Skocz do zawartości

Zapchane ucho, gdzie pomoc w Warszawie?


Rekomendowane odpowiedzi

Pewności nie mam 100%, ale 99% już tak - a mam ją stąd, że ja kilka razy już miałem z tym przeboje. Tylko zawsze miałem dostęp do lekarzy w różny sposób, więc max 2 tygodnie chodziłem głuchy, a teraz 3 tyg czekania, albo płacisz kesz, a mam za duże w tej chwili wydatki i po prostu nie bardzo mnie stać na dwie stówy wyjebać za przepłukanie ucha. Za dwa dni będę miał za darmo obsługę lekarską, wytrzymam. A teraz duże koszty będą, rewitalizacja ecoego, wykup licencji za forum i serwery, nie wspominając o wynagrodzeniu dla informatyka, nikt za darmo mi nie zrobi przecież.

 

Byłem wczoraj w nocy na ostrym dyżurze w szpitalu, było ok. 25 - 30 osób, po 20 minutach stania za gościem o kulach przy rejestracji wyszedłem. W ponad 20 minut nikt z sali nie wszedł do lekarza ani nie wyszedł, czyli przyjęliby mnie po co najmniej kilku godzinach. Wolę słyszeć piski i czuć rozpychanie w uchu kilka dni, niż 6, 7h stać z chorymi ludźmi kiedy sam jeszcze się nie wyleczyłem po infekcji zatok. Zresztą mam tam różne przeboje z ubezpieczeniem zdrowotnym, więc nie wiem nawet czy by mnie przyjęli.

 

Muszę siedzieć i wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, radeq napisał:

Nocna obsługa chorych działa w niektórych przychodniach od 18, nie trzeba się rejestrować tylko po prostu przychodzisz z marszu, z reguły mało ludzi jest, ale nie wiem jak w wawie. 

 

Pierwsze słyszę, ale cholera wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.