Skocz do zawartości

Historia z życia programisty


FutureBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Normalka, stary. Też tak mam w te święta. Wyluzuj, bo wyjście z matrixa nie jest pracą na parę dni, tylko na lata. Podświadomość będzie ciągle się bić ze świadomością.

 

Najlepszym wyjściem jest obranie sobie jakichś celów typu przypakuję/schudnę, etc i konsekwentne realizowanie ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RafX napisał:

Normalka, stary. Też tak mam w te święta. Wyluzuj, bo wyjście z matrixa nie jest pracą na parę dni, tylko na lata. Podświadomość będzie ciągle się bić ze świadomością.

 

Najlepszym wyjściem jest obranie sobie jakichś celów typu przypakuję/schudnę, etc i konsekwentne realizowanie ich.

 

Wyglądam już dobrze, pracuje nad tym od 10 lat. Nigdy żadna kobieta nie była na tyle ważna, żebym mógł się zapuścić. Zawsze każdemu powtarzałem, żeby dbał o siebie w związku bo nie znają dnia ani godziny i moje rady okazały się pomocne dla mnie samego. 

 

Poznałem dzisiaj dziewczynę (wiem wigilia ale co tam) typowy borderline (dom dziecka, brak rodziców, jakiś dziwny charakter 4 letni dzieciak - ojciec ma ich w dupie, pomaga matka ojca dziecka). 

laska 8/10 fotomodelka (już była) ciało super ale wizja jej dziecka i borderline mnie jakoś blokuje. Prawie ją przeleciałem na 1 spotkaniu i chce żebym jutro przyjechał w wiadomym celu. 

 

Bracia czy warto się w takie coś ładować? związek oczywiście nie wchodzi w grę z mojej strony (ona o tym nie wie). Czy poru$%ać a potem jak cham zostawić? Czy oszczędzić jej tego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RafX napisał:

Jeżeli to borderka to zostaw w pizdu. Przerabiałem temat, nie warto.

 

Nawet raz nie przelecieć? nie wiem czy nie szkoda okazji ale boje się, że wdepnę w gówno

 

1 minutę temu, radeq napisał:

ruchaj, obserwuj, ucz się :]

 

No i teraz mam dylemat. Czy będę rycerzem, który martwi się o uczucia czy podupcze bo panna chce a nie będę jej dawał żadnych deklaracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, FutureBoy napisał:

No i teraz mam dylemat. Czy będę rycerzem, który martwi się o uczucia czy podupcze bo panna chce a nie będę jej dawał żadnych deklaracji.

 

ja tam zawsze mówię, że nie interesują mnie związki, a laski i tak zawsze brną a potem płaczą, także trzeba mieć wyjebane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, radeq napisał:

 

ja tam zawsze mówię, że nie interesują mnie związki, a laski i tak zawsze brną a potem płaczą, także trzeba mieć wyjebane. 

 

 

Napisała mi, czy przyjadę jutro do niej bo "chce mi się oddać" a ja na to, że ok ale niczego nie chce deklarować i nie chce aby się angażowała.

 

Dostałem wiadomość, że mam ją za gówniarę i odpuszcza. Zostawiam temat, niech przemyśli i może się odezwie. Wydaje mi się, że liczyła na coś w stylu "Będziemy żyli długo i szczęśliwie" no ale to niestety nie ta bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, FutureBoy napisał:

Nawet raz nie przelecieć? nie wiem czy nie szkoda okazji ale boje się, że wdepnę w gówno

 

Sam sobie odpowiedziałeś. Borderka jest takim gównem, w które lepiej nie wdepnąć. Okazji będzie jeszcze wiele, zobaczysz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RafX napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś. Borderka jest takim gównem, w które lepiej nie wdepnąć. Okazji będzie jeszcze wiele, zobaczysz. :)

 

A nie jest to przypadkiem trochę takie podejście jak np piłkarza z aspiracjami na mistrza świata, ale bojącego się wyjść poza ligę okręgową żeby nie dostać wpierdolu na boisku? Jak się rozwijać to na najwyższym poziomie, a borderki fajnie się obserwuje tylko trzeba mieć dużo cierpliwości żeby nie zapierdolić gołymi rękoma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radeq napisał:

 

A nie jest to przypadkiem trochę takie podejście jak np piłkarza z aspiracjami na mistrza świata, ale bojącego się wyjść poza ligę okręgową żeby nie dostać wpierdolu na boisku? Jak się rozwijać to na najwyższym poziomie, a borderki fajnie się obserwuje tylko trzeba mieć dużo cierpliwości żeby nie zapierdolić gołymi rękoma :D

 

Dopóki się nie dasz uwieść takiej to jest spoko. ;)

OPa na wszelki wypadek odsyłam do tego bloga: http://koniectoksycznych.blogspot.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd porzuciłem temat dostaje ciągłe smsy, żebym dzisiaj przyjechał. Dodaje jakieś smaczki, że chce mnie w sobie poczuć, potrzebuje bliskości itp. 

 

Czy to normalne? Czy kobieta z dzieckiem czuje jeszcze taki popęd? Nigdy nie bzykałem kobiety, która miała dziecko.

 

Obawiam się, że chce mnie może złapać na dziecko bo zauważyła, że mam dobre rokowania.

 

p.s po dodaniu posta wszedłem na link i tytuł jakby przypier%^&olił mi w twarz : )

Edytowane przez FutureBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej, ale jak czytam Twój temat i Twoje posty, to przed mymi oczami pojawia się Biały Rycerz.  

Bracia Ci napisali wyraźnie co masz zrobić, a Ty dalej lecisz w pręta. Ja kilka razy musiałem blokować telefony/konta na portalach od swoich Ex-partnerek bo inaczej by nie dały spokoju. 

Co mi to dało? Dużo, miałem święty, zajebisty spokój. Nie widziałem ich zdjęć/smsów/wiadomości. Mogłem skupić się na poznaniu kolejnej kobiety i przemyśleć kilka spraw by być lepszym człowiekiem. 

Weź zablokuj ją w telefonie i w mediach społecznościowych. Bo inaczej poważnie uznam to za kiepskie trollowanie kolegów na forum.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jakby się rozwiązał,  na społecznosiowkach jej nie mam żeby nie patrzeć na jej zdjęcia.  Tak na wszelki. 

 

Smsow już nie pisze do mnie po tym jak jej napisałem czy chce się bzykac.  Ma kogoś i chuj z nia.

 

Najgorsza była wigilia bo w 1 dzień świąt przyjechala do mnie panna,  fajna skromna i z fajnymi cyckami.  To chyba najlepsze lekarstwo. 2 dzień świąt siłownia i już lepiej się czuje. 

 

Myślę czy zaliczyć te mamusie bo ciągle do mnie pisze.  Jej wiadomości są takie że albo jest na mnie ostro napalona albo coś sciemnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FutureBoy trochę męczysz konia z tym tematem. Dostałeś wskazówki od wielu Braci z forum a ty kminisz to i tamto. Tak naprawdę myślisz o niej i przybiegłbyś do niej na jej skinienie (widać to po postach). Przyznaj się sam przed sobą i uświadom sobie wreszcie ten mechanizm. Ty powinieneś czuć przewagę, a mam wrażenie że jesteś cały czas niżej od niej. Popracuj nad tym teraz .

Edytowane przez overkill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, overkill napisał:

@FutureBoy trochę męczysz konia z tym tematem. Dostałeś wskazówki od wielu Braci z forum a ty kminisz to i tamto. Tak naprawdę myślisz o niej i przybiegłbyś do niej na jej skinienie (widać to po postach). Przyznaj się sam przed sobą i uświadom sobie wreszcie ten mechanizm. Ty powinieneś czuć przewagę, a mam wrażenie że jesteś cały czas niżej od niej. Popracuj nad tym teraz .

 

Przecież walczę z tym cały czas, poznaje nowe dziewczyny i się leczę z tej "jedynej". To nie jest takie proste i każdy pewnie o tym wie. Mózg stara się wbić mnie w matrixa ale Ja jestem tego świadomy i z tym walczę. Niestety organizm produkuje hormony i zalewają mnie czasami ale wtedy staram się być tego świadomy. Dzięki temu, że jest ten temat mogłem napisac o tym np. w wigilię i przeczekać. Nie chce blokować niczego bo tym pokażę swoją słabość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ty kurwa sam siebie oszukujesz i w dodatku nas. Jakbyś naprawdę walczył z tym, to byś ZABLOKOWAŁ jej nr. telefonu, konta społecznościowe na czarną listę. A tak pierdolisz, że niby nie patrzysz, a jednak pewnie w wolnej chwili oglądasz co robi w życiu. 

Albo jesteś facet albo pizda w rurkach. Sam zdecyduj. 

Blokowanie to nie jest okazywanie słabości. To jest spalenie mostu za sobą i nie ma odwrotu. Jest tylko jeden kierunek, do przodu bo tył jest zablokowany przez udupienie mostu, w rzece roi się od piranii więc nie przepłyniesz wpław.

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam, nie pisze i na prawdę mam to w dupie. Przecież inne byłe dziewczyny mam odblokowane i co z tego? 

 

Moim zdaniem blokowanie czegoś to oznaka słabości faceta. Sorry jeżeli Cię to uraziło ale taka jest prawda. Facet musi sobie poradzić z problemem jak facet a nie jak pizda w rurkach i blokować bo nie potrafi żyć swoim życiem. 

 

Była wigilia i oczywiście przypomniało mi się bo to jednak 5 lat ale to nie znaczy, że założyłem zbroje. Napisałem do koleżanki i już w 1 dzień świąt miałem fajny seks z fajnymi cyckami. Życie toczy się dalej. 

Edytowane przez FutureBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FutureBoy to się wyjeb z facebooka.... Ja nie mam FB, po 8 latach, rozstanie - kiedy dostałem od ex maila ze finansowo jesteśmy OK.

Zmieniłem maile nr tel itd. Zrobiłem restart wszytkiego. I nie uważam tego za słabość!

 

I kurwa na wigilię pisała do mojego ojca ze maile zwrotne dostaje - nie odpisalem.

 

Kiedy oznajmiłem jej ze ja się odcinam i zero przyjaźni to kurwa się obraziła jeszcze!

 

Dostałes wszytko na tacy, a miotasz się strasznie, no i miałes sex z koleżanką - chcesz za to medal? Czy co, bo nie Kumam tego?

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, zuckerfrei napisał:

@FutureBoy to się wyjeb z facebooka.... Ja nie mam FB, po 8 latach, rozstanie - kiedy dostałem od ex maila ze finansowo jesteśmy OK.

Zmieniłem maile nr tel itd. Zrobiłem restart wszytkiego. I nie uważam tego za słabość!

 

I kurwa na wigilię pisała do mojego ojca ze maile zwrotne dostaje - nie odpisalem.

 

Kiedy oznajmiłem jej ze ja się odcinam i zero przyjaźni to kurwa się obraziła jeszcze!

 

Dostałes wszytko na tacy, a miotasz się strasznie, no i miałes sex z koleżanką - chcesz za to medal? Czy co, bo nie Kumam tego?

 

Przecież napisałem, że jest ok a myśli były chwilowe. Wiadomo prawie 5 lat razem i rozstanie przed wigilią no to człowiek sobie myśli. Myśli ale nic z tym nie robi... Rozumiesz? Po to jest to forum, żeby napisać tutaj a nie do kobiety.

 

Po co mam cokolwiek blokować? idę dalej i nawet na myśl nie przyszedł mi powrót. Jak ona chce się katować emocjonalnie i do mnie pisać proszę bardzo. Widzisz mój związek był inny niż 99% związków z forum. Ja przez cały okres miałem jaja na miejscu, chwilowe rycerzowanie doprowadziło do rozstania ale jestem świadomy tego co się stało i dlaczego. 

 

Jeżeli blokowanie sprawia, że czujesz się lepiej to sobie blokuj wszystkie swoje byłe. Ja nie muszę bo poczułbym się jak pizdeusz, który nie potrafi zwalczać swoich słabości. Kolejny raz dałem radę ogarnąć wszystko jak facet i czuję się z tym dobrze. 

 

48 minut temu, zuckerfrei napisał:

Kiedy oznajmiłem jej ze ja się odcinam i zero przyjaźni to kurwa się obraziła jeszcze!

 

 Ja nie przyjaźnie się z kobietami bo nie potrzebuje, żeby ktoś mnie pocieszał etc. Ja wszystkie przyjaciólki albo przeleciałem albo przelecę. :) 

Edytowane przez FutureBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, FutureBoy napisał:

Widzisz mój związek był inny niż 99% związków z forum.

Elo, baza. Mamy tu kozaka.

50 minut temu, FutureBoy napisał:

Ja przez cały okres miałem jaja na miejscu, chwilowe rycerzowanie doprowadziło do rozstania ale jestem świadomy tego co się stało i dlaczego. 

A jaki twardy! A jak twardy to kruchy i łamliwy. SZWAAAGIEEEER! Dajta no młotka!

55 minut temu, FutureBoy napisał:

Jeżeli blokowanie sprawia, że czujesz się lepiej to sobie blokuj wszystkie swoje byłe. Ja nie muszę bo poczułbym się jak pizdeusz, który nie potrafi zwalczać swoich słabości.

Logika godna mojego neandertalskiego awatara, ino bez pejsów i sombrero. Aj-waj Ole!

57 minut temu, FutureBoy napisał:

Kolejny raz dałem radę ogarnąć wszystko jak facet i czuję się z tym dobrze. 

Obstawiam, że obyło się bez świadków :ph34r:. No chyba że piszesz z mamra, to wtedy szacun i kłaniam się nisko aż po same kule.

58 minut temu, FutureBoy napisał:

Ja wszystkie przyjaciólki albo przeleciałem albo przelecę. :) 

Ale cele życiowe to jednak ma! Kryptoprawilniak B) jaki?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dr Mordechaj B'rzyt-wa Możesz mi wyjaśnić o co Ci chodzi z tym komentowaniem moich cytatów? Poza tym jaki ma sens komentowanie mojego wpisu i wlepianie mi bana?

Nie pisałem, że jestem kozak, nie wywyższam się. Napisałem prawdę i dostałem za to bana. 

 

Dnia 31.12.2016 o 10:02, Destylator napisał:

Weź jej napisz że dostałeś dobrze płatną prace na drugim końcu polski i jak chce to możecie zamieszkać razem. Niech przyjedzie pociągiem z torbami, a ty jej napiszesz sms'a "żartowałem" [:

 

Moim zdaniem ban powinien polecieć za ten wpis bo to żarty z podstawówki. W ogóle to temat był w ramach przestrogi bo prawie 5 lat trzymałem ramę i wystarczyły 2 tygodnie rycerzowania aby panna przewartościowała wszystko. Nie czekam na rady typu "nie ta to inna" bo ja to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dostałeś za zbędny cytat i jest to dopełnienie moich powinności jako Moderatora. Jeżeli masz względem tego jakieś zastrzeżenia - przeczytaj Regulamin.

Za następne publiczne gorzkie żale względem otrzymanych ostrzeżeń konto zostanie permanentnie zablokowane.

A skomentowanie tego co napisałeś jest wypowiedzią jako użytkownik Forum.

 

Napisałeś swoją historię tak, że nie wiadomo, czy się chwalisz czy żalisz, dodatkowo się puszysz "jaki to nie jesteś szeroki w temacie". Czego oczekiwałeś od Forum? Rozwinięcia pod dupcią czerwonego dywanu? Fanfar?

Jak jesteś 'szeroki' i 'wiesz o co chodzi w tym burdelu' i się przed panna zbłaźniłeś, to byś nie pisał tego wątku tylko ją kopnął w zadek i nie robił z tego okazji do pokazania swojego męczeństwa i nielogiczności - co właśnie teraz uskuteczniasz.

Nie wiadomo jak Ci odpisać, bo nie napisałeś czego oczekujesz, ani jaki masz tak naprawdę cel. A w takim wypadku wygląda to na pierdolenie dla samego pierdolenia, co tylko prowokuje do robienia sobie z Ciebie zwały i żartów.

Sam się nie potraktowałeś poważnie i tak samo zostałeś potraktowany przez innych użytkowników w tym i mnie! Sam jesteś sobie winien! Pretensje do siebie!

Albo się ogarniesz i zaczniesz pisać jak dorosły mężczyzna, albo pakuj kredki do tornistra i stąd spieprzaj.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, FutureBoy napisał:

"nie ta to inna"

 

Jak wiosłować nie potrafisz, to zmiana łodzi nic nie da.

 

Ja wiem, 5 lat, przyzwyczajenie, nowa sytuacja itd. Ale kurwa wyluzuj. Trzeba czasu i spokoju. To, że w tydzień wyruchasz pół wsi, nic Ci nie da. Nie przyspieszysz procesu. A zaglądaniem co u niej, i czytaniem smsków wracasz do punktu wyjścia. Mówisz, że prawdziwy facet dałby radę bez uciekania od tego. Ale jak widzisz, Ty nie potrafisz! Więc, może warto spróbować inaczej?

 

 

4 godziny temu, FutureBoy napisał:

wystarczyły 2 tygodnie rycerzowania aby panna przewartościowała wszystko

Tak Ci się wydaje? To jeszcze mało widzisz.

 

14 godzin temu, FutureBoy napisał:

chwilowe rycerzowanie doprowadziło do rozstania ale jestem świadomy tego co się stało i dlaczego.

To czego tu szukasz?

 

14 godzin temu, FutureBoy napisał:

Ja wszystkie przyjaciólki albo przeleciałem albo przelecę. :)

Byłeś 5 lat w związku i nie zdradzałeś. Założę się, że przez ten czas co nie co zapomniałeś jak się obraca nowe panny. A tu po 2 tygodniach, z tą jedyną miłością w głowie przeleciałeś prawie wszystkie koleżanki? :D Brawo Ty.

 

Chwalisz się tymi koleżankami jak pojebany.

Twój związek był oczywiście inny niż wszystkie.

Jesteś strasznie emocjonalny przy każdym wpisie, jakby za każdym razem zerwanie nastąpiło wczoraj.

Przyszedłeś do doświadczonych po rady, a jak je dostajesz to krytykujesz.

Wniosek? ---> Brzmisz jak baba.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.