Skocz do zawartości

Drążek do podciągania


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Który będzie lepszy:

http://allegro.pl/drazek-porecz-do-cwiczen-sufitowy-magnus-mp1020-i6043050437.html
http://allegro.pl/drazek-regulowany-do-cwiczen-podciagania-sufitowy-i6495192033.html

 

Obydwa wyglądają solidnie, ale nie miałem styczności z tymi firmami. Ktoś coś wie na ich temat?


A jeżeli nie te sprzęty to cokolwiek co będę w stanie zamontować w odległości ~35cm od sufitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dr Mordechaj B'rzyt-wa, z tego co pamiętam to do malutkich nie należysz, więc i drążek powinien być solidny. Przejdź się na jakieś drabinki, złap rozstaw rąk na 110 i 120 cm tak jak te drążki i zobacz jak Ci najlepiej pasuje z rozstawem. Pierwszy jest prosty chwyt, drugi łamany + dodatkowe uchwyty, to również weź pod uwagę. Ja bym brał drugi z tych dwóch.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jeden pies. 

Dla mnie oba są do dupy bo jak Ci się zachce później front level robić albo muscle up to będzie przeszkadzać. 

Jezeli chcesz się tylko podciągać to bierz tańszy albo taki który na końcach jest zagięty bo bedziesz mógł robić różnymi technikami na różne partie.(czyli drugi)

 

Ja kupiłem taki stojący za 200 chyba. Nie przykręcany tylko składany stojący (taka brama). 

 

Na zimę miałem w pokoju a latem przykręciłem do palety i wkopałem w ziemie. 

Teraz i tak jak się zimno zrobiło to na silke chodzę i tam nakur*iam.

 

Edytowane przez qbacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2016 o 22:20, qbacki napisał:

 Dla mnie oba są do dupy bo jak Ci się zachce później front level robić albo muscle up to będzie przeszkadzać. 

 

Nie wiem co przeszkadza w zrobieniu front lever przy drążku mocowanym do sufitu?

Chyba jedynie mocowania, ale wtedy wystarczy wymierzyć gdzie będą dłonie podczas ćwiczenia i wybrać taki model który nie ma w tym miejscu mocowań.

 

Co do muscle up'a, to wybacz ale argument jest z dupy, bo nie mam tak wysokiego stropu, żeby ćwiczenie poprawnie wykonać, nie przewiduję podchodzenia do drążka w pozycji 'na klęczkach' - takie rzeczy to dla Pań.

 

Na stojący nie mam miejsca. Jakbym miał miejsce, to pytałbym o drążki ogólnie a nie konkretnie o podwieszane. Chyba logiczne, nie?

Uprzedzając - atlasa, bieżni i basenu olimpijskiego też w pokoju nie zmieszczę.

 

Dnia 13.12.2016 o 22:43, Assasyn napisał:

Osobiście polecam Ci ten drugi, dodatkowe uchwyty, jakieś urozmaicenie, na początek zdecydowanie wystarczy.

 

Na początek to ja mam taki rozporowy, ale przenoszę się z klamotami i zwyczajnie nie ma go gdzie zamontować. Poza tym wkurwia mnie przy ćwiczeniu że muszę głową omijać framugę. Dlatego chcę podwieszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

 

Na stojący nie mam miejsca. Jakbym miał miejsce, to pytałbym o drążki ogólnie a nie konkretnie o podwieszane. Chyba logiczne, nie?

Nie logiczne bo mogłeś o stojących nie wiedzieć to Ci napisałem nie? 

Firma w przypadku podwieszanych nie ma znaczenia. Możesz brać najtańszy, tez da radę. 

Edytowane przez qbacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.