ja sam na pewnym portalu na S poznałem takiego 36-letniego milfa. Rude farbowane włosy, zadbana z wyglądu max 30. Najpierw bajdużenie przez tydzień telefonicznie, a później zaprosiła mnie do siebie. Otwarła mi w pończoszkach i czarnej bieliznie i rzuciła się na mnie ? No i niestety wkręciłem się. Z twardego faceta za jakiego przed nią uchodziłem, stałem się ciepłym misiem. Zacząłem się zwierzać i któregoś dnia po ok miesiącu napisała że kończy bo nie wie co czuje. Standard, pewnie już ktoś wskoczył na moje miejsce. Troche pocierpialem, ale nie żałuję. Pojadłem, popiłem i zajebiście poruchałem. Gdybym miał tą wiedzę co teraz, przytrzymałbym ją obok siebie znacznie dłużej, ale nie ma tego złego. Po prostu kolejne bezcenne doświsdczenie.?

Edytowane przez seba33
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.