Skocz do zawartości

Historia z życia programisty


FutureBoy

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu coś merytorycznego. Nie chwale się nimi, odbijam 5 lat trwania przy jednej ale ok jeżeli to problem nie muszę w ogóle tutaj o tym pisać  :) 

 

Nie przeglądam żadnego facebooka i panna przestała pisać a nawet jak pisała to nie odpisywałem i tyle. Temat rzeczywiście się wyczerpał więc można go zamknąć.

 

btw. mam 28 lat, kilka dłuższych związków i kilka krótszych raczej zielony nie jestem ale człowiek się uczy przez całe życie. Nie rozumiem tylko tej presji na blokowanie bo co to ma mi niby dać? przecież jak ktoś jest słaby psychicznie to może zawsze odblokować, przejrzeć czyjegoś facebooka i się pałować tym prawda?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, FutureBoy napisał:

Znalazła nową ofiarę pewnie i już 2 tyg nic nie pisze. Żadnych życzeń na święta etc. 

 

Chwalisz się? Żalisz się? Czy Cię skręca, że jakiś inny typ ją?

 

Czytam ten temat i nic z niego nie rozumiem. Niby masz 28 lat, ale momentami piszesz jak 16 letnie dziewczę, które idzie pociąć się kredkami, bo co my wiemy o prawdziwej miłości... Ogarnij chłopie przelewanie myśli na papier a dopiero później wklepuj to na forum.  Dawno nie czytałem takiego chaosu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.