Skocz do zawartości

Teorie spiskowe


maVen

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy wódeczce zacząłem z dobrym kolegą rozmawiać na temat tego całego syfu który ma miejsce na świecie. Na temat upadku Europy jaką niewątpliwe zgotowali nam politycy a w szczególności politycy z Niemiec. Kolega dał mi do obejrzenia materiał do którego link zamieszczam niżej. Mimo że jesteś sceptycznie nastawiony do czegoś takiego ...takich materiałów jest coraz więcej. ( video w trzech częściach, link do pierwszej części) Co o tym sądzicie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to czytałem, może się pocieszam ale w tym jest masa słabych punktów. Skoro laska budowała , projektowała unkry to skąd taka szeroka wiedza na wiele niebudowlanych spraw np na temat  rekrutacji ciapaków i kryteriach tej rekrutacji, że brali samych zwyroli itp.

Skoro to tak wielkie bunkry ,które musiało przecież budować wieeelu ludzi to czemu tylko jedna osoba o tym mówi ? Fakt, podpisywali niby lojalki ale przy takim rozmachu prac rozeszłoby się chociażby przez pracujących tam Polaków.

Trzecia kwestia to 500.000 ciapaków pogubionych w DE. Skoro w wielu miastach są strefy gdzie nie wchodzi policja to jak oni policzyli tych ludzi. Brzmi prawdopodobnie , jak dla mnie  do wielu rzeczy można się przyczepić a jak będzie to się  dowiemy.  Nie mówiąc już o tym że ktoś by zwykłego budowlańca zaznajamial z etapami eksterminacji ludzi. Bez przesady

 

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś brednie  :lol:

 

Skąd ona wie, co będzie puszczane na tych telebimach i głośnikach , że niby jakieś muzułmańskie treści, modlitwy itp ?

Tak samo ,skąd wie, jaka żywność jest / będzie w magazynach ?

Wiele innych słabych punktów, a przed wszystkim - gdzie jakieś dowody na cokolwiek ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że po raz pierwszy ten news ukazał się gdzieś w Rosji. Moskwa ma podobną propagandę mającą mieszać ludziom w głowach dopracowaną w każdym calu. Według mnie akurat to co jest na tym filmie poniżej jest bardziej intrygujące i każdy może sobie sam wyrobić opinię. To relacja z otwarcia tunelu w Alpach:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleofas napisał:

Zdaje się, że po raz pierwszy ten news ukazał się gdzieś w Rosji. Moskwa ma podobną propagandę mającą mieszać ludziom w głowach dopracowaną w każdym calu. Według mnie akurat to co jest na tym filmie poniżej jest bardziej intrygujące i każdy może sobie sam wyrobić opinię. To relacja z otwarcia tunelu w Alpach:

 

Nigdy chyba nie zrozumiem artystów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.