Skocz do zawartości

Sklepowa scenka rodzajowa nr 1324


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Poszliśmy z Blondi na zakupy. Kolejka, dwie kasy, sporo ludzi z przewagą pań (zero parytetów). Kasjerka zaczyna nas kasować więc pytam Blondi czy ma jakąś siatkę, bo chcę pakować. Wyciąga zwiniętą siatkę z torebki i mi wręcza ze słowami - akurat mam.

 

Kasjerka widząc sytuację, puszcza do mnie pseudo dowcipny tekst:

- i co by pan zrobił bez tej swojej kobiety (och, jaki ja biedny)

Na co odpalam:

- to samo co z każdą inną - uśmieszek natychmiast jej znika z twarzy, po czym dorzucam - czemu się pani dziwi? Same tak przecież działacie.

- no wie pan!? - z oburzeniem reaguje kasjerka.

Blondi na to do niej - no przecież to prawda (brawka dla niej)

 

Jedna laseczka (nawet fajniutka optycznie) za nami stojącą rozchichotała się w tym momencie. Miny reszty pań pod tytułem "Zeus Gromowładny". Przez chwilę byłem przeciwko swobodnemu dostępowi do broni palnej ;)

  • Like 18
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa tam rozsądna, wie że Autor w kwestii relacji samiec-samica nie jest w ciemię bity to kameleon udaje że wie o co cho i że jest ponad to.One potrafią sie dopasować nawet pod względem naszego stylu rozumowania, filozofii życiowej. Moja była też była meeega mądra, wyśmiewała się z innych lasek że rzucają fochami, rozpracowywała każdą manipulację, udawała że kmini związki i że ona jest ponad to. Tak. Do czasu aż sama nie zaczęła takich idiotyzmów uskuteczniać. 

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, miewa swoje babskie odpały, teściki itp, spokojnie.

Zresztą @Grzenio sam masz mega ogarniętą intelektualnie eM, która m. in. również wie o co biega. I co? też swojego "babstwa" czasem nie przeskoczy.

Edytowane przez Rnext
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rnext napisał:

Na co odpalam:

- to samo co z każdą inną - uśmieszek natychmiast jej znika z twarzy, po czym dorzucam - czemu się pani dziwi? Same tak przecież działacie.

 

Uprzejmie prosze szanownego modera z Las Sosnas o wytłumaczenie co miałeś na myśli.

Ja mam dzisiaj "szklane domy" Żeromskiego miedzy uszami, i nie za bardzo kojarzę:), wróć, tzn. kojarzę ale jak zwykle "wieloznacznie":blink:.

Co byś z nią zrobił ?,  przefarbował na niebiesko:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.