Skocz do zawartości

Plan zagłady Niemiec/Europy - teoria spiskowa


manygguh

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Co myślicie na temat tego nagrania i artykułu? Na ile jest to wg. Was realne? Jeżeli to prawda, to mam problem delikatnie mówiąc, a i w sumie rzecz dotyczy Nas i wszystkiego, co robimy. Bo zamiast zajmować się duchowością/ wyrywaniem loszek/ własnym rozwojem, będziemy musieli albo uciekać, albo się bronić.

 

 

A jak ktoś nie chce oglądać filmiku, bo za długi to tu jest tekst:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym świecie nie dzieje się bez przyczyny. Logika jest prosta. Ktoś finansuje to, ktoś na to wyłożył kasę. Skoro zainwestował to oczekuje zysków. Tak ZAWSZE było w przypadku wojen.

 

Dlaczego nikt nie przejmuje się chorymi i głodującymi dziećmi w Afryce? Tez w sumie można by je ściągać do Europy aby ratować przed straszliwą śmiercią z chorób czy głodu.

 

Czas pokoju jest przygotowaniem do wojny.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizacja planu to unieszkodliwienie odwiecznego wroga naszego kraju, bo "jak świat światem Niemiec nie będzie Polakowi bratem".

Gdyby Niemcy mieli wkrótce odczuć to, co tam wyżej było napisane / powiedziane, to z nawiązka wypełniłyby się założenia planu pana Hansa Morgenthau z lat 40-tych ubiegłego wieku, notabene urodzonego w Niemczech.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Morgenthaua

 

Ja już dość długo żyję i do tej pory miało już być parę końców świata na czele z tym w 2012, komety i asteroidy miały uderzać z hukiem w nasza Błękitną, komputery powinny przestać działać w sylwestra 1999 na 2000 r.(klątwa Y2R), była też masa lat temu przepowiednia o upadku dolara i przymusowym wprowadzeniu waluty o nazwie amero.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh No bez jaj. Jaka teoria spiskowa!

 

"przedsiębiorca buduje za 1 mld USD bunkier dla milionerów w niemieckiej miejscowości w przypadku apokalipsy, gdzie można żyć latami bez wychodzenia"

http://www.theeventchronicle.com/study/california-entrepreneur-builds-1billion-bunker-for-millionaires-in-german-village/#

 

Ktoś sobie z tego zrobił teorię o planowanym zniszczeniu Niemiec. Ktoś inny sobie szklankę w dupę wsadził i na YT wrzucił. :D

 

Tu są ceny lokalu:

 

http://www.terravivos.com/secure/applicationpricing.htm

 

Edytowane przez Grzenio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Assasyn napisał:

Mało kto wie, ale Niemcy to od czasów wojny po prostu spółka z amerykańskim kapitałem;) gdzieś oglądałem film o tym, ładnie tam było to przedstawione...Jak znajdę, to dodam.

 

Wiem @Assasyn, też gdzieś o tym czytałem + formalnie III Rzesza "nie została rozwiązana" - ;)pszypadek. Nie sądzę.

A o tym, że III Rzesza formalnie istnieje dalej wie promil społeczeńst, szczególnie niemieckie - zidiociałe France i Helmuty.

 

Wracając do tematu ,wierzę absolutnie, tylko z tą datą byłbym ostrożny.

Możni tego świata sami ciągle przesuwają daty dopasowując je do zmiennych na świecie.

 

 

I to nie jest już "teoria spiskowa" - przypominam, że teoria jest pisana na papierze w zaciszu gabinetów.

 

To co się dzieję na świecie, dzieje się przecież na naszych oczach, to po jaki wuuuj pisać teoria.

Teraz już mamy "Praktykę spiskową", której tylko ślepcy intelektualni nie zauważą - nas nie dotyczy;).

To, że Europa musi wybuchnąć jest dla mnie jasne już od kilku lat, wybuchnie ! ale czy w przyszłym roku, tego nie wiem, ale wybuchnie !

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać z kim każdy kanclerz Niemiec utrzymuje pierwszorzędne kontakty?

Przecież Niemcy od czasów wojny nie podpisały traktatu pokojowego z aliantami, w związku z tym teren Niemiec wciąż znajduje się pod okupacją...

Gdzie kieruję swoje kroki nowo wybrany kanclerz Niemiec? Rosja, USA, Francja i w mniejszym stopniu Wielka Brytania, każda pierwsza wizyta nowego kanclerza jest własnie do tych państw...można sprawdzić :) 

Z takich ciekawostek, media w Niemczech są podległe w głównej mierze USA do 2099 roku.

Rezerwy złota niemieckiego jest przechowywana w porcie Knox w USA...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jak już z tematu bunkrów ("nie ma, ale też jest zajebiście") zeszliśmy, to na temat przyszłości Europy, wojny w Europie itp to ja uwielbiam czasem posłuchać/poczytać Stanisława Michalkiewicza.

 

Wiem, że dla wielu to oszołom, jednak on raczej wypowiada się o geopolityce i sprawach, które sięgają stuleci wstecz historii europy.

 

Bardzo ciekawe dla mnie ostatnio http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2541

 

Edycja: Już Caryca Katarzyna przekupywała Polskich władców. A czym są dotacje unijne jak nie łapówkami dla polskiego rządu? Przecież będąc premierem/ministrem czy HGW kim jadąc do "centrali" UE i dowiadując się, że jest 500 milionów Euro dotacji to jakie mamy myśli? Jak zrobić, aby jak najwięcej kasy poszło na fundusz partyjny, bo następne wybory trzeba wygrać, a przy okazji do kieszeni.

Edytowane przez Grzenio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzenio napisał:

to ja uwielbiam czasem posłuchać/poczytać Stanisława Michalkiewicza.

 

Jaki qrwa oszołom:angry:.

Wszyscy ci, którzy go nie czytają, nie słuchają to Oszołomy.

Pewnie dlatego, że go nie rozumieją - Oszołomy;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SledgeHammer Dzisiaj na FB wyskoczyło mi, że Antek nie wyczyta gdzieś na jakiejś imprezie Bartoszewskiego. Ktoś tam napisał, że Bartoszewski to nie do końca jest człowiek kryształowy, bo są świadkowie, którzy twierdzą, że on w Auschwitz to donosił na członków AK i dlatego go Niemcy wypuścili, a potem za pośrednictwem swojej agentury wsadzili do polskiego ruchu oporu aby znów donosił i takie-tam-sprawy. Gdzieś potem mu wypomnieli, że jak był ministrem spraw zagranicznych, to podpisał jakieś ustępstwa wobec diaspory żydowskiej itp. Ogólnie zaczął się poważny flame i wyzwiska od pojebów, gnojów, że normalnie czytałem i usta same mi się otwierały ze zdziwienia. Jak były jakieś "kuriozalne" i wyjątkowe oryginalne wypowiedzi (wyzwiska), to wchodziłem na profil zobaczyć co to za ludzie się tak ładnie wypowiadali. 

 

Wydaje mi się, że oszołomy. Oni Michalkiewicza na pewno nie czytali ani nie słuchali. CBDU. :D

 

Dlaczego ludzie są tacy głupi. Dostają coś (dotacje) i wydaje im się, że to jest za darmo? I że jest tak cudownie? Nie ma nic za darmo. Zawsze jest jakiś haczyk. Kiedyś ktoś powie sprawdzam i granica zachodnia wróci do stanu z 1939 roku albo przesunie się jeszcze dalej na wchód. I chociaż 10 lat nie pije, to wtedy kupię litrowego Jacka Danielsa i Coca-Colę. Spędzę noc z M i wypijemy tego Jacka. Ona z lodem, a ja z Coca-Colą. I będzie zajebiście opierdalać petardę. Jak zawsze. Żartuje. Nie napiję się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Grzenio napisał:

@SledgeHammerKtoś tam napisał, że Bartoszewski to nie do końca jest człowiek kryształowy, bo są świadkowie, którzy twierdzą, że on w Auschwitz to donosił na członków AK i dlatego go Niemcy wypuścili, a potem za pośrednictwem swojej agentury wsadzili do polskiego ruchu oporu aby znów donosił i takie-tam-sprawy.

To pomówienia, Bartoszewski wyszedł z Auschwitz ze względu na zły stan zdrowia :) kiedy On wychodził przez grype, inni wychodzili przez komin...;) 

 

Donosiciel, kapuś i sprzedawca, tfu!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok:

1) więc jak w Niemczech zrobi się młyn i ludzie zaczną stamtąd uciekać, to wielu z nich znajdzie się w Polsce plus Polacy mieszkający w Niemczech, na Wyspach, Beneluksie itd. Co się wtedy może stać w samej Polsce? Jak będzie wyglądała sytuacja z cenami np na nieruchomości? Planuje wziąć kredyt na mieszkanie mając jakieś 40-50% wkładu własnego przy obecnych cenach. No ale jak się zjadą bogaci Niemcy, to cały misterny plan pójdzie się... Albo jeżeli miałbym kredyt w złotówkach, to w przypadku wojny/ napływu uchodźców i społecznych niepokojów, cena raty kredytu w złotówkach może się zwiększyć, czy raczej zostanie na tym samym poziomie? Kompletnie się na tym nie znam...

 

2) jeśli muslimy weszłyby to Polski, to co wtedy? Jako naród jesteśmy totalnie rozbrojeni i możemy sobie kupić co najwyżej pistolety na gumowe kule na militaria.pl (a i tak całkiem możliwe, że jakieś służby śledzą, co i kto tam kupuje). Co byście wtedy zrobili? 

 

No ja też mam podobne odczucia na temat islamskiego rozpierdolu na Zachodzie, całkiem dobrze widziałem to w Holandii chociażby. Gdzie spierdolenie umysłowe społeczeństwa i rozrost muzułmanów doprowadzi ten kraj do zniszczenia na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, manygguh napisał:

 

2) jeśli muslimy weszłyby to Polski, to co wtedy? Jako naród jesteśmy totalnie rozbrojeni i możemy sobie kupić co najwyżej pistolety na gumowe kule na militaria.pl (a i tak całkiem możliwe, że jakieś służby śledzą, co i kto tam kupuje). Co byście wtedy zrobili? 

 

Z dozwolonych przez prawo masz jeszcze czarnoprochowce rozdzielnego ładowania na które nie możesz jednak kupić prochu. No chyba że mieszkasz na południu bo w Czechach nie ma z tym problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz poprosić znajomego, który ma pozwolenie na broń o kupienie prochu i zrobienie Ci "prezentu". Możesz też wyrobić europejską kartę broni i też proch legalnie kupić.

Zbierałem niedawno podpisy po znajomych pod zmianą ustawy o dostępie do broni i amunicji i wysłałem do ROMB-u. Taki mój mały społeczny wkład w dobre zmiany. 

Niedawno zakupiłem dwie lampy naftowe do domu bo to nigdy nie wiadomo kiedy nam prąd wyłączą. Coraz częściej ostatnio myślę nad solidniejszym przygotowaniem do ciężkich czasów. Może to zaczątek paranoi :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, jaro670 napisał:

Z dozwolonych przez prawo masz jeszcze czarnoprochowce rozdzielnego ładowania na które nie możesz jednak kupić prochu. No chyba że mieszkasz na południu bo w Czechach nie ma z tym problemu.

 

Europejska karta broni ;) i możesz nabyć proch legalnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mosze Red napisał:

 

Europejska karta broni ;) i możesz nabyć proch legalnie. 

 

Jak mi dasz gwarancję że przy pierwszej pukaninie choćby z odpustowych korkowców na mojej ulicy nie będę miał wizyty niebieskich to może bym na to poszedł. Na szczęście mieszkam 100 km od Cieszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Assasyn napisał:

Mało kto wie, ale Niemcy to od czasów wojny po prostu spółka z amerykańskim kapitałem;) gdzieś oglądałem film o tym, ładnie tam było to przedstawione...Jak znajdę, to dodam.

 

Już przed wojna ładowali kasę (w Niemczech inwestował np. IBM), a Hitler został człowiekiem roku tygodnika "Time" w 1938r.

 

https://pracownia4.wordpress.com/2015/09/07/amerykanie-finansowali-hitlera-nazistow-niemiecki-cud-gospodarczy-i-ii-wojne-swiatowa/

 

Po wojnie USA korzystało z wiedzy niemieckich specjalistów, choćby z dziedziny atomistyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.