Skocz do zawartości

Nić dentystyczna


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jakich używacie? Mi do tej pory najbardziej podpasowały firmy Jordan. (Ale wolałbym szersze)

 

Ale moje pytanie brzmi: czy są na rynku nici które są szerokie tzn wydaje mi się, że czyszczenie między jedynkami było by zdecydowanie lepsze, ktoś spotkał się z takimi?

 

Ps. Są jeszcze tzw irygatory - mam taki na baterie - działa polecam!

zf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nici używam od zawsze.
Używam woskowanych - czy markowe, czy supermarketowe - w zasadzie wszystkie czyszczą tak samo.

Odkąd mam irygator - nici używam właściwie sporadycznie.

Nic nie przebije irygatora Waterpik nastawionego na max ciśnienie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kupiłem te oralki od @Rnext super pachną, sa szerokie i płaskie chyba za płaskie jak na moje zęby. Bardzo pozytywnie zaskoczyłem sie produktem z Lidia co poleca @GluX pomarańczowe opakowanie to jest jakis sznurek ale KURWA to robi robotę , narazie trzymam sie produktu z Lidla. + oczywiście irygator!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02/12/2016 o 10:20, Rnext napisał:

Używamy takiej - jest szeroka w porównaniu do Jordanów (których nie lubię). Do tego szczoteczka soniczna i irygator. 

0_0_productGfx_12acfa254ff6e045b2eef2e8c

 

Też takiej używam, lubię taśmy dentystyczne, a nie nici... nici jak dla mnie za wąskie/małe... Takie płaskie i szerokie są super, a ta jeszcze jest czymś fajnym i pachnącym powlekana... ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

@WojtekSk opisz ta soniczny szczotkę daj jakieś foto jak model masz ja mam tylko braun podstawowa elektryczna...

 

Szczotkę mam Oral-B 9000 Genius czarną... ;-) długo trzymają baterie (do tygodnia), co ma znaczenie w trakcie podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ta OB9000 @WojtekSk'a to zwykła elektryczna oscylacyjna. Soniczne są z innej bajki (nie wnikam lepszej czy gorszej). Mieliśmy latami oscylacyjne, nie zamienilibyśmy juz na taką naszego sonica.  

Poszukaj sobie na temat SoniCare znanego producenta m. in. żarówek. 

Odczucia? Potrafi wibrując, irytująco łaskotać język i dziąsła a na początku, zanim załapiesz, tak szprycuje, że masz opryskane lustro kropkami pasty do zębów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Bracia Ciekawe czy to z tymi  pastami to nie jest jakaś większa ściema Już  teraz reklamują że po każdym posiłku trzeba szczotkować zęby Chodziłem do podstawówki to pani od środowiska mówiła chcecie mieć zdrowe zęby jedzcie 1-dną  surową marchewkę na dzień dobrze i długo gryząc i może to racja , a nie używać fluoru jakiegoś odpadu cholera wie po czym. Oglądałem kiedyś Jerzego Jaśkowiaka  na you tub i coś wspominał o tym fluorze Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.