Skocz do zawartości

Plan zagłady Niemiec/Europy - teoria spiskowa


manygguh

Rekomendowane odpowiedzi

Nie istotne, ważne jaki przekaz poszedł w świat, ''Ciężarówka na polskich numerach staranowała ludzi na placu w Berlinie '' :) tak działa socjotechnika :) To tak jak w filmie X-Men na samym początku, historia zaczyna sie w obozie koncentracyjnym a z boku napis Polska 1944. :) 

 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem przepowiednie na 2017 i było napisane, że w 2017 w maju jest 100-tna rocznica objawień fatimskich. Wg muslimów Fatima, to córka mahometa i zapowiedziała, że 100 lat po objawieniach islam zapanuje nad Europą. Oni w to wierzą i chcą to zrealizować. To tłumaczy czemu tyle żołnierzy mają już W Europie w tak krótkim czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zXtOFZH.jpg

 

Jeszcze nie wiadomo kto był zamachowcem ale już można puścić w świat info, że to "polski kierowca Tira". A później okazuje się że polski kierowca został zamordowany, a sprawcą był Pakistańczyk, który rok temu przyjechał do Niemiec jako "uchodźca". Niemieckim mediom gratulujemy rzetelności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę....

Niemcy od zakończenia II wojny światowej są pod okupacją USA.

W USA jest silne lobby żydowskie...


Poza tym:
- Od wieków wiadomo, że jeśli Niemcy dogadują się z Ruskimi, to kończy się to źle dla Polski.
- Niemiecka technologia + rosyjskie surowce = mocarstwo światowe.
- Niemcy zawsze odwalają coś, gdy są dużo silniejsze od innych krajów Europy.

to tak tylko w ramach lekcji historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dobi napisał:

Tak sobie myślę....

Niemcy od zakończenia II wojny światowej są pod okupacją USA.

W USA jest silne lobby żydowskie...

Niby racja ale

Powiedziałbym to nie lobby a raczej już właściciele USA w 98%

http://www.bibula.com/?p=27151

Edytowane przez kryss
poprawka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.