Skocz do zawartości

Jaka może być tego wartość?


Rekomendowane odpowiedzi

   Jak dla mnie to jest alembik, do pędzenia bimbru wartości 60%. Tylko brak pozostałych elementów.

Biere w ciemno, podaj cenę, płace w naturze, (nie licz na moją dupę):(, albo gotówką.

Resztę aby uzupełnić sprzęt do końca, sam se poradzę.

Chyba że sam wydobędziesz z siebie pasję, wtedy możesz liczyć a moje porady.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

To jest prehistoryczna, potężnie zaciśnięta stuleja.

 

Kurde, przecież Marek chce zakładać religię.

 

@Silny to coś, może być świetnym obiektem kultu w nowo powstałym stulejarskim wyznaniu.

 

Tak jak pisze Mordechaj, będziesz mówił, że to prehistoryczny symbol kultu stulejarskiego, starszy niż wszystkie inne religie to będzie zaświadczało o prawdziwości nowo powstałej wiary.

 

 Wszak jeśli coś jest najstarsze w tej materii to musi być prawdziwe :lol:

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć tą Relikwie. Bede toczył z niej 'Samcze Łzy' na chwałę i potęgę Braci.

 Wyciśnięte z tej stulei samcze łzy, pomogą Braci w ogarnięciu jak w sposób łagodny dostać się do cipki,

po uprzednim znieczuleniu gumowym młotkiem. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Myślę, że właśnie mamy pierwszą relikwię dla naszej sekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

A ja już widzę te kolejki za jakieś 100 lat skrzywdzonych przez kobiety stulejek, które będą chciały ucałować Święty Stulejarski Relikt w podzięce za nauki i oświecenie, który w swych rękach dzierżył Guru pewnej starożytnej Samczej Sekty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.