Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
nowhereman80

Soros i jego machinacje

7 postów w tym temacie

Jak dla mnie to przypomina mi to przepowiadany i jednocześnie każdego roku przesuwany na inny okres koniec świata.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pachnie mi tu FSB.

I nie żebym jakoś narzekał na opisywany w artykule los Jurka S, bo po prawdzie, jest mi on wielce obojętny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na straszeniu zawsze robiło się dobry biznes a nóż ludzie zareagują. Co innego być naiwnie wierzącym że skoro był spokój 70 kilka lat to zawsze będzie. 

Ale hasła typu Chrystus vs Antychryst , Bóg vs Szatan, dobro vs zło śmieszą  bo są niczym innym jak tylko dualizmami tworzonymi przez ułomny ludzki rozum. Jak utożsamimy się z tym że nasza prawdziwa istota to moje imię, osobowość, ciało, historia życia itp to rzeczywiście jest się czego bać. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@EnemyOfTheState - co do Węgier info ok. Co do ścigania Sorosa listem gończym przez Rosję to fejk. "Źródło" zmianynaziemi.pl i dalej ślad się urywa ;)  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Soros-stracil-na-hossie-Trumpa-miliard-dolarow-7493409.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=sm&utm_campaign=socialfb

Ups, nie tak to miało być :D

--------------------------------------------------------

Wiecie od czego zaczęła się kariera George'a Sorosa? Kiedy miał 14 lat pomagał swojemu postawionemu ojcu w rabowaniu majątków Żydów wysyłanych do obozów w 1944 r.:

Poniżej cały wywiad z napisami PL:

Soros otwarcie przyznaje się zarówno do rabowania majątków Żydów w 1944 r. (nie miał nigdy wyrzutów sumienia z tego powodu), jak i lobbowaniu za regulacjami, które sam omija, jak i bankrutowania całych krajów dla własnej korzyści. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta