Skocz do zawartości

Europejskie Oscary we Wrocławiu - festiwal poprawnej polityki


nowhereman80

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd przestałem w ogóle oglądać TV mam sporo więcej czasu. Znalazł się czas na książki, zainteresowania. Po powrocie do mieszkania po pracy panuje cisza i spokój, jest czas na przemyślenie różnych rzeczy, spraw. Mimo, że po całym dniu ale mózg pracuje, pojawiają się ciekawe myśli, wątki, rozwiązania.

 

Co się dzieje we większości polskich domów w takie popołudnie? Po powrocie z pracy on lub ona ze wskazaniem na ona włączają telewizor, który ZABIERA całe popołudnie, wieczór. Ludzie Ci nie myślą. Ich mózg jest zajęty tylko pochłanianiem (bez analizy i bez krytycznie) przekazu z TV. Ci ludzie nawet ze sobą nie mogą tak po prostu po ludzku porozmawiać, cały czas wypełnia telewizor i bełkot z pudła płynący. Po kilku godzinach takiej sesji mózg jest tak zmęczony nawałnicą szybkich i zmiennych informacji, że po prostu pada się do spania.

 

Cisza i spokój u mnie po całym dniu wieczorem uspokaja i relaksuje. Myśli są spokojniejsze co daje możliwość przeanalizowania planów, tego co się wydarzyło. Dopiero jak przestałem oglądac TV zdałem sobie sprawę jak dużo godzin marnowałem.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SennaRot napisał:

Ci ludzie nawet ze sobą nie mogą tak po prostu po ludzku porozmawiać, cały czas wypełnia telewizor i bełkot z pudła płynący.

 

 A o czym Ty chcesz z kobitą rozmawiać ;) ?  Tv nie jest taki zły, jest Discovery, NG , Travel , Galileo, Sonda 2 więc nie brakuje spoko programów. No tylko spróbuj z babą oglądać te kanały, zaraz przerzuci na trudne sprawy albo na m jak mdłości czy inne serialo-poradniki jak z faceta zrobić pantofla. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.