Skocz do zawartości

Pudzian vs Popek link


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie kompromitacja jeżeli chodzi ogólnie o sztuki walki. Bruce sie w grobie przewraca jak to widzi ... Nie widziałem ani jednego dobrze technicznie wyprowadzonego ciosu , na co te wszystkie sparingi ? i sztuczki cyrkowe na treningach pseudo mma. Nigdy nie oglądałem tych walk i nie bede bo to nie walka a zwyczajny cyrk na kółkach . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje tylko jest jedno ale ... Taki piłkarz prezentuje technike na wysokim poziomie czego nie widać w takim KSW albo innej federacji . A piłkarze i tak zarabiaja miliony i nie musza niczego udawać bo wiadomo ze piłka bez techniki to jak taniec bez muzyki hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno zastrzeżenie do tego obrazka powyżej (zło i dobro). Ten ''trener-satanista'' niesie więcej pomocy potrzebującym niż niejeden gorliwy katolik wycierający spodniami co niedzielę posadzkę w kościele - z całym szacunkiem do wierzących i do religii, nie krytykuję, nie szydzę, ot spostrzeżenie.

 

A co do walki - tego się spodziewałem. Nie oszukujmy się, nikt nie nadrobi w miesiąc lat ciężkiej pracy. Tym bardziej, gdy prowadziło się taki a nie inny tryb życia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ucieszył styl i wynik walki. Widziałem Popka podczas treningów i wyglądał jak tłusta świnka, która ledwo zipie, a Pudzian ... może mistrz mma z niego to nie jest ale zmienił się, widać że pracuje na sobą. Mając w głowie obraz ćwiczącego Popka, wytrącał mnie z równowagi cały pijar z nim związany - to było bardzo sztuczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj żadnej wali nie było, zniszczony używkami otyły, ruszający się jak po drugim zawale popek czy jak tego "zjeba" nazywają, dostarczył rozrywki.  Cyrk odbył się KSW zarobiło, koniec tematu. Spojrzałem na srejsubuka - i tu kolejny  znany nam schemat - kobiety po 30 linkują i komentują  popka - ach te emocje :D 

 

Scaliłem posty

As.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz o tym pisałem lecz powtórzę: gadanie (nawet hejtowanie) takich pajaców nabija im oglądalność i popularność (coś jak antybohaterzy Kasia Waśniewska czy Trynkiewicz), a hejtowanie czegoś na siłę (np ten pedałek - Bieber) przynosi dalszy rozgłos i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.