Skocz do zawartości

Moja rada dla facetów


Rekomendowane odpowiedzi

@Geralt

Ci obcokrajowcy, oczywiście w mniemaniu Polek, są tak samo wyluzowani jak faceci mieszkający w Gliwicach jadący do Sopotu na kilkudniową imprezę. W obcym miejscu można sobie pozwolić na większą nonszalancję, szczególnie w młodym wieku, bo wyjeżdżając stamtąd ślad po Tobie zanika, a kobiety, z którymi pozwoliłeś sobie na różne rzeczy idą w niepamięć nie wpływając w żaden sposób na opinię w środowisku, w którym na co dzień się obracasz. Inaczej wygląda atakowanie panien z bliskich kręgów niż obcych terenów.

 

Prawda jest, że polscy mężczyźni na co dzień są mniej solidarni ze sobą i być może wynika to z naszej mentalności. Potrafimy się jednoczyć dopiero wtedy, gdy znajdujemy się w totalnym marazmie, co nawet jak na tacy pokazuje historia. Do tego dochodzi wpływ mediów, które ustawicznie wmawiają nam, że jesteśmy bandą indolentów bez klasy, taktu, sprytu i błyskotliwości. A różnimy się tylko od nich tym, że łatwo potrafimy wmówić sobie słabość i ułomność. Zachęcam do obserwacji obcej męskiej nacji, krzywa Gaussa wypadnie tak samo u nich jak i u nas. Może nawet u nas lepiej, bowiem mamy trudniejsze warunki do przetrwania, co eliminuje nieudaczników.

Edytowane przez PanDoktur
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Szatynka napisał:

Podzielę się z Wami moimi obserwacjami z erasmusa – tak, kiedyś wyjechałam na erazmusa do francusko-języcznego kraju położonego na zachodzie Europy!!!

 

16 godzin temu, Szatynka napisał:

spytałam kiedyś Belgijki

 

Teraz mnie oświeciło Belgia:D - część francuskojęzyczna.

No to tutaj czuję się zobowiązany coś dodać @Szatynka , jako, że było mi "niemiło" tam przebywać kilka miesięcy.

Byłem po dwóch stronach, francuskiej i flamandzkiej;).

 

Kiedyś dość powszechnym żartem wśród Polaków był poniższy:

" Jak się zagapisz, miniesz granicę a nie wiesz gdzie jesteś, to rozglądaj sie po polach.

  Jak krowa jest ładniejsza od kobiety to napewno jesteś w Belgii:D"

Teraz niestety postawili "granicę" tak więc, trudno nie zauważyć wjazdu.

 

"Jeśli rodowite Belgijki byłyby ostatnimi samicami na ziemi, to jestem przekonany, że gatunek ludzki by wyginął"

Zmierzam również do tego, że wolałbym:

 

funny_cute_cow_isolated_white_talking_bl

 

A Belgiki na pole do wytwarzania mleka i nabiału:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że to po prostu troll spod znaku zakonu impotentów "Skoda" , mam racje? 

;) A tak pozatym jeśli chodzi o te słynne wyluzowanie ciapków, to przypomina mi sie historia pewnej Polki która wyluzowany hindus zamknął w komórce ;)

Widać że ten luz działa tylko w jedno strone, bo ponoć w komórce zbytnio luzu nie ma :)

 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Drizzt zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.