Skocz do zawartości

Rozmowy o "szczęściu" przed 40 stką


Rekomendowane odpowiedzi

@Normalny To jest bardzo ciekawe, jak szybko zmienia im się sposób postrzegania męża.
Przy Tobie ich mężowie są wspaniali, cudowni, wyjątkowi... a za chwilę mogą stać się nierobami, pasożytami, nieudacznikami ;) 

Jak ja lubię te manipulacje :D


Wszyscy naokoło próbują przekonywać, że facet ma żyć z kobietą, aby być szczęśliwym. Ja ciągle słyszę coraz dziwniejsze argumenty za tym, że powinienem sobie kogoś znaleźć. Szczególnie wtedy, gdy powiem parę słów prawdy o kobietach :D 

Jakoś dziwnie, ludzie przestali już mówić, że żadna kobieta mnie nie chce, że nie potrafię żadnej zdobyć. Ciekawe, dlaczego? ;) Może widzą, że wcale mi to nie przeszkadza i codziennie jestem w dobrym nastroju, a oni - nie? :D

A może to ta moja pewność, że idę właściwą drogą i moja decyzja jest w pełni świadoma?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dobi napisał:

Jakoś dziwnie, ludzie przestali już mówić, że żadna kobieta mnie nie chce, że nie potrafię żadnej zdobyć. Ciekawe, dlaczego? ;) Może widzą, że wcale mi to nie przeszkadza i codziennie jestem w dobrym nastroju, a oni - nie?

 

To chyba to to. 

Gdy jednej powiedziałem, że teraz mam więcej czasu, pieniędzy, w w miarę możliwości fajne chwile z dzieciakiem ... nagle cichną i mówią "wiem". Jedna kiedyś chlapnęła, że z chęcią to by z mamą mieszkała (przypominam 35+).

Gdy dajesz do zrozumienia ale nie wprost, że tak naprawdę nie jesteś sam i są pewne relacje męsko damskie włącznie z ich konsumpcją to już w ogóle dziwne reakcje u pań włącznie z "...bo ja jakbym sobie kogoś znalazła lub mąż odszedł to bym..." itd. A nawet przemycają słowa, że np. z seksem to tam u nich mocno kiepsko. Wierzę im, byłem długo żonaty ;)

 

    

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.