Skocz do zawartości

Cześć wszystkim


Olka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

poczytuję Forum od niedawna i muszę przyznać, że podoba mi się to, co  widzę. Jedno z niewielu netowych miejsc, w którym większość użytkowników przestrzega zasad (poprawnej) pisowni i wypowiada się w sposób przejrzysty, bez zbędnego p....nia. 

O mnie - studiująca 23-ka lubiąca pograć w siatkę i tenisa, kibicująca od wielu lat jednemu z piłkarskich klubów (oby jak najdłużej utrzymującego się w Ekstraklasie), w wolnym czasie włączająca tryb Jasia Wędrowniczka i hasająca do woli po polskich górach, niegardząca też skakaniem na (ogromnych!) bałtyckich falach. Od 7 lat w związku z rówieśnikiem. Kinga i Cobena też lubię czytać. I mam genialnego kota (czy to już pierwsze symptomy zbliżającego się staropanieństwa? :P ). A do tego staram się poszerzać wiedzę w szeroko pojętej tematyce damsko - męskiej, by spróbować tworzyć jak najlepsze relacje z ludźmi -  związkowym facetem, kumplami, koleżankami. A Wy mi w tym pomagacie. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Normalny napisał:

 

Zgadzasz się z tym co na forum czytasz moja panno?

 

Zgadzam. Właściwie wszystko, o czym tu czytam, jest dla mnie normalne, ale to pewnie wynika z faktu, że miałam właściwe wzorce w domu i wychowywałam się praktycznie wśród samych chłopaków. 
Muszę też przyznać, że podsyłam to forum znajomym samcom, bo wychodzę z założenia, że im więcej z nich uświadomi sobie Prawdy, tym szczęśliwsze może być nasze społeczeństwo. Podesłałam też jednej koleżance, ale - jak zapewne się domyślasz - nie zapałała do niego miłością, a skomentowała w dość wymowny sposób. Nie moja broszka - próbowałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Olka napisał:

Zgadzam. Właściwie wszystko, o czym tu czytam, jest dla mnie normalne...

 

Hmm...dziwię się, że nie napisałaś "nie ze wszystkim się zgadzam bo ja jestem inna - nie wszystkie kobiety są takie jak opisujecie".

Pozdrawiam (pozostając z lekkim niedowierzaniem) ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Normalny napisał:

Hmm...dziwię się, że nie napisałaś "nie ze wszystkim się zgadzam bo ja jestem inna - nie wszystkie kobiety są takie jak opisujecie".

Pewnie ktoś napisze, że specjalnie napisałam inaczej niż wszystkie i stosuję w ten sposób manipulację :D 

Jeśli początkowo coś budziło moje... hmmm... wątpliwości, to po chwili rozwiewały się one pod naporem logicznych argumentów popierających problematyczne dla mnie tezy. Stąd też wgłębiam się w to forum coraz bardziej i jestem pod coraz większym wrażeniem wnikliwości i spójnego wyciągania wniosków z opisywanych sytuacji. Ja po prostu lubię, gdy jakaś rzucona opinia posiada logiczne uzasadnienie. To mnie przekonuje.

Pozdrawiam również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Normalny napisał:

Hmm...dziwię się, że nie napisałaś "nie ze wszystkim się zgadzam bo ja jestem inna - nie wszystkie kobiety są takie jak opisujecie".

 

Bo ona doskonale sobie zdaje z tego sprawę, że każda kobieta jest taka sama, tylko wygląd inny :D

 

Gdyby tak napisała, to byłoby to jak przyznanie się do winy :D

 

Witaj na forum Olu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.