Skocz do zawartości

Nieuczciwe zachowanie kobiety wobec ofiary napaści


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Kierowca dał dupy bo powołał się na zapis w regulaminie, który nie istnieje.

Był na tyle głupi, że gdy sprawa stanęła na ostrzu noża to nadal szedł w zaparte.

Wszyscy mu uwierzyli, bo skoro jest pracownikiem firmy to regulamin zna.

 

Powinny go spotkać konsekwencje za opóźnienie i groźby karalne.

 

@RedBull1973 słuszna uwaga, że nikt z autobusu nie ruszył dupy czyli: zareagować na grożenie śmiercią i sprawdzić w komórce regulamin

 

@Silny nie widzę tutaj czegoś niestosownego ze strony laski. Chciała przełamać impas a wygląda na to, że była przekonana, że koleś łamie regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się temu wątkowi od jakiegoś czasu i mam taką jedną zagwozdkę, którą mam nadzieję, że niektórzy Bracia mi wyjaśnią. Twierdzicie, że samica zareagowała właściwie, zachowała się dojrzale i próbowała przełamać impas. W takim razie nasuwają mi się takie oto pytania:

- DLACZEGO nie próbowała robić tego wszystkiego, kiedy karku groził owemu panu śmiercią i pobiciem?

- DLACZEGO wtedy była bierna i nie próbowała załagodzić konfliktu?

- DLACZEGO postanowiła dodatkowo "siąść" na ofierze gróźb, skoro przecież jest taka dojrzała i chciała pomóc?

 

I tak sobie czytałem ten wątek i czytałem i myślę, że właśnie o to najbardziej chodziło Markowi, kiedy zakładał ten temat ;)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Przyglądam się temu wątkowi od jakiegoś czasu i mam taką jedną zagwozdkę, którą mam nadzieję, że niektórzy Bracia mi wyjaśnią. Twierdzicie, że samica zareagowała właściwie, zachowała się dojrzale i próbowała przełamać impas. W takim razie nasuwają mi się takie oto pytania:

- DLACZEGO nie próbowała robić tego wszystkiego, kiedy karku groził owemu panu śmiercią i pobiciem?

- DLACZEGO wtedy była bierna i nie próbowała załagodzić konfliktu?

- DLACZEGO postanowiła dodatkowo "siąść" na ofierze gróźb, skoro przecież jest taka dojrzała i chciała pomóc?

 

I tak sobie czytałem ten wątek i czytałem i myślę, że właśnie o to najbardziej chodziło Markowi, kiedy zakładał ten temat ;)

 

Bo w Polsce agresja między ludźmi sięga takiego poziomu, że sporo cześć postrzega to jako to normalność.

 

Czyli: Polska "Zajebie cie skurwysynu jak nie wyjdziesz z autobusu" - Irlandia "Proszę natychmiast opuścić autobus".

Trochę przerysowałem, ale coś w ten deseń.

 

Marek w którejś audycji wspomina wizytę w Londynie i szok, kiedy widzi uprzejmych i przyjaźnie nastawionych wobec siebie ludzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na powyższe pytania:

 

Dlatego że się bała, kobiety się boją agresywnych mężczyzn. Po za tym jak możesz interpretować że "siadła" na ofierze skoro normalnie z nim rozmawiała i wyrażała swoje zdanie?

Rozumiem że kulturalne wyrażenie swojego zdania uważasz w tym konkretnym przypadku jako atak ;).  To jest właśnie błędna interpretacja zdarzenia na tym filmiku, rozumiem że można polemizować co do zachowania tych gości ale żeby akurat w tym przypadku bogu ducha winną kobietę w to wciskać to fanatyzm jakiś :D.

 

Ps. admini na tym portalu są gorliwsi niż ci kierowcy z filmiku, jak się Tobie Marek nadgorliwość i zasadniczość nie podoba to zacznij od adminów u siebie, bo jest to pierwsze forum na którym normalnie się wypowiadam a jakieś warny z dupy co chwilę dostaje za pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem panowie, że jeżeli kiedykolwiek komuś z was ktoś będzie groził śmiercią i pobiciem a do tego dołączy się loszka, która również zacznie być przeciwko wam, to wszystko będzie ok, bo ona robi to aby załagodzić konflikt. To nic, że nie zwraca uwagi napastnikom, oni mogą to robić, bo to jest normalne, a ona się ich boi i zachowuje się niezmiernie dojrzale w tym momencie :P 

 

Jak to nie jest robieniem kurwy z logiki i wybielanie samicy to nie wiem co jest :lol:

 

A i @Senso jak już to wiedz, że można na kimś siąść poprzez wywieranie odpowiedniej presji i niekoniecznie wymagane są wtedy wulgaryzmy czy też krzyk ;) Ponadto ponownie pytam, w którym momencie zachowała się bardzo dojrzale? W tym kiedy dała ciche przyzwolenie na pobicie gościa i ewentualne uśmiercenie go poprzez brak reakcji? Czy może wtedy, kiedy poszła na nim wywierać dodatkową presję, kiedy dosłownie chwilę wcześniej słyszał dość mocne groźby? No nie mogę się jakoś doczekać rozsądnej odpowiedzi :D

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RedBull1973 napisał:

Proszę o przemyślenie tej decyzji, bo za bardzo to wygląda jak banowanie usera tylko za to ,że miał inne zdanie w tym wątku, niż Szefostwo...

Jak Rarek Cię nazwał frajerem i że się sfrajerzyłeś, to nie protestowałeś przeciwko temu żeby dostał ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedBull1973 i koleżka @FoxMulderJr

 

Czegoś nie rozumiecie w tekście poniżej?
 

Cytat

1. Wszelkie zażalenia na działania moderatora należy kierować do administracji na PW. Z konkretnym przykładem nadużyć, a nie na zasadzie 'nie podoba mi się, że słońce Peru świeci bardziej z prawej strony'.

2. Wszelkie zażalenia na funkcjonowanie (techniczne) forum proszę zamieszczać w przeznaczonym do tego dziale.

3. Wszelkie pomysły dotyczące usprawnień bądź dodania treści proszę zamieszczać w przeznaczonym dziale.

4. Wszelkie zażalenia na działania innych userów kierować na PW moderacji.

 

Wszelkie "publiczne" zażalenia na działania moderacji/administracji, podważanie uczciwości modów/adminów, podważanie wartości forum, taktowane są jako celowy atak, wątki są zamykane i ukrywane a autor traktowany jako potencjalny troll i blokowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dr Mordechaj B'rzyt-wa oni rozumieją, tylko chcą wypaść na takich dobrych, tolerancyjnych, co bronią biednych uciskanych. Ale jakby sami musieli codziennie kilka godzin walczyć żeby te miejsce było fajne, to szybko by zaczęli inaczej rozmawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Silny napisał:

Jak Rarek Cię nazwał frajerem i że się sfrajerzyłeś, to nie protestowałeś przeciwko temu żeby dostał ostrzeżenia.

 

 

@Silny Albo nie czytasz dokładnie wpisów, albo nie pamiętasz...bo o kłamstwo Ciebie bym nie posądzał...

Pisałem wyraźnie ,żeby nie usuwać Rarka !

 

 

 

RedBull1973

  • Starszy Sierżant
  •  
  • RedBull1973
  • Użytkownik
  • 1264
  • 710 postów
  • 20.00 PLN

@Silny - spoko, ja znam swoją wartość i mnie takie wpisy nie ruszają, choć oczywiście przyjemne nie są.

 

Nie usuwaj Rarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Senso napisał:

Tobie Marek nadgorliwość i zasadniczość nie podoba to zacznij od adminów u siebie, bo jest to pierwsze forum na którym normalnie się wypowiadam a jakieś warny z dupy co chwilę dostaje za pierdoły.

 

Warny są nie z dupy, tylko z REGULAMINU :> 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Silny

OK, nie wiem co dostał Rarek, ale pisałeś, że go CHYBA usuniesz, więc przeciwko temu usuwaniu go zaprotestowałem.

Protestować przeciwko ostrzeżeniu miałem ? A co to jest ostrzeżenie, ostrzeżenie to jest nic...jak pouczenie przez Policję....

 

Mam jakieś nieprzyjemne wrażenie , że za wyrażanie na Forum swojego zdania innego niż Twoje, każdy może polecieć i to w każdej chwili...:(

 

A szkoda, bo generalnie zawsze zgadzam się z tym co piszesz i mówisz w audycjach.

Ale w tym wątku wyjątkowo nie, i nadal kompletnie nie rozumiem Twojego zacietrzewienia względem tej laski :P

Zwłaszcza Twojego, bo nieraz mówiłeś ,że lubisz panie, i wcale ich nie nienawidzisz...

Edytowane przez RedBull1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie czyli warny, skutkują np. brakiem możliwości pisania przez dobę. Jest to kara za zachowania niezgodne z regulaminem. Senso wyleciał za to co wkleił Brzytwa, za złamanie regulaminu skutkujące wydaleniem z forum. Takie są zasady, które zatwierdza każdy zostający użytkownikiem forum - i skoro je złamał, to poniósł konsekwencje. Mam naginać zasady, w imię czego?

 

I daj spokój z pisaniem że karzę innych, ponad połowa ludzi stąd nie zgadza się ze mną, i o dziwo są. I spoko, jak Cię będą znowu wyzywali od frajerów, to niech wyzywają, włos z głowy im nie spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jeśli taki jest regulamin, to oczywiście nie dyskutuję z tym...

Napisane, że ban za złamanie ,to ban...spoko.

 

Co do reszty:

Marek, ja bardzo doceniam to , że stanąłeś w mojej obronie, gdy Rarek trochę przegiął swoimi wpisami...

Ale to nie znaczy ,że mam Ci teraz automatycznie potakiwać w każdej sprawie....:P

 

P.s. Nie oczekuję już żadnej odpowiedzi , zakończmy to ...B)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.